Stranica 26 od 46 PrvaPrva ... 16242526272836 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 251 do 260 od 457

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ Rasprave

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

HA HA HA HA
    Nisam se imao anmjeru javiti do zimskog hrx-a...
    Ali...vidim mog straog prijatelja "bota" da tako pametno priča o "slućajnostima" koje se događaju i jednostavno ne mogu vjerovati :master:
    neki primjeri slućajnosti: Drži muž nož u ruci i njegova žena se slućajno nabije 6 puta na nož...slućajno
    Ide muškarac, spotakne se i uh baš uđe u nečiju ženu...slućajno
    Igra poštenjak travian...pobrka kompjutere i uđe na jednom na 2 acc-a preko pass-a...ma opet slućajno
    A pravila...ma tko to još čita pravila ha ha ha A kamoli da ih se pridržava he he
    A u temtiku botovanja neću ulaziti jer to je preteško štivo za neke ljude :patkica:
    uglavnom...rezime cijele priče...igraj bez "slućajnosti" i botova ivjerujem da nečeš sigurno imati nikakvih problema u daljnjoj igri he he
    pozdrav prijatelju he he
    i ne, nisam zaboravio na roza dudicu...još uvijek je ona negdje u blizini :patkica:
    lp
    bičina

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bičina Vidi post
    HA HA HA HA
    Nisam se imao anmjeru javiti do zimskog hrx-a...
    Ali...vidim mog straog prijatelja "bota" da tako pametno priča o "slućajnostima" koje se događaju i jednostavno ne mogu vjerovati :master:
    neki primjeri slućajnosti: Drži muž nož u ruci i njegova žena se slućajno nabije 6 puta na nož...slućajno
    Ide muškarac, spotakne se i uh baš uđe u nečiju ženu...slućajno
    Igra poštenjak travian...pobrka kompjutere i uđe na jednom na 2 acc-a preko pass-a...ma opet slućajno
    A pravila...ma tko to još čita pravila ha ha ha A kamoli da ih se pridržava he he
    A u temtiku botovanja neću ulaziti jer to je preteško štivo za neke ljude :patkica:
    uglavnom...rezime cijele priče...igraj bez "slućajnosti" i botova ivjerujem da nečeš sigurno imati nikakvih problema u daljnjoj igri he he
    pozdrav prijatelju he he
    i ne, nisam zaboravio na roza dudicu...još uvijek je ona negdje u blizini :patkica:
    lp
    bičina
    aha vidim i ti si se "slucajno" javio :lol2:
    Vjestica:witch:

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    To nema veze sa mojim pitanjem
    Pitanje je bilo kako MH moze da zna da neko koristi bot?
    MH ne moze znati dali neko koristi skripte ili botove u zavisnosti, jel sta koriste, ne moze svaki accunt pojedinacno pregledavati to je apsurdno, medjutim moze posumljati na pojedince ukoliko mu neko od igraca prijavi krsenje pravila, da detaljno pregleda accunt da utvrdi dali postoji krsenja pravila, medjutim vidim ljudi ovdje "baljezgaju" toliko nelogicnosti, strasno..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dibilibiri Vidi post
    ahahahahahhaa, dugo se ovak nisam nasmijao nekom tko se pravi pametan a nema pojma ni što IP adresa znači...

jbg, bar proguglaj prije neg post ostaviš
    Sumnjam da covjek koji je zavrsio fakultet, smjer racunalnstvo, ne zna sto je IP adresa.

Član foruma assasin's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Kako će nas ovi dečki iz starina poderat, prešli bi i FF, samo da nema mene

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Tko god koristi botove, bilo kakve ili ulazi na necije druge acc preko pasa, znaci da vara, i treba ga kaznuti toliko da slijedeci put razmisli dal da to napravi ili ne.

I ta pravila da vrijede za sve.

Znači većina nas je budala, jer izgleda ima ovdje pametnjakovica koji se koriste svim i svačim i na kraju ovdje pisu po forumu oni su ovo, oni su ono.Znate pravila jesi to naravio treba ga kazniti a ne ovdje plakati samo sam ovo trebo napraviti ili ono. Obadva acc kazniti jer varaju obadvojica.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ivica1983 Vidi post
    Tko god koristi botove, bilo kakve ili ulazi na necije druge acc preko pasa, znaci da vara, i treba ga kaznuti toliko da slijedeci put razmisli dal da to napravi ili ne.

I ta pravila da vrijede za sve.

Znači većina nas je budala, jer izgleda ima ovdje pametnjakovica koji se koriste svim i svačim i na kraju ovdje pisu po forumu oni su ovo, oni su ono.Znate pravila jesi to naravio treba ga kazniti a ne ovdje plakati samo sam ovo trebo napraviti ili ono. Obadva acc kazniti jer varaju obadvojica.
    kao prvo bit igre je snalazljivost .....pa svatko ko vara a ne uhvate ga svaka mu cast :to victory:......igra nije samo klikanje nego i ukljucenje malo sivih mozdanih stanica .......ne mozes biti i j..... i posten
    Vjestica:witch:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dibilibiri Vidi post
    ahahahahahhaa, dugo se ovak nisam nasmijao nekom tko se pravi pametan a nema pojma ni što IP adresa znači...

jbg, bar proguglaj prije neg post ostaviš
    decko samo da znas, to gore je bila sala... i za tvoju informaciju, i te kako dobro znam sta je ip adresa, ali ocito dosta njih ne zna, pa da se ''utopimo'' sa vecinom :stupid:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od maliplavi Vidi post
    decko samo da znas, to gore je bila sala... i za tvoju informaciju, i te kako dobro znam sta je ip adresa, ali ocito dosta njih ne zna, pa da se ''utopimo'' sa vecinom :stupid:
    ajde dobro onda
    i hvala ti za ovo - dečko, ima već dosta godina kako me netko tako oslovio.
    al realno; nije zvučalo kao šala i bilo je jače od mene da to napišem jer ne ostavljam tu baš puno postova a ono mi se učinilo prikladnim za to. tak i moji susjedi misle da sve znaju i onda staru wep lozu zamijene novom, isto tako wep, i misle da nešto znaju. al jbg, kad ti voćka pruža grane u tvoje dvorište onda je grijeh ne ubrati taj plod.
    al dobro, to je opet drugi par čarapa

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Zanimljiv ovaj forum toliko tih "velicina i igracina" da se ja zapitam dali igramo mi isti server jer neki su ovde u nekom svom svijetu traviana po nekim svojim pravilima..
    Vidim desavale su se tu neke slucajnosti ajme majko moja a ja mislio da je taj koji je to napiso neka "velicina" uglavnom makar se tako predstavlja a ustvari samo coraku prazno..
    Stanje na serveru montono boteri igraju pa se bune sto im naloge brisu..
    Nadati se da ce bit sad bolje posle artefakata..
    Toliko za sad
    bay bay

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave