Stranica 77 od 78 PrvaPrva ... 276775767778 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 761 do 770 od 774

Tema: Trenutno stanje na serveru 1 ~ rasprave

Član foruma DigiMix's Avatar
    Registriran
    Feb 2012

Uobičajeno

NAV i ekipa :palčina: Iskrene cestitke na pobjedi .

Uvijek ste bili prvi na potezu , pokazali ste karakter i stoga imate moj respect .

Do sljedeceg fighta , Lijepi pozdrav :pivo:
    S2_2011 _ Evil Genius _ BALKAN
    S1_2012 _ Son Goku _ THE
    S1_2013 _ Evil Goku _ SC

BALKAN_2013 _ Seven Dwarfs _ SS

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

A što reci osim :ww:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od izlidor Vidi post
    A što reci osim :ww:
    I izgradio ga do kraja :dance:

Član foruma Sumo's Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Evo samo da i ja čestitam....savezu s kojima sam učio igrat...NAVu...počeo i ovaj server, al jednostavno mi bilo presporo..:na karte: speed je u krvi...
    Al nadam se ako se skupe na još kojem serveru...da se vidimo..do kraja...
    :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Evo i da se ja javim i čestitam pobjednicima ovog s1 servera.

Da ne "duljim" nego krenem polako od početka.

Prvo, zahvaljujem se kompletnoj PRKN-o koaliciji ( na njih ću se vratiti kasnije).

Drugo, zahvaljujem se kompletnoj THE koaliciji na poštenoj i fer igri (nakon dugo vremena na hr serverima, mislim da će se i protivnici složiti sa mnom), solidnom fajtu, i u konačnici malim offovima sa obje strane, u tom smislu molim da mi se javi netko ako je na ovom serveru imao pravu WW offčinu .

Treče, zahvaljujem se vodstvu didinog čuda (da ne bi bilo sve pošteno i časno na serveru) koje nije bilo u stanju održati riječ i zadržati svoje MEGA OFFOVE koje su im ljudi radili čitav server, hehe, ali sam se dobro nasmijao kad sam vidio te mega offove, Svaka vam čast još jednom ROTFL .

Četvrto, ali možda i najvažnije veliko hvala izlidoru koji je prihvatio posao deffanja cijele koalicije i rađenja off akcija ( iako ih nije bilo puno), a na samom kraju i največi posao holdera.

Peto, još važnije Hvala ECI bez koje bi ovo sve bilo nemoguće, na velikom trudu, razumu i poštenju.
    ECA hvala.

Šesto hvala svim holderima, eca, izli, i doci , pa hvala i onom gadu crnobogu (jer čim je krenuo sa sitanjem krenuli napadi hehe).

Sedmo, veliko hvala Crnobogu na njegovim dubokoumnim MMovim ( moš mislit ROTFL ).

Osmo, veliko hvala svakom pojedincu PRKN-o koalicije i svakom poslanom trgovcu, jer ovo je Vaša pobjeda.

Deveto, hvala predatoru kaj sam ga pušao i izbacil je ficlek od offa ROTFL .

Deseto, ali ne i najmanje važno veliko hvala našem DADI, jer od početka servera nas spominje na ovom forumu, i stalno smo mu u mislima, on nas je držao da idemo dalje, jer kad se i zaboraviš, eto njega sa NAVom, zato dado hvala još jednom.

Kako sam rekao na početku posta vračam se sad na PRKN-o koaliciju, Za one neupćene, PRKN-o koalicija predstavlja nešto sasvim drugo od PTSP-a, reborna, KTMa i NAVa

PRKN-o koalicija je:

P - eksplozivno-bezvučni suglasnik kao priprema pred nastupajuće akustično pražnjenje
    R - blagi rafal koji predstavlja neposredni uvod u buru koja će usljeditii
    KN - suglasnička grupa koja istovremeno opisuje i napregnutost pred eksploziju kao i sam veliki prasak
    O - kao olakšanje kad uskovitlana zračna struja napokon napusti vaše tijelo kroz taj mali otvor na donjem dijlu leđa.

Eto malo je poduži post, ali mislim da nisam nikoga zaboravio i da sam nabrojao sve koji su zaslužni za ovu pobjedu PRKN-o koalicije, a ako sam nekoga izostavio ispričavam se još jednom.

Eto do nekog drugog servera, voli Vas sve vaš Glavonja.

Zaboravio još jedan savez bez kojeg ovo ne bi bilo moguće

Zato Veliko Hvala mojim medičima iz G&P saveza koji je ugašen iz političkih razloga.
    Uređeno od strane veliki gak (16.09.12 um 20:04 Uhr)
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma predatorr's Avatar
    Registriran
    Oct 2011

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post

Deveto, hvala predatoru kaj sam ga pušao i izbacil je ficlek od offa ROTFL .

Da si više resa slao bio bi i veći clown

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Glavonja, znas vec (prst)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Deseto, ali ne i najmanje važno veliko hvala našem DADI, jer od početka servera nas spominje na ovom forumu, i stalno smo mu u mislima, on nas je držao da idemo dalje, jer kad se i zaboraviš, eto njega sa NAVom, zato dado hvala još jednom.

.
    ja čekam da dadek smogne snage i čestita pobjednicima na fer pobjedi može on to, samo dok prevrti sve mogučnosti da sve skrene na svoj mlin, ali zalud mu trud. Server bez podlosti i zna se tko je pobjednik
    OK treba pohvaliti i THE na zaista fer igri.....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Ajde nek se i ja oprostim od s1 nakon tri sezone...doduše ova treća kpl penzionerski odigrana, uz još par "staraca" od kojih mi najluđi ovaj naš nevoljeni koji sa cca 5 aktivnih igrača doveo naše čudo na drugo mjesto. A do jutros sam se čak i nadao da bi mogli i pobijediti, ali THE kojeg poznam dok smo se klali WWW i Bojna sa njima više nije taj THE...politikom i diplomacijom se nisam bavio i nemam pojma tko je koga i zbog čega pa možda u mom osvrtu servera budete i isčitali nepoznavanje situacije, ali ja ću svejedno reći:
    - ti (ne)voljeni si svakako lud kad gradiš čudo sa savezom od 5 igrača, hvala podršci ali vojno se čini da je samo TM nekaj imao
    - dečkima iz THE poručujem da su fakat nekad bili žešći i bolji, ali to je vjerojatno zamor materijala koji se svugdje viđa
    - posebne zahvale i pozdrave toj petorici-šestorici "ludaka" iz TM za ugodno druženje i zahebanciju...pozz Rambo i Korejka...pozz Old dože...pozz Zakone lopino neuništiva...Trini, Prox, Miško skidam kapu...mislim da je to to, cijeli savez koji je digao bezbroj medalja, čiji su predstavnici u svakoj kategoriji na prvom listu, koji je u konačnici uzeo drugo mjesto...mislim da se od tako malog broja ljudstva više niti neda izvući

I na kraju, čestitke pobjedniku, treba mnogo živaca, vremena, volje i truda da se klikne ta stotka i uistinu tko god je klikne i dovrši zaslužuje najdublji naklon. Sretno svima društvo, ja ću malo u pravu penziju sa s1 do novih motiva
    :gamer s mišem: Aisha (WWW), Kizo (Đ-rakija, Chosen), PC Aisha (PC), SKID ROW (TM), dr. ski (KBC)

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

evo da i ja čestitam holderima koji su obavili masan posao...svaka čast..kapa do poda..
    THE - šta da kažem...nema drlje..jbg

i htio bi zahvalit igraču SIDRO bez kojeg nebi sigurno bilo PTSP-a...

PS svi potencijalni PTSP-evci javite nam se jer se vraćamo na s1 u istom ako ne i boljem sastavu a ti predatorr još si dobar i isprdak offa izbacio koliko te bilo na serveru..hahaha ROTFL
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2