Stranica 52 od 78 PrvaPrva ... 242505152535462 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 511 do 520 od 774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1 ~ rasprave

Član foruma dalmatinac22's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od yoli Vidi post
    dalmatinac daj stani na noge nelebdi. Kao po običaju okrećeš i slušaša što te volja pa da ti skratim krila Zmaja poznam isto kao i tebe čak tebe sam upoznao više čitajući forum njega nisam.Niste to pokušavali NAS-u nego nekim drugim savezima tako da netrebam dalje o tome bilo svršeno vrijeme.
    A dali sam smišan (i sam znam tako reći kad neznaš štobi reka hebibiga istina boli učeniče)
    Bog i batina si. Iako malo...hmmm... neću reći glup... ali "kloc" zato jesi
    Zadnji slow server koji sam igrao završio je početkom 2010. Jesam i prošli s5 malo klikao kao izpomoć. Tako da nemam pojma s kime me brkaš. Što više, uvjeren sam da ni sam ne znaš što melješ. Al tko sam ja da ti sudim

Just for the record:
    Mr.smith, dart knox i cufka uz conana su jedine osobe koje priznajem kao mentore

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

prvo da kažem da zmaja smatram jednim od najpoštenijih igrača traviana
    koliko sam ja shvatio (a nadam se da nešto jesam) i naravno čuo sa drugih strana, njegova dualka je poslala njegov off raspoređen u više napada (naravno da ga čim lakše zabije) na već napravljenu čeku i onda je raspustila deff i ostavila nebranjen art i nakon toga prešla igrati na taj acc gdje se zmaj zalijepio......
    strašno, ja sam mislio da su se takve stvari već davno prestale koristiti na travianu......

PS: moje info su uvijek bile 95% istinite tako da vjerujem da je i ova

što reći, Zmaju drži se
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    tebi je krajnje vrijeme da odeš psihijatru, i ispričaš mu svoju dugu i bolnu priču, kako jadnog malog dadu, nisu htjeli primiti u NAV :cerek:.....
    a Drlja, jednom za svagda, NAV nije nabio nikome nož u leđa, nego je počela spletkariti ova babetina od dade, a to što vi ko savez nniste znali nositi sa tim, nije ničiji problem nego vaš. I da lijepo je ovdje netko napisao, kakav je čovjek u ovoj igri, takav je i u životu. neznam jel ti trebam posebno objašnjavati na kaj mislim. I dosadni ste više sa prošlim serverom, pokazali ste karakter, i ti i dado, i neznam kaj više hoćete? I dobro hoće li više modovi, početi kažnjavati ove trolčine dadu i drlju. em su dosadni, em su iskompleksirani NAVom, em su već i smješni. Točka!
    idešššš, pa tebi su puna usta mog NICK-a kao kurvi....*****, daj se ti okani mog nicka više
    a to ako igram na s1 i gdje igram, možda i kod vas, sami pronađite ako imate volje ili još bolje da gradim WW
    100-tka zagarantirana
    Winners S1 2011, graditelj Bob Graditelj, savez 1.Bojna, koalicija CIRKUS

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Sto reci kad drlja govori o postenju... Kriva ti je info btw.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

ko o kome......kurva o poštenju
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

imal šta zanimljvog u NAV-u

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    idešššš, pa tebi su puna usta mog NICK-a kao kurvi....*****, daj se ti okani mog nicka više
    a to ako igram na s1 i gdje igram, možda i kod vas, sami pronađite ako imate volje ili još bolje da gradim WW
    100-tka zagarantirana
    čitam peti put i tražim jesi li kaj pametno rekao, nisi po običaju, aj probaj opet

Član foruma
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dalmatinac22 Vidi post
    Bog i batina si. Iako malo...hmmm... neću reći glup... ali "kloc" zato jesi
    Zadnji slow server koji sam igrao završio je početkom 2010. Jesam i prošli s5 malo klikao kao izpomoć. Tako da nemam pojma s kime me brkaš. Što više, uvjeren sam da ni sam ne znaš što melješ. Al tko sam ja da ti sudim

Just for the record:
    Mr.smith, dart knox i cufka uz conana su jedine osobe koje priznajem kao mentore
    ubiti damatinac upravu si glup sam što trošim vrijeme uzalud sa tobom tu se raspravljajući kao što sam već rekao ego je zeznuta stvar nadopunjena bahatošću. (iskreno jedina dobra stvar kod tebe je što dobro okrećeš priču kako tebi paše ali loše uvjeravaš)
    gledaj imaš pravo na svoje mišljenje i kako ti kažeš da neznam što pričam ili da lažem sve se dalo izvuć iz tvoih memoara ali ako baš imamaš želju budem ti napravio copy i argumentiram to je moj stil. Valjda si dovoljno pametan da znaš što pišeš.
    Usput ono pisance koje je bilo zaljepljen kao link i nalazilo se u desnom ćošku kojeg si makao je reklo dovoljno da shvatim o čemu se radi ali ako si zaboravio o čem pričam kopiram ti ga imam ga na konpu, kako i sam kažeš čula rekla kazala u svoim tektovima sam si sve rekao, a ja kometiram tebe i način do koih ste došli do dva arta ali više sem se dotakao drugog arta i gospodične,gospođe moralne koja me je iziritirala svoim ponašanjem i bahatošću. Dio tvoje ekipe sam imao prilike upoznati na nekim drugim serverima (na sreću bili smo na na kontra strani pa sam vidio koliko nisko su ustanju ići) tako da te dematiram o mom neznanju i mljevenju . Biti ću tolko kulturan i javiti ću ti prvom prilikom kad te sretnem a srećemo se naravno platiti ću ti pivu sa čevapima pa me probaj razuvjeriti u svoje (ne)poštenje i (ne)moral toliko prostora ću uvjek nać za tebe.

Daljnje pisanje nema smisla trenutno toliko od mene!
    Pozdrav!

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

koliko sam ja shvatio (a nadam se da nešto jesam) i naravno čuo sa drugih strana, njegova dualka je poslala njegov off raspoređen u više napada (naravno da ga čim lakše zabije) na već napravljenu čeku i onda je raspustila deff i ostavila nebranjen art i nakon toga prešla igrati na taj acc gdje se zmaj zalijepio......
    strašno, ja sam mislio da su se takve stvari već davno prestale koristiti na travianu......

što reći, Zmaju drži se
    pogresno si sve shvatio...eto kuda ode prica kada ide od ruke do ruke...zmaj neeema dualku, igrac gde se zalepio neeema dualku....imas napred postove isprati pa ti mooozda bude malo jasnije sve...a o postenju hmmm ...ima jedan vic o tome,ali nije za forum

Član foruma Brboxx's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Skoro pa istina, njegova siterica je raspustila deff 20-ak minuta prije napada i ostavila nebranjen art, njegov off je rascjepkala u 11 napada, kolki je off bio govore deff bodovi kod dalmatinca22 preko 100k deff bodova je imao, napustila savez i stavila acc na brisanje, (to je drugi slučaj jer moralisti u PiP-u govore da nisu imali pojima šta se sprema a taj dan ga je fejkao malte ne cijeli PiP, preko 80 napada na GG je imao o suportima da ne pričam)

što reći, Zmaju drži se
    Skoro pa istina, njegova siterica je raspustila deff 20-ak minuta prije napada i ostavila nebranjen art, njegov off je rascjepkala u 11 napada, kolki je off bio govore deff bodovi kod dalmatinca22 preko 100k deff bodova je imao, napustila savez i stavila acc na brisanje, (to je drugi slučaj jer moralisti u PiP-u govore da nisu imali pojima šta se sprema a taj dan ga je fejkao malte ne cijeli PiP, preko 80 napada na GG je imao o suportima da ne pričam)

Prvi slučaj igračica lolobridja sličan slučaj napravila predala art ugasila acc i otišla igrati u PiP na napušten acc.

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226