Stranica 25 od 46 PrvaPrva ... 15232425262735 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 241 do 250 od 457

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ Rasprave

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    pa ja posaljem 100 pljački preko gold kluba, i izadjem sa acc, i vojska ide u pljacku a ja nisam online, jel cu dobiti ban zbog toga???

nebitno, vidim da niko bas nije upoznat sa tematikom, ili daju pogresne odgovore ili odgovaraju na pitanja koja niko nije postavio
    nisi ga shvatio... vlasnika nema online a farme koje napadas, tj naselja ( npr njih 50 ) se resetiraju same od sebe, tj ''netko ih ponovno posalje u setnju, a nitko nije on line na racunu u tom trenutku... pretpostavljam da je na to mislio... jer i da si on line, ne mozes u jednoj sec poslati npr 100 napada ako nemas ukljucen Zl. klub.... :cowboy:

Član foruma BakaKata's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Upravo to sam mislio. Samo treba procitati sa razumijevanjem.

Vlasnika nema, acc je zelen, a vojska krece.
    Svi mi IDEMO JAKO

Ja mu nabavio tenkić, a on ne salje mandarineeeee

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

laprdate gluposti...igrao sam jednom s botom na kratko i znam tematiku...dakle kad je bot upaljen acc je plav ,također na botu narihtaš tako da ti šalje u određenom terminalu napade,bot nikad sam od sebe ne pošalje 100 napada odjednom,nadalje ovaj bot koji sam ja imao resetira acc malo-malo...šalta sela..gradi građevine koje mu zadaš...šalje trgovce kako mu zadaš...daje privid da je igrač tu,jedino kaj ne radi je to da ne otvara poruke...jedino kako MH može uhvatiti je to da pošalje poruku,a na acc nikog....

kraj diskusije da ne bi pobrali svi ban...ako nekog nešto zanima slobodan sam na privat poruku

lp

@čunga lunga

i dalje stojim na tome da bi rigorozno kažnjavao svako spajanje preko tuđeg passa...znam par igrača koji igraju tako da imaju pass od cijelog saveza i onda rade čeke u pol 3 ujutro bez problema....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

i dalje stojim na tome da bi rigorozno kažnjavao svako spajanje preko tuđeg passa...znam par igrača koji igraju tako da imaju pass od cijelog saveza i onda rade čeke u pol 3 ujutro bez problema....
    za ovo treba snaga volje, toliko acceva provjeriti gdje idu napadi, pa onda spajaj se na njih i salji... uf, puno posla... :harmonikaš:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post

Kako MH moze da zna da neko koristi bota???
    Aj da mi neko objasni!!?
    cungiću lungiću... kad ti neko napada selo... i roka non stop po 50 -100 bata a tebe nema da da nešto napraviš nego samo loše naštiman bot ili si bezveznjaković ili prolupali boter... u oba slučaja nije ti mjesto na travianu....

drugi put pokaži frendu kako se podešava bot i neće biti problema... ti ipak nisi popu*io ban

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

laprdate gluposti...igrao sam jednom s botom na kratko i znam tematiku...dakle kad je bot upaljen acc je plav ,također na botu narihtaš tako da ti šalje u određenom terminalu napade,bot nikad sam od sebe ne pošalje 100 napada odjednom,nadalje ovaj bot koji sam ja imao resetira acc malo-malo...šalta sela..gradi građevine koje mu zadaš...šalje trgovce kako mu zadaš...daje privid da je igrač tu,jedino kaj ne radi je to da ne otvara poruke...jedino kako MH može uhvatiti je to da pošalje poruku,a na acc nikog....

kraj diskusije da ne bi pobrali svi ban...ako nekog nešto zanima slobodan sam na privat poruku

lp

@čunga lunga

hmmm... nema veze to sa porukama jer bot otvara poruke ako mu kažeš... razlika je u tome jer gold klub cijelu listu pošalje odjednom, a bot "klika" napad po napad... tj kako ima slobodno vojske tako i šalje....
    sa liste rijetko ko šalje napad po napad, označi sve izbaci sumnjive i rock'n'roll... ali mh ne otkriva botove, jer mu to nije posao već godinu i više dana, ona famozna kaptcha... tako da mi nije jasan taj post od cunge i ahemičara, plus lik je konstantno medju 10 pljačkaša...

Član foruma BakaKata's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

laprdate gluposti...igrao sam jednom s botom na kratko i znam tematiku...
    Poznas li onda i tematiku IP adresa ili i ti laprdas gluposti?
    Svi mi IDEMO JAKO

Ja mu nabavio tenkić, a on ne salje mandarineeeee

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od BakaKata Vidi post
    Poznas li onda i tematiku IP adresa ili i ti laprdas gluposti?
    zar nije IE - internet explorer ? ROTFL

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

:harmonikaš:
    U prolazu sam samo.
    Napisi pojedinaca na forumu mi liče na izjavu jedne
    "dame" uhvaćene od strane njujorške policije, bez gaćica i sa 5-6 kondoma:
    "Znate, gosn. policajac, mom se mužu rijetko d... i kratko traje, pa sam morala
    na brzinu ovakva izaći uzeti kondome."
    Policajac je zapisao: "Dotična stanuje 2 sata autom od mjesta gdje je privedena."
    Čuj, MH ih ne voli. Garant je žensko i ne voli muške. :lol2:
    :harmonikaš:
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    zar nije IE - internet explorer ? ROTFL
    ahahahahahhaa, dugo se ovak nisam nasmijao nekom tko se pravi pametan a nema pojma ni što IP adresa znači...

jbg, bar proguglaj prije neg post ostaviš

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2