Stranica 12 od 78 PrvaPrva ... 210111213142262 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 111 do 120 od 774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

fuf dadek nemoj mene citirati tu, ja sam ipak njuber, se sjećaš?
    normalno da bum uvjek rekao gdje igram da sam favorit, nebum valjda rekao da sam papak.
    a kaj se tutoriala tiče, ja bih ipak volio da mi tu objasniš onu pojavu sa selom, znaš, da i drugi vide kaj mi pričaš, kak me nebi zavaljal
    LZN je diktirao ritam, ko tradicionalno najborbeniji savez

jel to prvih tri mjeseca, ili dok su te stamburali, pa si otišel?

Server je kakav je, i ništa se još nemože reči, godina je duga, i tu bu još svega, iskustvo mi govori da početne velike koalicije, obično imaju problema, nakon polovice igre, no bumo vidjeli....
    Uređeno od strane exAzriel (03.02.12 um 08:39 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zanimljivo ja sam ugasio acc prošli s1 negdje nakon tri mjeseca igre(koliko god ti tu trkeljao kako sam natamburan,taj acc je bio prije gašenja u top 10 acc servera) i ne igram sadašnji s1,a još sam glavna tema na forumu toliko koliko vam je zanimljiv server...hvala vam,ego mi raste do visina

nego ima kakvih novih saveza na s1?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

[QUOTE=dadozg;961209]gak THE je pobjednik zadnje dvije runde s1 i zato ga se mora smatrat ozbiljnim,ali upravo je tvoj suigrač azriel tu pisao da ste vi glavni favoriti za uzimanje servera,kaj bježiš sad od toga? ili azrielovo pisanje niš ne vrijedi kao ni njegova igra?

Ne bježim ja od ničega ja dajem samo svoje mišljenje, a tako i maz daje svoje, i da se razumijemo to nije stav nava nego različiti stavovi pojedinaca poput nas, pa mislim da ne bi bilo dobro da svi imamo ista mišljenja.

Fuj dosade

@dado

htio ili ne htio priznat LZN savez je diktirao tempo i igru zadnja dva servera

Vidiš možda je to razlog pada u igri, jer očigledno da nismo igrali iste servere onda, pa čak kao i saveznici niste nikad niš diktirali, bezimeni su nas (NAV) napucavali, a mi smo vam bili živi štit, čim su krenuli na vas pomeli su vas sa pola snage, zadnji server skoro da vas nije ni bilo, a to kaj se u kvazi pobjedničkoj koaliciji niš ne znači o vašem "velikom" savezu i diktiranju igre , budi realan jednom i reci da svaki server nakon 3 mjeseca tvoj savez pukne, čim krenu prvi napadi na njih ekipa jednostavno odustane (naravno čast iznimkama koji su i održavali LZN).
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

o majko mila alaj si ga ti sad tu na**** al ajde nema veze,svi koji su igrali pretprošli s1 znaju kaj je LZN na tom serveru odigrao,ti da imaš malo obraza priznao bi to,ali svi znamo kakav NAV ima obraz zar ne u biti nema ga :cerek:

p.s. ponovio bi riječi od game: "možda jesmo kante za napucavanje,ali s nama barem znaš na čemu si...nikad nismo saveznika ostavili,s kim smo započeli s njim smo završili i kaj je najbitnije ko je igrao protiv nas taj server nije osvojio"

the end

aj se sad bavite pitanjem s1,a ne samnom samo mi ego hranite prozivanjem u svakom postu
    Uređeno od strane dadozg (03.02.12 um 19:10 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Pa ja sam igrao s vama i nisam niš tako strašno dobro vidio.
    Od zabijanja u peruna niste pokazali niti jednu uspješnu off akciju (kao i NAV)
    u fajtu sa bezimenima koji su od situacije sa 0 offova uspjeli pregaziti našu koaliciju.

Dado daj si malo obraza pa priznaj da LZN je odigrao par mjeseci i to je tvoj magični LZN.

Ja imam obraza priznati da je NAV odigrao kriminalno loše taj server, bez obzira kaj je to moj savez, tako da ne kužim zakaj ti dižeš u nebesa LZN koji je u najmanju ruku odigrao jednako loše.
    Uređeno od strane veliki gak (03.02.12 um 19:37 Uhr)
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jap i onda je svizac zamotao čokoladu i vikao svima to je ono pravo

Citat Citat od dadozg Vidi post
    "možda jesmo kante za napucavanje,ali s nama barem znaš na čemu si...nikad nismo saveznika ostavili,s kim smo započeli s njim smo završili i kaj je najbitnije ko je igrao protiv nas taj server nije osvojio"
    LZN :to victory:

završavam debatu dok me shido nije zbanal radi spama,a s4 uskoro počinje

pusa svima i igrajte taj vaš dosadan s1 i pokažite da ipak ima i drugih tema osim mene

zanima me PiP i RARE igraju zajedno ili ? ako igraju zajedno onda če možda biti interesantno na kraju u ww fazi između njih i THE...

Član foruma shido's Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

a još sam glavna tema na forumu
    To samo ti mislis, klik klik i nema te

završavam debatu dok me shido nije zbanal radi spama,a s4 uskoro počinje
    i bolje da se drzis ovog

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

zanimljivo ja sam ugasio acc prošli s1 negdje nakon tri mjeseca igre(koliko god ti tu trkeljao kako sam natamburan,taj acc je bio prije gašenja u top 10 acc servera)
    pa takva igračina ko ti, bi trebao znati da nije fora biti u top 10 PLJAČKAŠA a ne napadača u prva tri mjeseca. Naime tad je server pun početnika, i neaktivnih koji su malkice došli vidjeti kak se ovo igra. No čim počinju kate, stanje se na serveru mjenja, tako je od uvjek u ovoj igri. A to što se to obično poklopi sa tvojim gašenjima, sve govori o igračini koji zna sve cake. No buš mi već jednom objasnil za to selo, da konačno naučim igrati, i pokažem kaj znam na ovom serveru?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TaraT Vidi post
    17. dan servera se ratovalo?
    opet smo igrali razlicite servere

doduse, ovo je 4.0 verzija i stvarno bi se vec mogle poceti setati kate, ali za neka ozbiljnija ratovanja je mislim jos daleko prerano
    na s3 igram t4
    i sramim se toga
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Branitelj tjedna
    Ne. Igrač Bodovi
    1. EL Shamar 1024

di su reporti ?

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854