Stranica 210 od 298 PrvaPrva ... 110160200208209210211212220260 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,091 do 2,100 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Tesko ti ne pobjedit uz taj silni vjetar u leđa
    pa i nije bilo tesko
    i nema tu nikakvog vjetra u ledja, jer bez uvrede, ssto je bop pokazao dosad?

izuzev deffa na jednom ili dva mjesta, kroz sve, ali bas sve gradove se prolazi bez ikakvih gubitaka
    nije bilo ni lovljenja valova tamo gdje se moglo, osim u rijetkim slucajevima

ssto se off akcija tice, bila je jedna na gg, koja je zavrsila potopom (a koju si i ti sam osobno "osudio")

zato me i ne cudi ovakva javna predstava, jer treba opravdati svoj neuspjeh

u nedostatku hof teme koja bi potkrijepila sve gore navedeno, mislim da analyzer jako dobro pokazuje stanje

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Đus Vidi post
    a da se tebi digne kod kurve, a ona ima neki bug i baš joj se ne radi to za što si ostavio novac, bi tražio taj novac nazad?
    a ti bitražija od kurve novac natrag ako ima bug
    hihihihi
    bija je prije par godina ronaldo kod prijateljica noći koje su imale, jel bug, pa im nije tija platiti
    onda su ove otišle kod novinara jer su smatrale da svejedno triba platit, bez obzira na njihov bug
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Hahaha prajm jel se to nazire predaja u tvojim rijecima,jel stigao onaj dio servera kad bute molili voljenog da postanete nas wing buahaha

Btw.lose pratis napade i boom i ja nismo slali u sekundi

A sad stvarno ode u more malo,nemojte pretjerati sa zalopojkama...
    Za razliku od tebe i tvog voljenog bop ima 2 osvojena servera,a ni za ovaj nije jos kasno.....
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

da se borite na serveru kao na forumu cijeli PC biste prije arteva ugasili
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Tesko ti ne pobjedit uz taj silni vjetar u leđa
    vidim da su neki igraci izgubili borbu na serveru pa su prebacili rat na forum,mislim da bi takvima trebalo uzimat barem po 2 golda po postu posto ionak nece imati priliku potrosit ono sta imaju...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    za tog igraca ne znam dal je il nije, kolko sam cuo sasvim je druga prica te blokade... za ono sto ja spominjo znam 100%... razlika je u tom sto ste vi "veliki vjernici" i bezuvjetno vjerujete svom "bogu".. ja sam ateist i svoje tvrdnje iznosim na osnovu logike i pouzdanih informacija...
    pouzdane informacije su da je BoP prije igrao sa multićima
    sad, možda su doživili prosvjetljenje... a te priče ''nisam ja'' ostavi za dječji vrtić... uvik kad nekoga uhvati MH nije taj ništa skrivija pa bija on u BoPu, PCu ili nekom trećem savezu.. ki kad dođeš u ludnicu pa svi kažu da nisu ludi..a i u zatvoru je ista priča..

Za razliku od tebe i tvog voljenog bop ima 2 osvojena servera,a ni za ovaj nije jos kasno.....
    koja 2, nisam baš u toku?
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    pa i nije bilo tesko
    i nema tu nikakvog vjetra u ledja, jer bez uvrede, ssto je bop pokazao dosad?

izuzev deffa na jednom ili dva mjesta, kroz sve, ali bas sve gradove se prolazi bez ikakvih gubitaka
    nije bilo ni lovljenja valova tamo gdje se moglo, osim u rijetkim slucajevima

ssto se off akcija tice, bila je jedna na gg, koja je zavrsila potopom (a koju si i ti sam osobno "osudio")

zato me i ne cudi ovakva javna predstava, jer treba opravdati svoj neuspjeh

u nedostatku hof teme koja bi potkrijepila sve gore navedeno, mislim da analyzer jako dobro pokazuje stanje
    Nisam ja ni rekao da smo nesto pokazali, tako sam jos i prije mjesec dana svojima rekao sto ce se dogodit,previse igraca nam je opusteno uslo u server.Ali pc kao i uvijek debelo prednjaci u nepostenim radnjama a iskreno im to netreba jer su objektivno jaci od ostalih.
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma Đus's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nazguls Vidi post
    a ti bitražija od kurve novac natrag ako ima bug
    hihihihi
    bija je prije par godina ronaldo kod prijateljica noći koje su imale, jel bug, pa im nije tija platiti
    onda su ove otišle kod novinara jer su smatrale da svejedno triba platit, bez obzira na njihov bug
    Ma nije ni lova najbitnija.

Ajd ti pokaži svoje liderske sposobnosti, očisti svoj savez od duplih heroja pa da možemo nastaviti s igrom. To vam fakat ne treba protiv nas amatera. Vidiš da se širi kolektivna panika i šuška se o gašenju, a ja bi ipak htio skatati tebe i orlića. To će mi biti puno teže ako ostanem sam na serveru.
    farma, farma, nuliran, farma, banan

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

malo nas miješaš nazguls nije vader neg ja

nazz ima neke ljudske osobine
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma Đus's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno