Stranica 16 od 26 PrvaPrva ... 61415161718 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 151 do 160 od 255

Tema: Trenutno stanje na serveru 2 ~ rasprave

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od yzfR1 Vidi post
    Hebote možda ima skrovišta, pilane, ciglane i ljevaonicu željeza??? hihihi
    dječaci, pokušavate skrenut pažnju sa svojih loših napada, možda i imam pilanu skrovišta, ali sam svejedno svojom igrom do sad pokazo da znam igrat kolko tolko, organiziranom akcijom prije par dana na kuru, dokazo da mi to puno bolje radimo jer su njemu sve farme legle, sve žitnice, skladišta vojarna konjušnica i sve što bi se trebalo porušit.
    mogli bi za promjenu pričat normalno a ne se prenemagat, loše ste to obavili i bok, makar niko nije reko da me niste zdrmali, ali se to moglo kud i kamo bolje obavit

Član foruma cossorre's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od HateFul Vidi post
    Veleposlanstva sam se uhvatio jer sam mislio da barem osnove igre znaš..
    Ne znam dal si znao, al kad teut ima upaljenu feštu u pivnici kate malo poblesave pa gađaju nasumice pa je na taj način odapelo tvoje cijenjeno veleposlanstvo.. Al o tom po tom, vidim da ti znanje nije baš na razini pa nema potrebe za diskusijom...

Reko sam bez ljutnje, al vidim da je fitilj kratak..

Budi pozdravljen i sretno dalje u igri..
    tolko od osnova znam da ne radim proslavu kad idem katat

Član foruma emir123's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

ajde jale palis se opasno, a i sa tom djecom si vise dosadan postao, objasi ljudima kako si digo zidariju na 20 nemoj se sad tu izvlacit da se nisi zelio deffati, nego su te prijatelji izdali, kad svi zivite od tih medalja, ega i stare slave

uzdravlje

Član foruma yzfR1's Avatar
    Registriran
    Apr 2012

Uobičajeno

Citat Citat od cossorre Vidi post
    dječaci, pokušavate skrenut pažnju sa svojih loših napada, možda i imam pilanu skrovišta, ali sam svejedno svojom igrom do sad pokazo da znam igrat kolko tolko, organiziranom akcijom prije par dana na kuru, dokazo da mi to puno bolje radimo jer su njemu sve farme legle, sve žitnice, skladišta vojarna konjušnica i sve što bi se trebalo porušit.
    mogli bi za promjenu pričat normalno a ne se prenemagat, loše ste to obavili i bok, makar niko nije reko da me niste zdrmali, ali se to moglo kud i kamo bolje obavit
    Pa gle, mogli smo, da su poslali svi koji su trebali mogli smo te nulirati, nisu i šta bi mu sad, ionako je to na brzinu ispalo, više zekica nego neka izrađena akcija

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

ok, nema potrebe da otežemo dalje.. bilo je napada, obrane nije (mogao si bar sve druide ostavit da tuna bar 1 level kod heroja dobije), srušen si kolko tolko.. da je akcija bila briljantna nije nitko rekao, al isto tak nije bila ni tolko loša kak ju misliš prikazat..
    da je koji off odapeo onda bi se moglo reći da je akcija skroz podbacila, ali svi su se vratili živi i zdravi, a za sobom ostavili napola porušeno.. po meni prolazna ocjena..

da su momci iz HEP-a bili malo ovdje u mojoj selendri ažurniji u svom poslu možda bi i ja preletio, pa bi pričali o ko zna čemu.. ali nema veze, dug je server, bude još tu svega, bitno da se puca..

vrijeme za spavanac..

laku noć! :pivo:
    noob

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Evo da se i ja javim pošto napuštam server,jednostavno vidim da fali deff-a na sve strane,svi bi u offere,e još kad bi i znali to bi bilo super.
    Moja greška što sam slučajno upao na server bez deff acc.
    Jednostavno nakon sinočnjeg otimanja arta mala potrošnja kod igrača tuna i prolaska fejkanja sa 6 valova u sec kod igrača bilmez mi se više neda igrati na ovom serveru.
    Još kad nabrojim sva katanja i hvatanje protivničkih offova nakon kojih sam i ja bio katan(a art ostao u selu),ne vidim gdje je tu kakva logika,valjda svi lupaju napamet pa kud puklo da puklo.
    Ekipi koja ostaje želim sreču i sve najbolje u daljnjem toku igre...

lp,tigar

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Eeh.. Ovo kaj si nabrojao još i dobro izgleda, ima tu još puno toga sa strane kaj ne izađe na vidjelo..

Server komedija - takav je kakav je..

ž! :pivo:
    noob

Član foruma emir123's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

nesto se dogodilo :(

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

jel to sexici imaju viska vojske pa sami sebe napadaju ?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Jutros je bilo pakleno

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3