Stranica 188 od 298 PrvaPrva ... 88138178186187188189190198238288 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,871 do 1,880 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

kumek,kumek kuhar aj ti nama objasni misteriju slanja onih napada danas...tri vala ....mi pokušavamo cijeli dan dokučiti kaj je pjesnik s time mislio,ali nejde pa nejde

ja sam kum a ne kumek :palčina:

a vjeruj mi da i ja još sad gledam te valove i niš nemrem skužiti, samo znam da je roštilj bil jako slan, a pošip lijepo ohlađen :101010:

čak se niti ne sjećam da sam kakve napade slal, otvorim danas komp i vidim da nekoga napadam

a evo izvinut ću se čovjeku, niti ga ne poznam nije mi ništa kriv :brukica:

ode ja spat
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

jbg anita.. moral nije pojam koji dado razumije, to u pc-u ne postoji... takoder ni ja paranoid ne bi nikad napo, s obzirom na cijelu ekipu tam.. al ajd, PC vodi rat... pravi rat ocito

p.s dado... korejac je popusio ban kad je igro sa mnom u savezu, i bilo mi je prokleto drago... samo je zalosno da ni na tom ko ni na ovom, kriteriji prema igracima nisu ravnopravni...
    nije da nisam znao od pocetka, jednostavno mi to smijesno... hebote, mucke ko da se radi o svercu par toni kokaina a ne browser igri
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    pohlepni i nezasitni, zlocesti i korumpirani pisijevci koji se izivljavaju nad potpuno neduznim pucanstvom
    :fajter:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

pohlepni i nezasitni, zlocesti i korumpirani pisijevci koji se izivljavaju nad potpuno neduznim pucanstvom
    da, dobro da me dado podsjetio zadnjim postom... ne bi bas tim epitetima opiso iglicu... vise vuce na pojmove poput licemjerja, ocajnistva i zeljom za nekom velicinom... iglicu, samo je jedan jedini bog... vader

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od vlatko11 Vidi post
    Gledaj ak je istina ovo što je dado napisao onda stvarno nemamo šta više prićat jasno je zašto moji postovi nisu išli a vjerovatno i od mnogo drugih a o legalnosti igre da i ne pričamo samo je pitanje koliko vas je takvih u travian timu
    Postovi ti nisu objavljeni jer sam bio na moru 5 dana kao i ostatak ekipe iz travian tima jer tu volontiraju, danas sam odobrio gotovo sve postove. Igrati smijem bilo gdje i to nije protivno pravila a najpregledavaniji acc na serveru je vjerovatno moj što od strane MHa za koje ne znam ni koji su na bilo kojem našem serveru a što od strane samoga admina. Ne poznaš me i ne možeš me tako napadati pogotovo jer puno stariji igrači na ovoj domeni će ti reči za mene da u igri igram samo po pravilima.

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    jbg anita.. moral nije pojam koji dado razumije, to u pc-u ne postoji... takoder ni ja paranoid ne bi nikad napo, s obzirom na cijelu ekipu tam.. al ajd, PC vodi rat... pravi rat ocito

p.s dado... korejac je popusio ban kad je igro sa mnom u savezu, i bilo mi je prokleto drago... samo je zalosno da ni na tom ko ni na ovom, kriteriji prema igracima nisu ravnopravni...
    nije da nisam znao od pocetka, jednostavno mi to smijesno... hebote, mucke ko da se radi o svercu par toni kokaina a ne browser igri
    svi igrači koje prozivaš za ovo ono u PCu su ovaj server pokupili bar jedan ban i popušili kaznu što skladišta, što populacije a neki i brisanja vojske. Nitko nije prošao do sada nekažnjen pa ni vader.
    Uređeno od strane Superhik (27.06.12 um 18:05 Uhr)
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    svi igrači koje prozivaš za ovo ono u PCu su ovaj server pokupili bar jedan ban i popušili kaznu što skladišta, što populacije a neki i brisanja vojske. Nitko nije prošao do sada nekažnjen pa ni vader.
    ok.. mozda jesu.. al zasto se dopusta i dalje? a i te kazne su preblage, kad se netko nakotio svega i nije strasna stvar mal popa mu porusit pa isto vrati na isti nacin izgubljeno... ak netko vara zast ga se jednostavno ne izbrise? zato su tu MH il admin, jel? sta kad si 100% siguran u nesto, prijavis i vidis da nema reakcije? zasto ti multici jos aktivni?
    i prozivat cu i dalje... jer kolka god konjina stara volim igrat glupe igrice i alergican sam na citere, bilo to travian, CoD, WoT itd...
    kog da prozivam u takvim slucajevima? boga? premijera? predsjednika? dalaj lamu?
    sad nemoj rec da ovom nije mjesto na forumu, lijepo pise u naslovu "stanje na serveru" a ovo se itekako tog tice...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Anita samo jedno pitanje ako može...

Ako si već očekivala da taj frend neće na tebe i ti ne bi na njega zašto si napadala PC? otimala i katala sela?

pa mi smo u ratu i zar postoji još netko ko misli da može imat tihi NAP sa protivnikom koji kata njegove saveznike???? da ja saznam da netko moj ima takav NAP odmah bi ga kickao van iz saveza pa makar mi bio najbolji frend....

molim te odgovor....
    auu dado pa ti od servera do servera drugacije pricas pricu kako ti odgovara...da te podsjetim moram spomenuti prosli s1 kada su tvoji prijatelji katali saveznike a ti si se borio i zalagao da se njih nedira mislim da se radi o savezu PINK hehe sjeti se mujo set se odrat ce te zivog znas taj

Član foruma vlatko11's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Postovi ti nisu objavljeni jer sam bio na moru 5 dana kao i ostatak ekipe iz travian tima jer tu volontiraju, danas sam odobrio gotovo sve postove. Igrati smijem bilo gdje i to nije protivno pravila a najpregledavaniji acc na serveru je vjerovatno moj što od strane MHa za koje ne znam ni koji su na bilo kojem našem serveru a što od strane samoga admina. Ne poznaš me i ne možeš me tako napadati pogotovo jer puno stariji igrači na ovoj domeni će ti reči za mene da u igri igram samo po pravilima.

pa zar mi izgledamo toliki glupani ili šta
    bili ste na moru 5 dana pa niste odobravali postove (koliko vidim svaki dan je išao neki post ko je to onda odobrio)
    zo što ste nekom skinili malo resa,skladišta il vojske ne znaći ništa jer ja taj stekao ko zna koliko sela i resa nedozvoljenim radnjama i to što ste mu uzeli je ništa (trebali su bit obrisani i multi i osnovni acc pa nek igra ispočetka al pošteno)
    ak radiš posao za plaču ili kao volonter koliko god se opravdavao i tvrdio suprotno ti si izabrao jednu stranu na servereu i u sukobu interesa si
    onaj report koji sam poslao gdje se vidi da hugme napada selo sa istom ip adresom nema razloga da se ne prikaže ovdje jer tip vara i igra nepošteno tak da ne spada u tu grupu zaštićenih i takve reporte imaju pravo svi vidit a koliko vidim taj još uvijek igra
    i za kraj nemojte se svi pravit pametni jer svi jako dobro znate bar nekoliko igrača na serveru koji imaju multiće i normalno šutite i pravite se da nevidite nebitno ko je u kojem savezu
    krenio sam s ovom temom možda nekom savjest proradi pa krene radit neke poštene poteze sljedeći krug servera jer ovaj je unakažen nepoštenom i nefer igrom od samog početka tako da će završit katastrofalno

Član foruma zujalica's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

btw, vidjeh i napade slapica, na supporte jednog igraca
    sad je to vjerojatno ok taktika i opravdano?

Pa tu taktiku je PRVI primjenio vaš Voljeni vođa, još na dalekom 1. s4, kaj si zaboravio? Treba da vam svima imponira kaj vas Šlape kopiraju aaahahahahahahahaha ROTFL
    Kay S. :girlw:

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Anita.mz Vidi post
    .... Lijep off Iglići.
    Paranoidi

Citat Citat od zujalica Vidi post
    Pa tu taktiku je PRVI primjenio vaš Voljeni vođa, još na dalekom 1. s4, kaj si zaboravio? Treba da vam svima imponira kaj vas Šlape kopiraju aaahahahahahahahaha ROTFL
    ja uopce ne osudjujem tu taktiku
    ali, bila je osudjivana kad je to pc radio, pa me sad zanima dal ce bit osudjivana ili opjevana kad to radi i druga strana

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913