Stranica 37 od 46 PrvaPrva ... 273536373839 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 361 do 370 od 457

Tema: Trenutno stanje na serveru ~ Rasprave

Član foruma assasin's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Ime_je_nebitno Vidi post
    Ti si iz Starina assasin??? Za cungu nemate sta prigovoriti, iako smo na suprotnim stranama uzeo mi je art ali Cunga je za pola vas ovdje velicina Covjek barem napada i pomaze svojoj ally a ne kao neki klikcu off citav server i onda se ku*ce kako su rusili WW. Cilj igre nije kriti se kao mis u rupi nego pokazati zube i napadati Toliko od mene i za vasu informaciju po onome kako sam ja upucen Cunga je izbacio tri razlicita offa do sada, zar ne Cunga??? A vama je Niger ocistio WW i vi se sada tu hvalite, zasto ga ti nisi cistio ako vec imas off?? i da the_zagorec ti je napisao nick gdje je tvoj..

Propeler
    1. nisam iz starina
    2. nije čunga nikada napadao WW, da je, ne bi bio siguran da će ga srušit, tim više što su ovi jači igrači na (-,-) svi sklopili savezništva i NNP (što nija baš ne podržavam, ali evo nema napada na mene već mjesec i pol dana, ali što ja mogu, kad sam deff igrač, suludo bi bilo nekog napast)
    3. rado bih dao svoj nick, ali on je dual, pa zbog duala... ja sam se samo požalio na primirja na (-,-) zbog kojih me dotični the_zagorec ne može napadati, samo može napadati neke nubove, tipa bubakis (sve znam )
    4. nisam se sakrio, samo me nitko ne napada, ja bih rado napad, evo pitaj te 'veličine' zašto je takva diplomacija, travian nije ono što je nekad bio, bolja je danas verzija, ali evo, postoje klinci koji baš moraju pobjedit pa sklapaju max broj savezništva i nnp-a, a kada počnu gubiti i te malobrojne ratove, kao aliensi protiv FF javlja se i špijuniranje, pa da, nedaj Bože izgubit
    kad izvadim svoju ubodnu pilu, svaka bi mi cura sjedila u krilu :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

boterski savez je izgubio još jedan art...

pa ugasite naloge nemojte se sramotiti, kasnije vam neće paliti priča tipa da su vam draže more i piva i khm... koke... ili igrajte ili gasite...

za zimu znamo da se spremate.... samo bilo bi vam bolje da trenirate sad kako se gubi... biće vam lakše na zimu

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ludi ivan Vidi post
    boterski savez je izgubio još jedan art...

pa ugasite naloge nemojte se sramotiti, kasnije vam neće paliti priča tipa da su vam draže more i piva i khm... koke... ili igrajte ili gasite...

za zimu znamo da se spremate.... samo bilo bi vam bolje da trenirate sad kako se gubi... biće vam lakše na zimu
    Nema sta svaka čast, mada bi mogao da se predstavis!?

Akcija nije ispracena do kraja, nemoze se otici na spavanje ako imas napade, ali nije mi jasno sto ste rizikovali 2 WW offa, na veliku obuku, pa imate 3 male obuke i 2 velike? Mada vidim sebičnost vlada kod vas u savezu samo tako:goodpost:
    Uređeno od strane Čunga Lunga (13.07.12 um 07:34 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Op, Op bum tras!!! Ode unikatni art obuke, i mala obuka :cowboy:
    E sad da te vidim Assasin, gde se dede tvoj ogroman def, mi prosli ko tornado kroz Ameriku!!!:goodpost:

Prvo svaka čast na akciji od igrača kupus, mada cenim da Starine su pomislile da je fejk jer igrač ima vec veliki art, ali očigledno na obuku pod hitno!!!

I Sogore pod milim bogom sto dade malu obuku savezu BTBW, pa zar nisam naveo jedno 10 puta da su botovi, da smo im vec 4 arta maknuli!!!
    I naravno da im je otisla mala obuka, dal si dao zbog saradnje, ili zbog prijateljstva neznam, ili su ti dojadili fejkovi, ali velika greska, mada i na svojim primerima sam naučio da nije svako za art!!:goodpost:
    Uređeno od strane Čunga Lunga (13.07.12 um 07:35 Uhr)

Član foruma assasin's Avatar
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    Op, Op bum tras!!! Ode unikatni art obuke, i mala obuka :cowboy:
    E sad da te vidim Assasin,
    Ma nisam iz starina, slavim 1,5 mjesec bez napada, pa brisem acc, dosadilo mi primirje
    A što ćeš, probao sa travianom, mislio bit će vremena, ali štaš, prosli 'studentski'' dani kada je bilo vremena za sve osim studija (i travian)
    kad izvadim svoju ubodnu pilu, svaka bi mi cura sjedila u krilu :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Jel je to čunga ostao bez riječi, pa nek se i njemu to desi, i da , art se ne brani mačevima, heduanima, a bome ni katama.
    Da, i ostao je bez arta.

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Nema sta svaka čast, mada bi mogao da se predstavis!?

Akcija nije ispracena do kraja, nemoze se otici na spavanje ako imas napade, ali nije mi jasno sto ste rizikovali 2 WW offa, na veliku obuku, pa imate 3 male obuke i 2 velike? Mada vidim sebičnost vlada kod vas u savezu samo tako:goodpost:
    Bas me zanima otkud se ti nadze prozvan u ovome(boterski savez)
    ono nisu uopste ww offovi sto si vidio
    tek cete prave offove da vidite..

kod nas naravno vlada timska igra svakom po 1 art minimalno..
    ima se moze se "velicine" loze se ..

bay bay
    ps:to ti je pobjednik prosle runde(hrx-speeda) ako ne znas..
    mozda si igro taj server ?

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MAGIJA Vidi post
    Bas me zanima otkud se ti nadze prozvan u ovome(boterski savez)
    ono nisu uopste ww offovi sto si vidio
    tek cete prave offove da vidite..

kod nas naravno vlada timska igra svakom po 1 art minimalno..
    ima se moze se "velicine" loze se ..

bay bay
    ps:to ti je pobjednik prosle runde(hrx-speeda) ako ne znas..
    mozda si igro taj server ?
    Kako mislis mozda sam igrao, jel si ti to bio sarkastičan!!! :S
    Ma znam,poznat mi zato i pitam, vidim dupe otislo na druge kord. pa se kurči!!! :banned:

Evo ode nam obuka i naravno napadač nije imao gubitke, Ja ne mogu da se nakradem arteva koliko moji mogu da izgube!!!:blink:
    Uređeno od strane Čunga Lunga (14.07.12 um 20:56 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zaz Vidi post
    Jel je to čunga ostao bez riječi, pa nek se i njemu to desi, i da , art se ne brani mačevima, heduanima, a bome ni katama.
    Da, i ostao je bez arta.
    Ja razumem prozivanje, ali laganje ne!!:banned:
    Ja igram na accu Cunga Lunga, pitaj onog vaseg sto se skucao u mene, a ne na tom accu, a sto se tiče otimanje obuke od strane BTBW ja iskreno nemam reči, off je putovao jedno 20 sati!!! bez teksta sam ostao....
    A heroj pri prebacivanju se skucao 2 puta u off koji se napravio:brukica:

Član foruma MAGIJA's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Kako mislis mozda sam igrao, jel si ti to bio sarkastičan!!! :S
    Ma znam,poznat mi zato i pitam, vidim dupe otislo na druge kord. pa se kurči!!! :banned:

Evo ode nam obuka i naravno napadač nije imao gubitke, Ja ne mogu da se nakradem arteva koliko moji mogu da izgube!!!:blink:
    ja ne znam jesi ti prirodno glup ili treniras ?
    ako treniras nastavi sa time dobro ti ide ..

zima nije daleko odmjerit cemo snage na istim kordinatama budite dobri domacini..

idem vam slucajno uzet jos po neki artefakt..

bay bay

Slične teme

1. Odgovori: 593
    Zadnji post: 01.04.12, 11:55
  2. Odgovori: 9854
    Zadnji post: 20.09.11, 02:54
  3. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  4. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2