Stranica 191 od 298 PrvaPrva ... 91141181189190191192193201241291 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,901 do 1,910 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

reko sam da te stvari ne budem iznosio na forumu, mislio sam da si ti upucen u sve kao jako bitna licnost u PC-u... ak ne, da ti vader bar odgovara na molitve...
    al ajd, necu vise... novi citeri razotkriveni javno, sad kolko ponosno mogu opjevavat ode svojih postignuca ovdje ovisi o njihovom moralu i inteligenciji...
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

lav se ne zamara mišljenjima antilopa
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

sponzorusa uvijek trazi pastuha sa strane za parenje...
    mislim, kad smo vec kod zivotinja jel?
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazgul1982 Vidi post
    Da postoji medalja za skromnost sad bi ti je trebalo udijeliti.

:101010::brukica:
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Ovako, stalno se spominju nepravilnosti i nepravda, što iz zafrkancije, a što ozbiljno i s energičnim emotivnim prizvukom.
    Da li su optužbe opravdane ili ne, to ide na dušu eventualnim krivcima.

Nadam se da admin neće obrisati ovaj moj post u kojem ću ispričati svoje iskustvo, a iz razloga ne miješanja virtualnog i realnog života i poštovanja prema odredjenim akterima neću spominjati njihovo ime.

Nadjem se s frendom s kojim sam igrao na jednom od servera u istom savezu, naručimo piće i raspravljamo o igri. Ja izvadim mobitel i hoću mu pokazati svoj acc, a on izvadi iphone i sve mi ispriča što imam u selu, zatim mi kaže isto tako za neke naše neprijatelje istu stvar, poput stanja vojske, skladišta, tko je kome sitter u koje vrijeme se kopča i s kojih ip adresa.
    I okrene mobitel prema meni i pokaže mi admin panel.
    Ja to glerdam i kažem mu: lijepa stvar, ali ne svidja mi se takav način igre, jer je nepošten po meni.
    On mi odgovori: to je jedino pošteno jer, vjeruj mi svi to imaju.

kako je došao do admin panela, ne znam niti sam pitao, da li je kupio, dobio preko veze, ili je netko hackirao, nije niti bitno.

Činjenica je ta da sam vidio vlastitim očima ono o čemu mnogi ovdje laju, i da je to bacilo ogromnu sumnju na to da su se takve stvari dogadjale i da se dogadjaju još i uvijek, i ne može mi admin odgovarati da acp opcija ne postoji.

Znam da će ovaj post završiti u delete mapi, ali mi je tak i tak svejedno, jer je ovo moj posljednji hr server, a možda i travian server uopće.
    Da li će se netko prepoznati u ovoj priči i tak mi je svejedno, jer ako je netko sklon u virtualnom životu gaziti preko leševa da bi postigao imaginarni uspjeh, što je tek sposoban u stvarnom životu učiniti.
    Uređeno od strane zoran fest (27.06.12 um 23:02 Uhr)
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Lavu fali pameti.
    For The Price !

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

znam da je prosli s5 bila neka prica da su svi imali pristup mh panelu ali inace takvo nesto jos nisam vidio u svojih saad vec 13 servera... uvijek neke teorije zavjere... i to najcesce od saveza kojima u pregledu saveza se u 3 ujutro sve zeleni...
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma geronimo's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od vlatko11 Vidi post
    postavio sam pitanje o 8 napada u sec da neko snimi kak to radi bez skripti ili ko zna kakvih alata samo se prešutilo a takav junak nije ni pokušao napravit takav video i nas tupave prosvijetlit
    nego neki od admina mi odgovorio sa nekim linkom gdje se ne vidi apsolutno ništa osim brda napada u sec
    za 8 napada treba 8 klikova a to ni supermen nemože u 1 sec napravit zato i dosta laganja po toj temi
    jesi li ti kada čuo za OFFLINE METODU? dok nije bilo ograničenja napada, moglo se poslati još više napada ako si imao dobar komp i internet liniju

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

znam da je prosli s5 bila neka prica da su svi imali pristup mh panelu ali inace takvo nesto jos nisam vidio u svojih saad vec 13 servera... uvijek neke teorije zavjere... i to najcesce od saveza kojima u pregledu saveza se u 3 ujutro sve zeleni...
    hahaha nisi vidio ajd neki ce ti mozda i povjerovati al vecina nece jer ti bi priznao i 28-mu manu samo da pobjedis.... i ti si jedan od vodecih ljudi na hr serverima koji masovno rastjeruju igrace i to postene igrace koji se dodju zabavljati, a ne zamarati kako ti rekao lavovima i antilopama...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

gle, ja ne izmišljam niti lažem, ali bilo bi vrijeme da travian team ozbiljno riješi tu stvar, pa makar morali i priznati da su zaribali jer je neki pojedinac pustio van ono što nije smio, a odgovori admina na upit o mh panelu da ta opcija ne postoji vrijedja sve ozbiljne ljude koji igraju travian i stvara još više glasina i loše reklame za Travian
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17