Stranica 207 od 298 PrvaPrva ... 107157197205206207208209217257 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,061 do 2,070 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od shido Vidi post
    Ne pricaj gluposti...

Na tom serveru si poslao off na nas, i slao nam uvredljive poruke, mi te porijavili mh-u i kazna za to ti je bila brisanje offa...

...koji je bio na putu, pa si ti napravio scenu zbog tog...
    u bemu miša pa kako bas da je kazna bila brisanje offa koji je eto slucajno bio na putu prema vama bez obzira koliki je bio i koliko ga je deffa cekalo, a ne recimo praznjenje skladista ili skidanje popa ili jos ohoho drugih kazni koje se dobijaju za to

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Glavni Bopov pljackas je kaznjen za koristenje scripte i jos uvijek je u bopu.... Eto ti primjer licemjerja i dvostrukih mjerila....
    Scripta se nemoze dokazat,mh te bana i drzi te bananog dok ne priznas,a smetao je vama(vaderu).S OBZIROM KAKVIM RIJECNIKOM OVAJ MH PRICA NIJE NI CUDNO STO JE PRISTRAN
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Nego toliko skatanih GGova,a nikakve cestitke s druge strane??? Katali smo suporte pa ste se sprdali snama,sad katamo GG i to u ogromnim kolicinama i opet nema cestitke vec samo neke isprike i izlike te bijeli misevi,a s druge strane vrh vrhova je slanje vojske na oaze :brukica:
    također čestitano i sa moje strane jučer ujutro, ali mogu ti reći da mi je sad malo žao što sam to napravio kad vidim što ste sve spremni raditi iako imate većinu acc na serveru
    ps. samo nemoj sad molim te dat broj acc u PC savezima nego ih uduplaj ili čak utroduplaj
    bolje ikako nego nikako :fajter:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Ja bih samo nadodao da ne podrzavam saveznika koji je pokusao iskoristiti ovaj bug,ako je to bilo jer nemrem na skype... S tim potezom baca se u drugi plan ovo vec deset dnevno masakriranje UN koalicije....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Scripta se nemoze dokazat,mh te bana i drzi te bananog dok ne priznas,a smetao je vama(vaderu).S OBZIROM KAKVIM RIJECNIKOM OVAJ MH PRICA NIJE NI CUDNO STO JE PRISTRAN
    Eto vis vraga vi sfe svi posteni,ne igrate sa scriptama i pobogune do Bog da neko ima multica( a znam pouzdano za neke acc da su multici),a mi smo varalice,prljavci itd...

Nema smisla s vama mlatiti praznu slamu na forumu,u igri je sve pokazano....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    eto, dosla je i do mene prepiska s mh-om
    samo, cini mi se zanimljivo da pise MULTIHUNTER, velikim slovima, dok inace kad se mh javlja, pise multihunter (malim slovima)
    isto tako, mh navodno odgovara na neku poruku, a nema u naslovu RE:
    ne znam, meni se to cini kao zgodna podvala

je li moguce da je pc iskoristio bug u igrici, a bop od toga iscenirao teoriju zavjere
    ili sam ja samo paranoican
    ovo se i meni desilo na ovom serveru u dopisivanu sa doticnim cak je sutradan i pobrisao sve poruke na acc tako da tarat nazalost sve je moguce na ovom serveru od strane sluzbenih osoba

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    eto, dosla je i do mene prepiska s mh-om
    samo, cini mi se zanimljivo da pise MULTIHUNTER, velikim slovima, dok inace kad se mh javlja, pise multihunter (malim slovima)
    isto tako, mh navodno odgovara na neku poruku, a nema u naslovu RE:
    ne znam, meni se to cini kao zgodna podvala

je li moguce da je pc iskoristio bug u igrici, a bop od toga iscenirao teoriju zavjere
    ili sam ja samo paranoican
    iglicu, mislim da se bar ti u temama oko regularnosti i postenju ne bi trebo petljat... bar ne na ovom serveru...
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

zaključak, vi ste svi specijalci.. zgadili ste igru i sve vezanu uz nju,.. od pojedinaca bop-a i ostalih saveza sve do pojedinaca iz PC... pretjerali ste više s tim teorijama zavjerama,provociranjem i omalovažavanjem protivnika... svi vi koji tu blebecete vi niste igraci, pronađite si život i pustite da igraju normalni ljudi koji razlikuju rl i jednu obicnu igricu...

PC Šokac

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    iglicu, mislim da se bar ti u temama oko regularnosti i postenju ne bi trebo petljat... bar ne na ovom serveru...
    ma pusti brijac sve su to BRACA
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Mali mis Vidi post
    ovo se i meni desilo na ovom serveru u dopisivanu sa doticnim cak je sutradan i pobrisao sve poruke na acc tako da tarat nazalost sve je moguce na ovom serveru od strane sluzbenih osoba
    ali je puno vjerojatnije da je poruka jednostavno krivotvorena?
    nije da bi bilo prvi put, zar ne

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4