Stranica 286 od 298 PrvaPrva ... 186236276284285286287288296 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,851 do 2,860 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Fun klub by dado se proširuje

čovječe pa di ja veličam svoju igru na ovom serveru duhova? ja sam svoje odradio prije nego ste vi svi hrabro pobjegli,bio sam u svakoj akciji i nakatao sam se vaših sela....
    i nakon vašeg bijega sam bio 3 branitelj,3napadač i 3 heroj servera....tak igram uvijek kad je aktivan server,meni nikad nije bilo žao vojske niti probijanja deffa za razliku od našeg presvijetlog moderatora koji još uvijek skuplja ww off i žica okolo di će sparkirat vojsku,ali ne na multiče :cerek:

sve nakon vašeg hrabrog bijega sa servera je zahebancija i ubijanje vremena do kraja servera dovoljni pokazatelj je taj da sam malo malo žut,a prije ovog servera nikad nisam požutio
    Bravo, svaka čast. Skidam kapu, nadam se da će uskoro tvoja slika bit na pozadini traviana, tvoje lice na licu svakog heroja. Tvoj doprinos igri PC-a i samom travianu hr servera je stvarno neprocjenjiv. Mislim da si to zaslušio svojim igrama i kaj si sudjeloval u svakoj akciji i kaj ti nije žal vojske. To nemre svako, divim ti se. Nadam se da nećeš otić na strane servere kao što pričaš, bila bi to šteta da najbolji igrač u povijesti hr servera ode. Nadam se da budemo jednom igrali skupa, pozz

http://www.youtube.com/watch?v=Qn2S7fq_p1E

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tenk Vidi post
    Nadam se da nećeš otić na strane servere kao što pričaš, bila bi to šteta da najbolji igrač u povijesti hr servera ode. Nadam se da budemo jednom igrali skupa, pozz
    hvala kaj mi tepaš,ali ipak ja nisam najbolji igrač... čak bih rekao da sam skroz prosječan,ali ipak malo bolji od onog hejtera farmice..koji i dalje ne kuži da je na ignore eto toliko o IQ :cerek:

a skupa nebumo igrali nikada jer ipak ja biram s kim ću igrat,ne privlači me igra sa ljudima koji bježe čim im se skata selo...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    jesu umrli su gdje god ti igraš...
    dođi na novi s1 pa buš vidio jel su mrtvi...
    aha pardon tebe nitko neće u savez
    da, samo da ne bude još jedan server di se za 2-3 mjeseca, pola acceva obriše..ono, tresla se brda, rodio se miš..

ja sam čula neke drugačije informacije
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma kiler's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Moje napadanje jednog sela nečijeg multića prije dvije i pol godine u 2-3 navrata je moja greška iz koje sam naučio ali ovo kaj ti radiš iz servera u server s vrhuncem napadajući oaze i vlastitu vojsku kak bi dobio medalje i bio najbolji na serveru od cca 100 aktivnih ljude nije greška samo je jednostavno smiješno a skoro pa o tužno

nemojte mi na kuma dadu

ja sam bio prisutan kad je htio napasti 1 konja u oazi i smilovao se nad jadnim kljusetom

dakle ne stoji tvrdnja da on čisti oaze, kud je ovaj svijet došao da je za sve kriv jadni kumek:101010:

ne daj se kume bumo mi osnovali vlastiti server i pičili po njemu gore dole:party:
    Bolje umoćiti DVA PUTA nego NITI JEDNOM :cerek:

s4- goli kuhar, šlapice, MAC......s3-dikobraz,soft......s1-goli kuhar,SC.....s1-nervozna glista,SC
    nl-goli kuhar,MiD

Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

jel tak? ak niš drugo ova farmica je barem malo probudila s4 pod forum

na serveru niš novog čekaju se natari,neki skupljaju ww off (samo ne znam za kaj ),a neki se zahebavaju
    pa da, nakon faksa..glavno štivo..i šta je najtužnije, smijem se vlastitoj gluposti što idem čitati tako nešto za što doslovno moram isključiti mozak, jer se bojim da mi sinapse ne poumiru..i onda još idem i komentirati :brukica:
    a šta, barem je forum budan, ako već nije server..
    a onda ugodno čekanje :pivo:
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    da, samo da ne bude još jedan server di se za 2-3 mjeseca, pola acceva obriše..ono, tresla se brda, rodio se miš..

ja sam čula neke drugačije informacije
    pa ako je istina ono kaj sam ja čuo niš posebno neće biti ni taj server...kila dvije maximalno acc....a i još je k tome slikovnica...em ti verzije igre kad samo farme uzimaju servere....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

pa ako je istina ono kaj sam ja čuo niš posebno neće biti ni taj server...kila dvije maximalno acc....a i još je k tome slikovnica...em ti verzije igre kad samo farme uzimaju servere....
    a Dado, a di ćemo igrati?verziju t3.6 ne možemo zbog Vedrana i Mateja, ostaje samo slikovnica..fala bogu pa ih oni isto mrze k'o i ti, tako da :patkica:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

A lijepo mi tata rekao kad sam bio mali sine nemoj ulaziti u rasprave s ljudima koji imaju manji IQ od tebe :(
    evo i odgovora na pitanje kojeg se puno ljudi pitalo "pa kog vraga taj ulazi u rasprave sa doslovce svakom osobom na forumu?"
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    evo i odgovora na pitanje kojeg se puno ljudi pitalo "pa kog vraga taj ulazi u rasprave sa doslovce svakom osobom na forumu?"
    oooooo glavni trooler se vratio a čuj,nikad nisam baš slušao tatu

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Dobro dadek daj mi reci, jel ti stvarno ne kužiš da se svi sprdaju sa tobom? Fakat mi te žao sad već

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913