Stranica 42 od 78 PrvaPrva ... 32404142434452 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 411 do 420 od 774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Nakon onog sto ste napravili prosli s1 neznam sta ste ocekivali...10 ljudi iz the saveza + 2 iz bojne je zeznulo cili server,,ne samo protivnike nego i svoje saveznike........dovoljno sta o tome misle vasi suigraci sa proslog s1 je nepojavljivanje vecine saveza na ovom s1 koji su prosli s1 imali savez s vama...tako da nema na serveru ni bojne,,ni lzn-a ni zuja...kao ni ostalih saveza koji su igrali dosad s1 jer je ljude sramota igrat isti server koji the igra :wanted:
    malo si se zaj****, ne igramo s1 zato što je slikovnica, a ne radi neke "sramote", kad ćeš više prihvatiti da je to bila samo strategija i dio igre
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Nixon Vidi post
    Dobro je drlja javio ,da je prazan grad

Eto nama ne trebaju ni špije, dovoljno je da vas pustimo da ovako hrabro (glupo ) netko slaže akciju i svi poljubite zid.

Inaće čestitke na prošloj akciji, ali ovo :stupid:
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Eto nama ne trebaju ni špije, dovoljno je da vas pustimo da ovako hrabro (glupo ) netko slaže akciju i svi poljubite zid.
    Prvo čestitke na odličnoj obrani i količini deffa koji ste uspjeli skupiti ali iskreno čisto sumnjam da bi se išta od toga dogodilo da ludi nije prebacio na izviđače. Kako je i doci sama rekla počela je skupljati deff čim su se izviđači preokrenuli na ludom zato te priče o loše složenoj akciji baš ne piju vodu.... jednostavno ste imali više sreće od nas

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    kad ćeš više prihvatiti da je to bila samo strategija i dio igre
    nadam se da si poslije te strategije išao na ispovjed
    nego nešto je zamro ovaj forum, bit će zbog fejkova

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Inaće čestitke na prošloj akciji, ali ovo :stupid:
    Nekad i vas treba pratit sreća .
    Da nije okrenuo ludi art na izviđaće ,mislim da bi bila sasvim druga priča .
    Lijep deff ste skupili,čestitam -.-"

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Nekad i vas treba pratit sreća .
    Da nije okrenuo ludi art na izviđaće ,mislim da bi bila sasvim druga priča .
    Lijep deff ste skupili,čestitam -.-"
    hrabro (glupo ) netko slaže akciju

Hvala na čestitkama, ako može report na pvt jer ih nisam vidio sve.
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

zeznut je ludi art..baš kad me nixon jučer pitao očete skužiti kako ne bi skužili...to smo farme ne prate luđaka kad se okreče....mene je poslužio tako na onom jednom s1....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Slažem se zato sam i rekao da je netko hrabro (glupo po meni ) slagao akciju, i to na naćin da se šalju napadi prije okretanja arta, sa masom vremena za skupiti deff, još uz to slanje 7 offova na takav naćin, mogli ste to i puno bolje.

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Slažem se zato sam i rekao da je netko hrabro (glupo po meni ) slagao akciju, i to na naćin da se šalju napadi prije okretanja arta, sa masom vremena za skupiti deff, još uz to slanje 7 offova na takav naćin, mogli ste to i puno bolje.
    Ja sam je slagao i nije mi palo napamet da će od svih mogučih mogućnosti okrenut baš izviđaće .
    Al što je tu je , škola za drugi put .

Naravno da se moglo bolje ...al bolje i tako nego nikako ... mi se bar igramo za razliku od nekih .

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

... mi se bar igramo za razliku od nekih .
    :101010::pivo:

a gle vi se igrate,a oni šuruju sa pola servera :cerek::cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226