Stranica 175 od 298 PrvaPrva ... 75125165173174175176177185225275 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,741 do 1,750 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

omg, stvarno ste vec dosadni s tim koalicijama i megakoalicijama
    zovite to kako hocete
    pc je brojan u odnosu na broj ljudi na ovom serveru, i u odnosu na ostale saveze koji su to kompenzirali medjusobnom suradnjom
    ocita je polarizacija servera ili mislite jos nastaviti o tome?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Objektivno TaraT. To je ok. Makar, sada više nema teme na stanje na serveru....

Kada su artevi? Odbrojavanje...?
    Dado će valjda biti dobra dušica pa izbaciti neko stanje stvari. :pčelica:
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    omg, stvarno ste vec dosadni s tim koalicijama i megakoalicijama
    zovite to kako hocete
    pc je brojan u odnosu na broj ljudi na ovom serveru, i u odnosu na ostale saveze koji su to kompenzirali medjusobnom suradnjom
    ocita je polarizacija servera ili mislite jos nastaviti o tome?
    upravo tako, samo o tome pričate... kog briga koliko je koga?
    i u pravim ratovima jedna strana je u većini slučajeva ili brojnija ili ima više saveznika....
    i što bi sad oni trebali? otpustiti pola vojske tak da ne budu brojniji?

dajte se više igrajte i ovdje pišite o igri, akcijama, uspjesima i neuspjesima a ne samo o megakoalicijama i prošlim serverima...

mislim stvarno; to je već izlizana tema o kojoj samo 5 osoba raspravlja, tj svak tupi svoje.

a arti su u četvrtak ak se ne varam (za ovog iznad koji je pitao)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

tika-taka tika-taka eto arta

jel mogu ja bezicirat jednog luđaka? pošto je šefika savezna luda bio bi red da dobije luđaka zar ne?

p.s. apeliram na drugu mega koaliciju da napokon nakon arteva krenu igrat travian...znam da to znači konstantno crvenjenje mog GG i vjerovatno nuliranje u budućnosti,ali ajmo se igrat....dosta je gljivarenja....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma waske-w's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    megakoalicija je koaliranje više saveza....

a mi smo svi jedan savez tako da tu priču objesi mačku o rep

a kaj se tiče prijetnje,imaš pravo evo upravo mi drug vader prijeti da će me skatat ako mu ne pošaljem push :(

a kod vas nema maltretiranja i prijetnji :cerek::cerek: baš mi novi član LZNa priča suprotno (zanimljivo neki su još uvijek uvjereni da je to moj acc prebolesno hahahhahahahah)

mega kolaicija je spajanje vise saveza...istina....pc je trenutno spojio koliok pc saveza u svoju koaliciju..4-5
    ukupno oko 300 acc a igraca ???
    server ima 1k igraca , i nista se nebi cudio da se desi ponovo s4
    zasto pc nije dosao sa max 100igraca na ovaj preslabi server....jer na kraju servera ce biti kao na proslom s5 500igraca a od toga 300acc od pc
    a kako mene sluze informacije trenutno u pc ima 20%poluaktivnih acc i 20% igraca koji su na proslim serverima bili farme
    tako da po meni pc igra na kolicinu a ne na neku kvalitetu kao prije par godina
    toliko od mene:S
    :pivo: 3K Valhalla -SS-

Uobičajeno

Citat Citat od waske-w Vidi post
    mega kolaicija je spajanje vise saveza...istina....pc je trenutno spojio koliok pc saveza u svoju koaliciju..4-5
    ukupno oko 300 acc a igraca ???
    server ima 1k igraca , i nista se nebi cudio da se desi ponovo s4
    zasto pc nije dosao sa max 100igraca na ovaj preslabi server....jer na kraju servera ce biti kao na proslom s5 500igraca a od toga 300acc od pc
    a kako mene sluze informacije trenutno u pc ima 20%poluaktivnih acc i 20% igraca koji su na proslim serverima bili farme
    tako da po meni pc igra na kolicinu a ne na neku kvalitetu kao prije par godina
    toliko od mene:S
    kak možeš svoje saveze spajat u megakoaliciju? kak hbt? pa megakoalicija bi bila Pc sa šlapicama, bopom,i ostalima.. al nekoliko Pc saveza su Pc savezi, a ne megakoalicija..
    i nek se desi prošli s4, mene zanima jel se može više od 836 saveza spojit ko i prošli put
    mi da smo na s3 imali više SS saveza bili bi u megakoaliciji ili u savezu sa svojim savezima?
    Uređeno od strane attila hun pc dalila :) (21.06.12 um 11:52 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

opet tu o megakoalcijiama :blink:
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma GrubeR's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

ljudi zašto se toliko svi bojite tog pc-a pa ovo je samo igrica i oni su samo ljudi ? evo prebrojio ja malo igrače po savezima,neki nisu u savezništvu al i ptice na grani znaju tko je s kim

PC™ 34 člana
    PC™. 42 člana
    PC W7 48 članova
    =PC=JoJo 29 članova
    .PC™ 31 član
    PC LZN 25 članova

ukupno 209 acc

Šlapice 38 članova
    ŠBBKBB 27 članova
    HARD@BIZ 43 člana
    -M- 30 članova
    300 18 članova
    BoP 17 članova
    -BoP- 19 članova
    *Bop* 25 članova
    ŠAH-OT 19 članova
    ? ? ? 12 članova
    300 ŠBK 17 članova
    TT 9 članova
    Laganini 10 članova

ukupno 284 člana

nekog sam zaboravio možda jer nikakve veze sa politikom nemam samo pratim događanja,al po ovom igrači sa supratne strane koji pc naziva megakoalicijom su u najmanju ruku smješni. Igrajte igru,ostavite se jednom za svagda tih priči
    Uređeno od strane GrubeR (21.06.12 um 12:05 Uhr)
    PC Fuki

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Iako razumijem da neke jos boli razvaljivanje od prosle runde pa se pravdaju da su imali milion saveza protiv sebe,ali istina je da i onda a i sad suprostavljene strane su u najmanju ruku podjednake.prosli server pc je imao velikih problema s ljetom i manjkom aktivnosti(sjecam se mm -a u kojim su se trazili igraci za dobre ac).tko bude imao bolju aktivnost preko ljeta steci ce prednost za kraj.
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Iako razumijem da neke jos boli razvaljivanje od prosle runde pa se pravdaju da su imali milion saveza protiv sebe,ali istina je da i onda a i sad suprostavljene strane su u najmanju ruku podjednake.prosli server pc je imao velikih problema s ljetom i manjkom aktivnosti(sjecam se mm -a u kojim su se trazili igraci za dobre ac).tko bude imao bolju aktivnost preko ljeta steci ce prednost za kraj.
    eto prime nekaj pametnog i od tebe
    sjecam se proslog s4 ja bio u gerilcima i kod nas je bio jako velik problem aktivnosti
    pola saveza uopce nije igralo samo se spajalo svakih dan dva slalo push neki minimalni ili znalo dati korde sto da se opljacka
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913