Stranica 204 od 298 PrvaPrva ... 104154194202203204205206214254 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,031 do 2,040 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Jao kako boli katanje gradova
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma arhhimond's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Komentar je bespotreban, evo ponavljam opet a ako treba budem i nacrtao. Prijavite BUG nadležnima na tom serveru, ako itko od vas koristi sive stanice u glavi sjetiti će se da je bila obavijest prije par mjeseci da je došlo do kvara na serveru te da su prisutni bugovi te da su ih svi dužni prijaviti ili će snositi posljedice. Pa eto valjda je sve jasno ili stvarno treba crtati.
    stvarno lijepa akcija, sa 2 heroja, ne samo da nije prijavljeno nego je bug zlopotrebljen.
    ovo isto, imao sam i sam macro i vidim ide se sa po 8 valova u sec na više igrača, nikako da val pobjegne, svaka čast !
    a za mattove offove i pljačke, svaka čast, djećko napravio savez farmi treba i za to truda, i sad štanca 2 offa bez pol muke...
    vader pak ima hrpu šifri, ne naših nego pc igrača, ne bi li spasio aktivnost...

povraća mi se stvarno koliko se dopušta PC-ju na gnjusnoj igri, vidio sam print screen odgovor MH-a na te "optužbe bez dokaza" i stvarno ne vidim drugo nego zgasiti acc pa se vi igrajte sami sa sobom

hik, tebe respektiram, al ti isto samo retoriku ponavljaš, i nisi i nemožeš biti objekrtivan jer igraš u PC i morao bi to sve znat a praviš se blesavako itko od vas koristi sive stanice u glavi i vrijeđaš igrače na forumu
    300 mu gromova, omastiću brke

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Kako cool,PC krenuo,PC roka na veliko i odmah su tu velike zavjere u pitanju itd...pa gasite acc slobodno,bar mozete tu pricu prodavat kao ispriku ....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Tko se našao uvrijeđen ima moju ispriku ali to je bio sam poticaj da razmisle prije nego dopuste da ih paranoja tipovi filaju s svojim strahom zbog neshvaćanja same igre.

Neki dan sam rekao da prijavite igrače MHu a ne da samo kukate i vidi vraga od sinoć hrpa banova sijelo po PC savezništvu. I sad bi trebao PC kao vi krenuto plakati kak MH radi za vas jer baniran igrače na vaš zahtijev
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Kestenčica Vidi post
    Dobro jutro!

Jutros smo imali napad na dva igrača s artevima, od istog napadača, s razmakom nešto više od dvije minute.

U OBA NAPADA IGRAČ JE POSLAO HEROJA!

S tim da je napad na art izviđači bio fejk, al je heroj poslan jer vlasnik navedenog arta vidi što ide...

No, međutim, ekipu je zanimao art BO, na kojeg je tajođer poslan heroj, sa istog acca.

BO smo, naravno sklonili, mada smo vidli da ide heroj na izviđače, jer ekipi nije za vjerovati...

Evo reporta:

http://travian-reports.net/hr/report/3764432dfe4

http://travian-reports.net/hr/report/376444952e5

Znači, trenutno stanje na server 4 je da igrači PC-a imaju heroja koliko im u datom momentu treba.

Možemo li malo to raspraviti?

Za moderatora: Nadam se da sam sad skupila dovoljno postova i da ne moram čekati 3 dana da ovo objaviš. Hvala!
    kaze hik treba snositi posljedice pa ovo je za gašenje acc bez razgovora jedino takva kazna bi bila primjerena za neprijavljivanje ovog slucaja, a da se nespominje dupliranje vojske sto se desilo nekima i naravno da su sutili dok su neki morali zbog nestajanja vojske na acc pisati od nemila do nedraga dok MH nije uopce reagirao cak i sa acc brisao poruke upucene njemu kao i odgovore...i onda dado prica o postenju svoje megakoalicije sto sam vec rekao kao da prica o postenju Sanadera hehe i pokusava sam sebe uvjeriti da su naj naj..sjecam se da su na nekim serverima brisani acc zbog imena saveza tako da ponavljam ovo je za brisanje i to ako je moguce i dva puta

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Tko se našao uvrijeđen ima moju ispriku ali to je bio sam poticaj da razmisle prije nego dopuste da ih paranoja tipovi filaju s svojim strahom zbog neshvaćanja same igre.

Neki dan sam rekao da prijavite igrače MHu a ne da samo kukate i vidi vraga od sinoć hrpa banova sijelo po PC savezništvu. I sad bi trebao PC kao vi krenuto plakati kak MH radi za vas jer baniran igrače na vaš zahtijev
    Ah sad i postove brises opet,vec kad se pozivas na nadlezne,hoces prepisku od mh pa da vidis kako je to degutantno sto ta osoba pise,da imam malo manje pameti nabavio bih joj adresu
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Poučen iskustvima prijašnjih servera na kojima sam bil u doticaju sa ovakvim stvarima (na vlastitoj koži osjetio neke prljavštine,poput nestajanja offa na putu prema Vaderu..itd) mogu reč samo ovo:
    Sve ovo je prešlo jako daleko,ako neki misle da smo svi ostali van PC-a budale i da pušimo jedne te iste fore i tako u nedogled,i ako na neznam kolko situacija nema nikakvih sankcija več smiješnih odgovora kojima se pokušava zaobič istina,preostaje samo jedno-svi se obrisat pa se nek igraju sami. Nije vrijedno trošit svoju lovu i vrijeme ako se več zna konačan ishod.
    Ovo nije kukanje radi,kako bi neki rekli katanja,več realan osvrt na situaciju.

Poruka onima iz vrha:

Shebali ste čar igre radi pojedinačnih dupelizaca i otjerali još ono kaj je ostalo od poštenih igrača.

Sretno svima, i AMEN na hr servere.

ps

Dado,pokri se po ušima i sakri u mišju rupu,jer je jadno i smiješno tvoje šepurenje,podhebavanje poštenih ljudi i uzdizanje na osnovama prljavih radnji. Jadan si ti i ovi poput tebe,ak vam to čini zadovoljštinu...a sve je ovo trebala biti samo igra.

Lijep pozdrav poštenim igračima
    ozzy (HEG) ,Misterio (RARE) :girlwsyho ŠBBKBB

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Jao kako boli katanje gradova
    Za jednog igrača (kojeg ste već puno puta pošteno skatali) mogu reći da ga to ne boli.
    Igra čovjeg dugo, dosta golda troši, voli igru, katalo ga tokom godina, katao i on još više.. nikada nisam vidila da oko nečega plače i kuka.. ili da se zamara sa katanjem.
    Ali razumijem ako polaziš od sebe i ako tebi katanje teško pada.

Neki uživaju u ovoj igri jer je igrica stvarno fora, a neki zato jer uspiju bar negdi i bar na trenutak glumiti bitne. A žao mi ih je. A i smješni su.

Ovo za bug. Stvarno je nezgodno da igrač dobije dva heroja i da to ne prijavi. A kako je Hik napisao.. rečeno je da se MORA prijaviti. Uostalom, BoP igrači neka ne gube nadu.. možda se i kod njih zalomi bug.. može im kada pošalju napad nestati heroj..

Stanje na serveru? Ako može netko objektivno? Koliko igrača uopće igra ovu starinsku verziju?
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kestenčica Vidi post
    Ma kak hik dupliralo heroja baš njemu?? Kakva zgodna slučajnost.
    pa s obzirom da od 800 igrača na serveru 200 je u PCu velika je virojatnost da se to dogodi baš nekom iz PC..a i ne znaš da li se još nekom dogodilo..
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od arhhimond Vidi post
    ... i vidim ide se sa po 8 valova u sec na više igrača, nikako da val pobjegne, svaka čast !
    pa, ne znam za druge, ali daki i jos neki igraci mogu potvrditi konstantno vracanje napada koji ne idu u sec
    isto tako, eto, mi opet upravo prosli kroz jedan gg od bopa, bez deffa
    ali, moram pohvaliti ljude, bar su se potrudili i presreli jedan val kata koji nije isao u sec s offom, ipak 6 ih je proslo, 7. radio ostecenje

pitanje za bop, dal su odustali od igre, ili je stvarno tolika nestasica deffa?
    Uređeno od strane TaraT (01.07.12 um 13:59 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913