Stranica 287 od 298 PrvaPrva ... 187237277285286287288289297 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,861 do 2,870 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Dobro dadek daj mi reci, jel ti stvarno ne kužiš da se svi sprdaju sa tobom? Fakat mi te žao sad već
    Ovo nije istina..ja se s Dadom ne sprdam...meni je Dado kralj..jer da nema Dada nebi uopce komunicirali na forumu....zato Dado,,kapa do poda i samo daj,,piiiiiiisiiiiiiiiiii....

P.S.hm,,koliko sam puta napisao tvoje ime u ovome postu,,jos ce me optuzit da sam tvoj obozavatelj....:pivo:

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Ovo nije istina..ja se s Dadom ne sprdam...meni je Dado kralj..jer da nema Dada nebi uopce komunicirali na forumu....zato Dado,,kapa do poda i samo daj,,piiiiiiisiiiiiiiiiii....

P.S.hm,,koliko sam puta napisao tvoje ime u ovome postu,,jos ce me optuzit da sam tvoj obozavatelj....:pivo:
    i ja se u potpunosti slažem..na svim forumima koje ja pratim, Dado je prisutan, a samim time i održava forum aktivnim jer se neki na njegove komentare lijepe k'o muhe na drekec..pa bude zabavno
    jest da ponekad od puno šume, drvo vidjeti nije, ali ima stvari u kojima je u pravu
    tako da, Dado :daje cvijet:
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    i ja se u potpunosti slažem..na svim forumima koje ja pratim, Dado je prisutan, a samim time i održava forum aktivnim jer se neki na njegove komentare lijepe k'o muhe na drekec..pa bude zabavno
    jest da ponekad od puno šume, drvo vidjeti nije, ali ima stvari u kojima je u pravu
    u čemu je točno u pravu, volio bih znati

Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

u čemu je točno u pravu, volio bih znati
    a informiraj se..priča se okolo clown
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Fala Bogu pa nisam jedini koji podrzava da Dado nastavi pisat na forumu...Isabela,,dobro dosla u club....mozes i ti s nama na pivu :party:

Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Fala Bogu pa nisam jedini koji podrzava da Dado nastavi pisat na forumu...Isabela,,dobro dosla u club....mozes i ti s nama na pivu :party:
    :pivo: uvijek za

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

a informiraj se..priča se okolo clown
    neznam nisam piljarica, prosvjetli me....
    usput, znao sam da si mutikaša

Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

neznam nisam piljarica, prosvjetli me....
    usput, znao sam da si mutikaša
    a priča se da su te farmale farme NAVovih igrača (iako si i ti dio NAVa)

ne, mene na sreću ne prati priča..ali u sve sam upućena, čak i u to sa "mutikašom"

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

a priča se da su te farmale farme NAVovih igrača (iako si i ti dio NAVa)
    već dvije godine pokušavam saznati kad je to bilo i gdje, ali eto nikako da čujem taj podatak
    katan sam tri puta, jedanput iz saveza odjeb, koji su nam poslije bili saveznici, drugi put od maky_zg, iz pc,a, u čemu ej dado imao prste, pa se raspala koalicija, iako to on niakd neće priznati, i tenutno sam preživio dva vala kata od Titan iz KBC(btw na prvo selo koje samo služi ko špedicija). Za Vas njubere katanje nije isto kaj i farmanje. To su tri katanja u mojoj ohoho godina igranja Traviana. Čak dok sam došao ko turist na hrx, nisu me ni katali a pogotovo ne farmali. dadeku nemoj vjerovati... a sad o farmanju i kako znam da je to dadekova laž...
    recimo jedan server jedan savez primam igrača, i na to se mega truba, buni da kaj mu uzimam farmu u savez... ok bacim čovjeka van, i sitam ga, da vidim jel je zaista trubina farma.... truba mu je odnio sve skupa 58 ressa u dva tjedna kaj sam ga pratio, u trećem mjesecu igre.... to su njemu farmanja... Truba nema pojma kaj je farma, pa ga ti nemoj slušati... no inteligentna si ti dovoljno da to znaš, samo ti je sad dosadno, pa se zabavljaš malo.....
    p.S ok prošli server mi je mesar skinuo tri farme na nulu u drugom selu sive zone, ali zadnji tjedan igre tak da se to i ne računa, ali ni to nije bilo bitno...

ne, mene na sreću ne prati priča..ali u sve sam upućena, čak i u to sa "mutikašom"
    prati tebe priča prati, a normalno da si upućena u to sa mutikašom, jer se to na tebe odnosi... no ja nebum ovdje raspravu spuštao na osobni nivo...
    Uređeno od strane exAzriel (23.10.12 um 20:44 Uhr)

Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

već dvije godine pokušavam saznati kad je to bilo i gdje, ali eto nikako da čujem taj podatak
    katan sam tri puta, jedanput iz saveza odjeb, koji su nam poslije bili saveznici, drugi put od maky_zg, iz pc,a, u čemu ej dado imao prste, pa se raspala koalicija, iako to on niakd neće priznati, i tenutno sam preživio dva vala kata od Titan iz KBC(btw na prvo selo koje samo služi ko špedicija). Za Vas njubere katanje nije isto kaj i farmanje. To su tri katanja u mojoj ohoho godina igranja Traviana. Čak dok sam došao ko turist na hrx, nisu me ni katali a pogotovo ne farmali. dadeku nemoj vjerovati... a sad o farmanju i kako znam da je to dadekova laž...
    recimo jedan server jedan savez primam igrača, i na to se mega truba, buni da kaj mu uzimam farmu u savez... ok bacim čovjeka van, i sitam ga, da vidim jel je zaista trubina farma.... truba mu je odnio sve skupa 58 ressa u dva tjedna kaj sam ga pratio, u trećem mjesecu igre.... to su njemu farmanja... Truba nema pojma kaj je farma, pa ga ti nemoj slušati... no inteligentna si ti dovoljno da to znaš, samo ti je sad dosadno, pa se zabavljaš malo.....

prati tebe priča prati, a normalno da si upućena u to sa mutikašom, jer se to na tebe odnosi... no ja nebum ovdje raspravu spuštao na osobni nivo...
    hm, pa možda ovaj S1 koji je sad završio..i ne, nije Dado ništa rekao..ja s njime nemam nikakvih kontakata, od kad više nisam dio PC-a a da s njime idem razgovarati o tebi, ne, hvala..
    joj, nije mi dosadno..super mi je trenutno
    pa ni ja ne spuštam na osobni nivo..ti si prvi mene prozvao..
    čudno da me prati priča, jer se obično za dobrim konjem prašina diže..nitko nije rekao da za lijepim..hm..ja sebe svrstavam pod njubića, ali lijepog njubića :party:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17