Stranica 196 od 298 PrvaPrva ... 96146186194195196197198206246296 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,951 do 1,960 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma zujalica's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    eh...ovo mi baš lijepo pročitati,post protiv nkdz
    pa lik radi dar mar po savezima ,bezbroj sela skatao al tebi upalo u oko da je on srušio drvosjecu
    Naravno da mi je upalo u oko, a kome nebi? Prvo išao je na selo koje mu je na 2 sata s katama, koje mi nije od neke važnosti jer je to 1. selo udaljeno. Kao drugo koji je bio naum? Niti je croplockano a niti je preuzeto. Ajd ak ti znaš odgovor na ovu enigmu prosvijetli me. Šteta minimalna....i šta je pjesnik htio time reći???? Mene kao igrača sa određenim iskustvom ovo bode u oči....a prića se o noobovima, pa eto ti primjerak i pol
    Kay S. :girlw:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zujalica Vidi post
    Naravno da mi je upalo u oko, a kome nebi? Prvo išao je na selo koje mu je na 2 sata s katama, koje mi nije od neke važnosti jer je to 1. selo udaljeno. Kao drugo koji je bio naum? Niti je croplockano a niti je preuzeto. Ajd ak ti znaš odgovor na ovu enigmu prosvijetli me. Šteta minimalna....i šta je pjesnik htio time reći???? Mene kao igrača sa određenim iskustvom ovo bode u oči....a prića se o noobovima, pa eto ti primjerak i pol
    dobro dobro, desi se pogreška, svakome, ne mora bitii za to noob
    skatao je bar 30-40 sela u savezu gdje ja nazovimo to tako "igram" tj. ne igram, al sam prisutan

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zujalica Vidi post

Daj shvatite da nas ne zanima ni vasi resi ni vasi artevi ni koliko je selo blizu ili daleko.Jedino nas zanima skatat sve ,a dok ostanemo sami onda cemo se međusobno katat:vampire:

Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

skatao je bar 30-40 sela u savezu gdje ja nazovimo to tako "igram" tj. ne igram, al sam prisutan
    Najžalosnije od svega je....kaj sam nedavno vidjela istu stvar aaaaaahahahahaha
    Dajte ga naućite bogeca :nema odmora:

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Jeste zabili nekoliko ofova?-jeste.Jeste li prosli na solidno gg-ova?-jeste.

Te fore isli smo namjerno da zabijemo taj i taj of pusti za svoje ovcice,mozda oni to povjeruju.hebote kako ste krenuli nove taktike traviana ce pisat zbog vas.....
    zelis na privat screenshot razgovora od prekjucer kada smo to dogovarali? matt je dosao na 110 k minusa i to je postalo previse,nadali smo se prolasku jestera ali matt se morao zabiti
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

eh...ovo mi baš lijepo pročitati,post protiv nkdz
    pa lik radi dar mar po savezima ,bezbroj sela skatao al tebi upalo u oko da je on srušio drvosjecu
    ma stari moj pusti ju....boli ju kaj je izašlo na vidjelo kakva je farma buahahahha jesi vidio opljačkane rese???

a nkdz je car svaka im čast obojici

@druže

ma kakav sekundarac,aj pusti priče :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od shido Vidi post
    e na kojem su lvl-u ovaj put tradamu bile farme ?
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

nema tu nikakve pogreške..sve se radi kak treba a sad kaj je zuja noob nismo mi krivi
    btw. sad mi dečki kopirali poruku od zuje,pa ko se još javlja nekome kad ga se skata :brukica: a pogotovo dečkima prebaciva za delanje gorkija osoba koja je to isto radila prošli s4 i ponosila se time

ah ta dvostruka mjerila.....

boli,boli....znam

ali imate šansu za uzvratiti....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    nema tu nikakve pogreške..sve se radi kak treba a sad kaj je zuja noob nismo mi krivi
    btw. sad mi dečki kopirali poruku od zuje,pa ko se još javlja nekome kad ga se skata :brukica: a pogotovo dečkima prebaciva za delanje gorkija osoba koja je to isto radila prošli s4 i ponosila se time

ah ta dvostruka mjerila.....

boli,boli....znam

ali imate šansu za uzvratiti....
    Hahahahahaha, e Dadek Dadek ko te tako dobro naučio lagati? Ja farma aaaaaahahahahaha, ja i gorkiji aaaahahahahaha, ti stvarno neznaš na koju rupu ti propuh puše. I da ja se volim javljati baš svima, baš svima......naućite njubaru kak se selo ruši umjesto kaj preveč trkeljate ovdje. Ako se več diramo prošlog servera, omjer jedinica u mom offu je bio optimala, za mene off sasvim dovoljan....sječaš se kaj je bilo po supportima u sivoj zoni, aaaaahahahahaha, ma nemaš ti pojma, bitno da se nekaj piskara. Ja sam barem prošli server završila....

Btw mene ne boli, taj daleki grad će ili ići nekome ili ću ga porušiti. Samo trgovcima treba 4 i pol sata do njega a o ostalom da ne pričam, od tuda i toliki resi unutra, a bilo je samo pitanje vremena kad će se njubara zaletiti....očekivano i bez prevelike štete.
    Uređeno od strane zujalica (28.06.12 um 20:23 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

boli neka boli hahahaha

bolje ovakva njubara u savezu koja je napravila najveću štetu uz još jednog pacijenta nego takvi kao ti

aj pusa tekma bu počela...

još nisma vidio da neko toliko prašine diže oko nebitnog udaljenog suporta :cerek:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913