Stranica 59 od 78 PrvaPrva ... 949575859606169 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 581 do 590 od 774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1 ~ rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Nisam vrijedjao tebe, vec (ako se iznosenje cinjenica smatra vrijedjanjem) Dadu. Nisam nista tvrdio jer ne znam o cemu je rijec, nego sam samo postavio pitanje zasto bi bio u drugima uvijek problem ako si ti ovaj s3 izasla iz saveza, pokupila najjace pushane ljude i katala bivsi oslabljeni savez, na hrxu ako se ne varam ti isto nesto nije pasalo i sada evo te opet tu ti ne pase. Ne kazem da nisi u pravu, ali se covjek treba zapitati pa zar su uvijek drugi u krivu.

P.S. Nisam igrac NAV-a ili niti iz te grupacije nego promatrac sa strane i kao takav sam postavio pitanje.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Kali Maa Vidi post

P S. Ares... nije trač nego na žalost istina da se prodaju ko na placu... i gore
    Ako ti tako kažeš,onda ti moramo vjerovat....ipak ti najbolje znaš kako se prodaju savezi

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Nisam vrijedjao tebe, vec (ako se iznosenje cinjenica smatra vrijedjanjem) Dadu. Nisam nista tvrdio jer ne znam o cemu je rijec, nego sam samo postavio pitanje zasto bi bio u drugima uvijek problem ako si ti ovaj s3 izasla iz saveza, pokupila najjace pushane ljude i katala bivsi oslabljeni savez, na hrxu ako se ne varam ti isto nesto nije pasalo i sada evo te opet tu ti ne pase. Ne kazem da nisi u pravu, ali se covjek treba zapitati pa zar su uvijek drugi u krivu.

P.S. Nisam igrac NAV-a ili niti iz te grupacije nego promatrac sa strane i kao takav sam postavio pitanje.
    Ako ovako:
    s3
    savez ne valja..... ja izađem iz saveza.... ostali kojima se ne sviđa u tom savezu pređu samnom.... s tim da Ti igraći NISU pushani.... U čemu je problem?
    U meni što sam napravila jedan od najjačih saveza na serveru ili u onima koji nisu bili sposobni vodit taj savez iz kojeg su se "oteli" igraći?
    HRX:
    Meni da neće pasat speed server??? Ojlaaaaaa to je moj server .... obožavam ga i šta znaći: da sam opet tu... pa i igram paralelno i s1 i hrx.... nisam ništa manje aktivna ni na jednom od ta dva servera :pivo:
    A što se tiće s1:
    U mom bivšem savezu u kojem mi nije odgovaralo igraće kataju.... ne da ih kataju nego im brišu acc-e....
    vođi saveza prijeti da mu obrišu drugi acc i on sklapa NAP sa igraćima koji su i njega i njegove igraće skatali!!!! :brukica:
    Kako da budem u takvom savezu?
    Eto to je to..... ja recimo i sada i u toku s3 sam komunicirala sa savezima s kojima smo ratovali.... igra je jedno a RL druga stvar ali ipak ovo kako je završio moj bivši savez ... nemam riječi
    Uređeno od strane Kali Maa (04.08.12 um 02:44 Uhr)

Član foruma yzfR1's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Ako ovako:
    s3
    .... U čemu je problem?
    U meni što sam napravila jedan od najjačih saveza na serveru.....
    Hahaha, svašta, da, najjači jer ste se pred kraj pozabijali na Natare samo radi većih off bodova, o hebem te živote djece....

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od yzfR1 Vidi post
    Hahaha, svašta, da, najjači jer ste se pred kraj pozabijali na Natare samo radi većih off bodova, o hebem te živote djece....
    Yep..... jer da smo išli na WW serveru nikad kraja a nisam htjela ni ja niti moji igraći da pobjede oni koji su me kurili da idemo na njihovu suradnju
    zato.... pusti da se ljudi vesele što je s3 gotov, odu na more, uživaju
    ne moraš potezat na svakom forumu istu stvar tj. temu
    ako nešto Ti nije jasno javi se ... budem Ti ja objasnila
    ( zar Ti nisi bio u koaliciji koja je pobjedila?)

i ovaj dio: citiram " o hebem te živote djece" čemu to?

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    kad planovi dolaze ???
    222 dana od pocetka servera pa si izracunaj kad je to
    osim ak ti je problem od veceg broja oduzet manji.. ipak su vec troznamenkasti brojevi u pitanju
    Uređeno od strane Pinot (04.08.12 um 14:35 Uhr)
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    a kaj se ti objasnjavas sa da ne kazem kkojom vrstom ljudi,ja sam pod povecalom da nekom kazem da je kreten odmah ide ban:-)
    sa sirovinama je najbolje kulturno se odnositi,a ne spustat se na njihovu IQ nizinu...
    Pa rekao je da su djeca.
    Ne znam kojom kategorizacijom je to veća uvreda nego kada ti nekoga nazoveš tako kako navodiš.
    Njegovo je zazvučalo ružno jer je ispred toga opsovao život ...

Na serveru su neka sitna događanja naroda. A na moju "radost" opet se i koalicije šire :narf:
    rokec, Sigaz, memfis, Kalimero007, Sigaz&Memfis

Član foruma yzfR1's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

i ovaj dio: citiram " o hebem te živote djece" čemu to?
    Pa u onom smislu kao mala djeca ste, moj tata je jači od tvoga tate ili kad se mala djeca potuku radi bombona. Znači umjesto da ste roknuli po WWu, jer za to se i dižu offovi hebemu sve, vi ispucali po Natarima, WTF??? Samo radi većih off bodova....

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

[QUOTE=Kali Maa;972192]Zamisli da Te skataju ne selo nego acc... ugasiš se pređeš na drugi acc.... i tamo Te kataju.... jbg. prodaš savez da Te ne kataju... a drugi vođa kad cijeli savez ima napade traži deff da bi spasio samo svoju gu*u...
    fuuuuuuuuuuuuj
    SRAMOTA

lp Valkira ( Kvix acc)

UPRAVO VIDIM MM DA MI BIVŠI IGRAĆI NE SMIJU DEFF SLAT ( NAJSTROŽE ZABRANJENO) .....hahahaha jao na šta je taj savez spao.....

Prodaj saveza svašta, i onda ti kao osoba koja ne može smisliti savez jer vas kataju odeš u njihovu savezničku koaliciju kojoj je navodno tvoj matični savez prodao savez,tko tu koga?

Ajme ali na ovom travianu ima čudnih ljudi
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jul 2012

Uobičajeno

Čitam pomalo ovo što pišete i donekle sam upućen u zbivanja na tom kvadrantu, moram priznat (nerado) da je valkira ovaj put u pravu, savez se prodao ne radi pojedinaca već da bi opstao kao savez uopće, ali ako su oni imali želudac za tražit mir nakon svega tko smo onda mi da im sudimo...a s druge strane valkira se s tim ne slaže (i to poštujem) a nije htjela završit sa serverom već sad...eto, ispravite me ako griješim....

Može malo sad i s drugih kvadranata kakav presjek vijesti i događaja?

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226