Stranica 206 od 298 PrvaPrva ... 106156196204205206207208216256 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,051 do 2,060 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Misterio 1 Vidi post
    Poučen iskustvima prijašnjih servera na kojima sam bil u doticaju sa ovakvim stvarima (na vlastitoj koži osjetio neke prljavštine,poput nestajanja offa na putu prema Vaderu..itd) ... bla bla bla
    Ne pricaj gluposti...

Na tom serveru si poslao off na nas, i slao nam uvredljive poruke, mi te porijavili mh-u i kazna za to ti je bila brisanje offa...

...koji je bio na putu, pa si ti napravio scenu zbog tog...

imam jos uvijek negdje sliku sela i deffa koji je cekao dok su tvoji napadi putovali, tako da nam taj nestanak tvog jadnog offa nie nista znacio

i ne vidim kako je to vezano za ovaj server i ovu situaciju, gdje se desio ocigledan bug, jer niti admin niti mh ne moze nekom stvorit 2 heroja na acc-u

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

ne može niti admin niti mh al mogu hakeri ... samo tako naprijed PC
    bolje ikako nego nikako :fajter:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

hmm, ili se ipak radi o jednoj pojavi koja se često vidi u Hrvata, poznatom hrvatskom licemjerju?
    ne sičam se baš da se izbacivalo iz saveza igrače koji su igrali sa skriptama? a nije baš da se izbacuju igrači koji imaju multiće...
    zanimljivo kako uvik nakon šta krenu katanja počne priča o velikoj uroti... al valjda to tako triba
    i cilj je ratu neprijatelja prikazat kao životinju, a ne ljudsko biće
    samo se onda postavlja pitanje ko ovo svača ki zabavu, a kome je nešto više kad se tako odnosi...
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Nego toliko skatanih GGova,a nikakve cestitke s druge strane??? Katali smo suporte pa ste se sprdali snama,sad katamo GG i to u ogromnim kolicinama i opet nema cestitke vec samo neke isprike i izlike te bijeli misevi,a s druge strane vrh vrhova je slanje vojske na oaze :brukica:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od shido Vidi post
    Ne pricaj gluposti...

Na tom serveru si poslao off na nas, i slao nam uvredljive poruke, mi te porijavili mh-u i kazna za to ti je bila brisanje offa...

imam jos uvijek negdje sliku sela i deffa koji je cekao dok su tvoji napadi putovali, tako da nam taj nestanak tvog jadnog offa nie nista znacio

i ne vidim kako je to vezano za ovaj server i ovu situaciju, gdje se desio ocigledan bug, jer niti admin niti mh ne moze nekom stvorit 2 heroja na acc-u
    Ok. Nek je bug.

Kako je vaš igrač kažnjen za neprijavljivanje i zloupotrebu buga?

Mi smo sve prijavili MH-u, al nismo dobili odgovor...

Budi tako dobar kao što si lijep i ti nam kaži...

Pa nije vrag da će ga samo tako pustiti, ovo je ozbiljan prekršaj.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazguls Vidi post
    hmm, ili se ipak radi o jednoj pojavi koja se često vidi u Hrvata, poznatom hrvatskom licemjerju?
    ne sičam se baš da se izbacivalo iz saveza igrače koji su igrali sa skriptama? a nije baš da se izbacuju igrači koji imaju multiće...
    zanimljivo kako uvik nakon šta krenu katanja počne priča o velikoj uroti... al valjda to tako triba
    i cilj je ratu neprijatelja prikazat kao životinju, a ne ljudsko biće
    samo se onda postavlja pitanje ko ovo svača ki zabavu, a kome je nešto više kad se tako odnosi...
    Stavi dokaz za svoje tvrdnje ovdje.

Ja sam stavila reporte sa dva heroja.

Zabava? Vjerujem da je vama zabavno služiti se prevarama i trošiti NAŠE vrijeme i novac.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Nego toliko skatanih GGova,a nikakve cestitke s druge strane??? Katali smo suporte pa ste se sprdali snama,sad katamo GG i to u ogromnim kolicinama i opet nema cestitke vec samo neke isprike i izlike te bijeli misevi,a s druge strane vrh vrhova je slanje vojske na oaze :brukica:
    Katanje traje vec tjedan dana ili vise,nitko se nije zalio,dapace ja sam vam cetitao na akcijama,tek sinoc kad smo vidjeli ovo s 2 heroja i pristranim mh koji odgovara kao da radi u nekoj birtiji na periferiji.
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kestenčica Vidi post
    Stavi dokaz za svoje tvrdnje ovdje.

Ja sam stavila reporte sa dva heroja.

Zabava? Vjerujem da je vama zabavno služiti se prevarama i trošiti NAŠE vrijeme i novac.
    Glavni Bopov pljackas je kaznjen za koristenje scripte i jos uvijek je u bopu.... Eto ti primjer licemjerja i dvostrukih mjerila....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od shido Vidi post
    Ne pricaj gluposti...

S tobom opče neču raspravljat. Svaka daljnja kaj se tiče tebe bi bila suvišna,pa se neću spuštat na tu razinu. Ne igram od jučer pa mi je jasno da s tobom i takvima poput tebe ne vrijedi ulazit u rasprave jer ste vi uvijek u pravu. I nemoj se trudit više s objašnjenjima jer moj komentar na bilo kaj kaj napišeš više nećeš dobit.

LP
    ozzy (HEG) ,Misterio (RARE) :girlwsyho ŠBBKBB

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Katanje traje vec tjedan dana ili vise,nitko se nije zalio,dapace ja sam vam cetitao na akcijama,tek sinoc kad smo vidjeli ovo s 2 heroja i pristranim mh koji odgovara kao da radi u nekoj birtiji na periferiji.
    eto, dosla je i do mene prepiska s mh-om
    samo, cini mi se zanimljivo da pise MULTIHUNTER, velikim slovima, dok inace kad se mh javlja, pise multihunter (malim slovima)
    isto tako, mh navodno odgovara na neku poruku, a nema u naslovu RE:
    ne znam, meni se to cini kao zgodna podvala

je li moguce da je pc iskoristio bug u igrici, a bop od toga iscenirao teoriju zavjere
    ili sam ja samo paranoican

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4