Stranica 236 od 298 PrvaPrva ... 136186226234235236237238246286 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,351 do 2,360 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Ti nisi nikad cuo za mobilni internet? Nema mi veceg gusta pit pivicu i citat ova vasa izmotavanja eto spasavate mi lovu koju bi potrosio na alan forda vi ste mi definitivno smjesniji...

Koalicija koja nije poslala ni jedan jedini napad,kojoj je pregazeno 50tak GG te brdo suporta brise radi nepravde smrc bas mi vas je zao

Ajmo dalje,nemojte me ostavljat bez omiljenog KME KME stiva...

P.s.zujo matt ti salje pusu
    da nije bilo bug-ova u igri i da pojedinci nisu iz toga izvukli toliku koristi bilo bi puno manje skatanih gg-ova,
    ali mora i pc jednom pobjediti na serveru pa su koliko vidim UN koalicija odlučila da vam pusti da pobijedite pa napušta server
    izgleda da je to jedini način da vi možete pobijediti
    koliko sam gledao (a nisam igrač s4 servera) po starom forumu, i tamo ste se busali u prsa u prvom dijelu igre pa onda izgubili u drugom dijelu

uživajte u ovoj poklonjenoj pobjedi, opustite se i na more bez imalo tereta
    a ovi što se budu žalili da su utukli punoooo golda,.... više sreče idući put
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

dado mora da je neka Dada...muškom mozgu bi več dopizdilo ponavljat jedno te isto (ispričavam se ženama)

nego,evo jedan cvjetak :daje cvijet: ...i može još jedan za voljenog ti vođu :daje cvijet:

a sad,umjesto da nastaviš tu brljezgat trkom do vođe i pomozi mu,pred njim je teško razdoblje..zajedno ćete to sve lakše izdurat :luvz:
    ozzy (HEG) ,Misterio (RARE) :girlwsyho ŠBBKBB

Član foruma zujalica's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Ti nisi nikad cuo za mobilni internet? Nema mi veceg gusta pit pivicu i citat ova vasa izmotavanja eto spasavate mi lovu koju bi potrosio na alan forda vi ste mi definitivno smjesniji...

Koalicija koja nije poslala ni jedan jedini napad,kojoj je pregazeno 50tak GG te brdo suporta brise radi nepravde smrc bas mi vas je zao

Ajmo dalje,nemojte me ostavljat bez omiljenog KME KME stiva...

P.s.zujo matt ti salje pusu
    Za to mu treba advokat? btw reci mu da mu je vokabularij sve impozantniji ali uvijek prepoznatljiv
    Kay S. :girlw:

Član foruma ripp3r's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Kolika količina spama to je nevjerovatno. Prvo prijedlog! Ja sam ta to da se uvede opcija gašenja acc u 15 minuta da ne moramo čitati spamanja i plakanja onih koji gube. Uvjek su postojali i postojati će dezerteri koji prije prve bitke pokakaju noge i krenu trčati glavom bez obzira. Svi znamo zašto se gasite, nemate šanse i toga ste svijesni. E baš mi zao pojedinaca....nema veze.
    wild jacky, jacky, jackyth3ripp3r, HugMe, PC, PC, PC...

Član foruma Salahad Itmijan's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Hik, kužim da statistika boli, i ja patim svaki put kad dojdem na forum i vidim kaj je igračina napravila, al mislim da je drugi dio posta zaista bil na mjestu
    For The Price !

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od ripp3r Vidi post
    Kolika količina spama to je nevjerovatno. Prvo prijedlog! Ja sam ta to da se uvede opcija gašenja acc u 15 minuta da ne moramo čitati spamanja i plakanja onih koji gube. Uvjek su postojali i postojati će dezerteri koji prije prve bitke pokakaju noge i krenu trčati glavom bez obzira. Svi znamo zašto se gasite, nemate šanse i toga ste svijesni. E baš mi zao pojedinaca....nema veze.
    hihihihi ti to po sebi sudis kad se ukakas u gace...nas na -+ vi posjetili niste jer muda imali niste...to sto ste fejkali i to jadno cijeli server da bi se usudili do BOP-a prosetati to vi zovete akcijama i brisanjima pih pa tako se djeca igraju rata na ulici...tko god vam akcije slagao strasan je strateg za svaku pohvalu cak i za odlikovanje za glupost :svinjica mala:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

da su ovoliko aktivni bili na serveru server bi bija puno zanimljiviji
    92 % mladenačke populacije sluša narodnjake, ako si u tih 92% stavi ovo kao svoj potpis

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Mali mis Vidi post
    hihihihi ti to po sebi sudis kad se ukakas u gace...nas na -+ vi posjetili niste jer muda imali niste...to sto ste fejkali i to jadno cijeli server da bi se usudili do BOP-a prosetati to vi zovete akcijama i brisanjima pih pa tako se djeca igraju rata na ulici...tko god vam akcije slagao strasan je strateg za svaku pohvalu cak i za odlikovanje za glupost :svinjica mala:
    A kaj ste vi napravili cijeli server, oni su bar BoP katali, vi ste kolko vidim potpisivali saveznistva do sad.

Član foruma TaraT's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

...nas na -+ vi posjetili niste jer muda imali niste...
    ???
    ne smiju se nadimci iz igre spominjati, ali moglo bi ih se bar 10ak navesti kojima se prosetalo kroz cropove

Član foruma ripp3r's Avatar
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Hehe, ja ni jedan fejk od bopa nisam imao a pitaj one starije koji su ti se pogasili što odoše!!! Baš si mali miš, otkud ti u ovo doba?Koliko je tebi ostalo zivota na travianu??
    Uređeno od strane ripp3r (04.07.12 um 19:15 Uhr)
    wild jacky, jacky, jackyth3ripp3r, HugMe, PC, PC, PC...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913