Stranica 295 od 298 PrvaPrva ... 195245285293294295296297 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,941 do 2,950 od 2976

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Bedo Vidi post
    Nisam igrao ovu rundu, al po ovome šta vidim na analyzeru nehumano je šta ste napravili od hr4
    Šta je s konkurencijom? Savezi iz prošle runde? Izgleda da ste ostali jedino vi i HARD, koji me i nije baš impresionirao..
    jednostavno razvalili smo konkurenciju neki se pobrisali nakon katanja,a ostali tražili neke razloge za svoju nesposobnost....uglavnom uvjerljiva pobjeda PC-a nikad viđena na hr serverima...

a ovo oko T3,6 i nove verzije,na žalost došla neka nova ekipa kojoj je verzija za dječicu i farmice bolja nego verzija za prave travijanere tako da sa ovim serverom možemo proglasiti kliničku smrt traviana u hrvata...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Traviana općenito misliš. Znalo je po dosta servera bit 15k+ ljudi,pogotovo uk koje sam često igrao. Sad je ono,brojka manja,dosta.

Član foruma Bedo's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    jednostavno razvalili smo konkurenciju neki se pobrisali nakon katanja,a ostali tražili neke razloge za svoju nesposobnost....uglavnom uvjerljiva pobjeda PC-a nikad viđena na hr serverima...

a ovo oko T3,6 i nove verzije,na žalost došla neka nova ekipa kojoj je verzija za dječicu i farmice bolja nego verzija za prave travijanere tako da sa ovim serverom možemo proglasiti kliničku smrt traviana u hrvata...
    Svaka čast, ovo je stvarno hvalevrjedno
    Ma ništa od te smrti, koliko god Travian postaje lošiji i lošiji uvjek ima ljudi koji neće dignut ruke od njega jer im je već prerastao u naviku. A ovi koji su došli, ništa čudno.. Svaka prilika se iskorištava da mogu stavit nekakvu reklamu (najčešće po flash igricama i sl) i napisat "novo!! igraj besplatno!" svakim updateom. Da, malo koga je briga što to postaje baš suprotno. Više pay to win nego strateška igra
    Practise N Enjoy :pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Ma bit će neki 3.6 server već,zaželih se igre. Samo da bude 3k igraća. Iznad tog mi ne treba.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Bedo Vidi post
    Svaka čast, ovo je stvarno hvalevrjedno
    hahahaha, jeje, treba im dat pehar i medalje

FlameSpirit, na 3.6 budi sretan ako dođe i 1k igrača, prošli hr5 je bil 3.6 500 igrača ga igralo niti toliko, a ovaj 3.6 i sam vidiš 200 igrača

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

200 igrača = cijeli server mi je farma.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tenk Vidi post
    hahahaha, jeje, treba im dat pehar i medalje
    naravno ovo kaj smo mi uradili nije nitko i neće se ponoviti...

evo dobio info da je ww kliknut 99 i 100 ...uskoro kraj i može se ova pobjeda upisati u anale traviana

kako sam krenuo u travianu sa HEGom tako i završavam sa PCom....dva najjača saveza ikad viđena na hr serverima...

a sad tipkovnica na klin do nekih boljih vremena ako uopće dođu....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    naravno ovo kaj smo mi uradili nije nitko i neće se ponoviti...
    Ja se također iskreno nadam da se neće ponovit takvo varanje na hr serverima i općenito

Opet ideš u trav mirovinu? :(

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od tenk Vidi post
    Ja se također iskreno nadam da se neće ponovit takvo varanje na hr serverima i općenito

Opet ideš u trav mirovinu? :(
    onaj ko gubi (i to sramotno) ima pravo da se ljuti

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Dobar je bio HEG,hvala im na lijepoj partiji na Hr.2. A sad,najaća 2 saveza ikad. Dalo bi se o tom. Ali to nije tema. A nekako dado zagonetno izbjegava pitanja u travian mirovini.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913