Stranica 217 od 298 PrvaPrva ... 117167207215216217218219227267 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,161 do 2,170 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Koliko vidim kaznu je dobio i ona je -5% popa.hahaha,dvoumio sam se između te kazne i praznih skladista.ovo je stvarno presmijesno.
    i meni se cini kao previse ali takav je svijet

nepravedan
    Lord Vader HEG,3K,PC,VALHALLA

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Napokon sam shvatio što se dešava na serveru, i tko je glavni krivac:

V A N Z E M A L J C I

Oni svojim svemirskim brodovima otimaju deff po accevima, i sele ga na druge lokacije na serveru.

Otimaju heroje i vrše pokuse na njima u svojim svemirskim brodovima, kloniraju ih i vraćaju ih natrag.

Genetski su modificirali usjeve po cropovima tako da daju više hrane nego obično i ubrizgavaju hormone u PCijeve vojnike.

Toliko su moćni da čak i čitave acceve multipliciraju.
    Uređeno od strane zoran fest (02.07.12 um 11:20 Uhr)
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma gunner's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

pozz svima, ako nebi bilo nekome tesko ukratko opisat stanje na serveru, kakvo je stanje, ko protiv koga?
    kifla u <3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Stanje je PC protiv ostatka servera,300:300 acc cca... I 300 neaktivnih...

PC se zabavlja i ratuje dok UN ceka ww sela valjda... I zida srusene cropove...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2012

Uobičajeno

naporan si !odi seci kozicu ako ti je dosadno nemoj nas zamarat

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Jedan osvrt na sve ove gadurije koje nas prate po serverima di se nađu jedne te iste osobe:

Shido-svi koji smo igrali taj server znamo kaj je bilo,rasprava se je vodila tu na forumu,a ne preko poruka na accu,tako da....svaka daljnja suvišna na onu "kaznu" (nebitno,nije ovaj server).

Vader-ako se malo vratimo na njegove postove po ovom forumu,u večini tih postova može se fino vidjet kako čovjek vrijeđa i izruguje se ljudima gdje god uhvati priliku. Za tog bahatog stvora onda očito ne važe ista pravila kao i za druge. Opet nebitno-spoznaja je da je čovjek manipulator,mutikaša i još sve ono kaj si je sam naveo pred javnošću prigodom on zna čega. osobno je pokazal na kaj je sve spreman kad sam mu pokolonil art,a on je iz zahvale na prljav način napravil,opet on zna kaj.

Dado-smiješan lik na kojeg se nitko pametan ne osvrće,baba s 3,5 K postova. Očito nema nikakvog pametnog posla u RL-u pa ima tu vremena blebetat i brljezgat jedno te isto bez uma i razuma. Zaključak-iz njegove ironije proizlazi produkt koji ga osobno opisuje...dalje više nije potrebno ništa nadodat.

Generalni zaključak:

Ako se server svodi na tih nekoliko pojedinaca (nisam ih sve naveo osim ovih smiješnih) i ako se problemi uvijek pojavljuju tamo di su oni,zapita se čovjek-pa mora da su veliki pehisti ili je u pitanju nešto drugo..ili treće...to nek ide njima na dušu. Al očito je da će ostat sami na hr serverima,jer svaki pošten igrač više ne želi trošit vrijeme ni novac na bezveznarije s kojima manipuliraju ovakvi,ni sam neznam više kako ih nazvati.

Šteta dobrih igrača koji su odabrali krivu stranu jer ih se nikad neće cijenit radi par ovih pojedinaca.

JADNO I ŽALOSNO
    a ovo bi trebala biti samo igra

PS

Igliću,sjetil sam se jedne tvoje poruke iz davnina kad si mi rekao na kakav to način komuniciram. kaj se toga tiče netrebaš brigat,moja komunikacija je na većem nivou od večine ljudi koji ovdje pišu (bez uvrede ikom),ali kad te nekaj isfrustira i kad vidiš da od tebe poštenog rade budalu,a oni se šepure,dođe ti da ti izleti koješta.
    ozzy (HEG) ,Misterio (RARE) :girlwsyho ŠBBKBB

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

spomenuo hik kak je dobar dio saveza braca blokiran... vidim da se blokade skidaju polako, bez kazne...
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

jedno pitanje ... zna li tko koji je heroj ostavljen "igraču" sa 2 heroja ... i na koliko je bio drugi heroj
    bolje ikako nego nikako :fajter:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Očito da ovaj server ide svom sramotnom kraju. Zar si nitko ne postavlja pitanje, zašto mnogi igrači koji do sada nikada nisu odustajali i koji su poznati kao top playeri, pričaju o gašenju acceva.

Očito je nekima svejedno, a svejedno je i većini PC saveza koji to toleriraju i skrivaju se iza pojedinih mutikaša, samozadovoljni time što ispred nika nose predznak PC i što mogu pushati velike legende Traviana u zamjenu za mirno popanje.

Neću više govoriti ništa, jer su svi ostali dovoljno rekli.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Kako super zanimljivo,nekima je ocito bolje kukat na forumu i gasit acc kao iz protesta nego ratovat in game... zavist i jal... Te naravno bijeli misevi su svagdje hihihi
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913