Stranica 19 od 48 PrvaPrva ... 9171819202129 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 181 do 190 od 472

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Mozda covjek radi u mesnoj industriji

Kaj se nista na serveru ne dogadja? Na + - je koliko vidim manje vise mirnjikavo nekako, sto ima na drugim kordama?
    nabolja ekipa: MiD & NN :staklenka:

Član foruma B.A.N.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Na -/- isto sve mirno, izgleda da su ljudi umorni od ratovanja
    Hr1 2016/17 - Ovisnik
    pobjednici 1.hr T4 servera *MAC koalicija X savez
    pobjednici NL 7 classic * MiD ; pobjednici com 3 classic *Valhala
    D-T, LAV-ICE, OF&H,~X~, KEK, Dćmons of Peace, SC, ®, LZN, SC, SS, MiD, Valhala, Exiled, CD, Dark Knights, L.V. " i nogom u guzicu je korak naprijed "

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

na -/+ isto sve mirno, očito je da svi čekaju arteve.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    eto vidite kak ste sretni da je PC na ovom serveru već bi odavno pobjegli,ovak smo vam dali tu sretnu olakotnost da barem jedan server završite :cerek:
    de dado nadji neku žensku (ili tipa, ovisi što ti je slađe), pa kad onjušiš malo takvu vrstu igre valjda ćeš se odvići već od toga da ti se sve oko traviana vrti... svakom loncu faking poklopac, na svakom forumu evo njega...
    ameri bi rekli: get a life!
    garant si lik s pepeljarkama koji si tuki nije vidio godinama pa frustracije liječi piskarajući tu po travian forumima.

libo me taki vrijeđa li te to ili ne, al dosadan si ko proljev sa svojim postovima i daj shvati to već!

Član foruma Kwille's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

E tako . Bas fino . Dadine gluposti i prepucavanja sa ostalim igracima je obrisano.
    Usput mala javna opomena posebno za dadu ali i igrace koji spominju druge servere koji nemaju apsolutno nikakve veze sa ovim serverom. Dakle nastavite sa tim spamom o proslim serverima ili o nekim glupostima nevezanim za ovaj server pa ce biti podjeljeni banovi

lp
    Uređeno od strane Kwille (02.09.12 um 20:57 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

eto Kwille ubio si raspravu....

ima kaj novog na ovom serveru? jel igra još uvijek BoP? nadam se da su se slizali sa pravima pa ovaj server neće biti kante za napucavanje
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Kwille's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    eto Kwille ubio si raspravu....

ima kaj novog na ovom serveru? jel igra još uvijek BoP? nadam se da su se slizali sa pravima pa ovaj server neće biti kante za napucavanje
    Bas mi je drago da sam ju ubio i svaki puta cu to napraviti ali ne samo zato sto nema veze s ovim serverom nego i zbog tebe , jer ti stvarno neznas gdje je granica. Ti samo ides redom od foruma do foruma i podbadas druge igrace bez nekih specijalnih razloga. Da sam malo duze vrijeme moderator vjeruj mi sada nebi bio ni na 500 postova a kamoli na 3725 jer to sto i radis stvarno prelazi sve granice. Ako nisi primjetio puno ljudi se i nejavlja na forumu zbog takvih ljudi poput tebe kojima je ocito u cilju zagorcati ovo igru sto je vise moguce..... Prijateljski ti dajem savjet smiri malo tenzije , odi van zapali jednu , porseci malo vrati se na komp i dobro raszmisli sto ces napisati jer stvarno pretjerujes nekada. Ako ti je cilj biti pod banovima svaki drugi dan/tjedan/mjesec samo izvoli , ja cu sa ponosom brisati sve tvoje postove na djelu foruma koji ja moderiram ali cu te i po zaslugama kažnjavati.

Nego jel ima kaj pametno na serveru , neki fajtovi , sklapanja saveznistva i tako nesto , ajde neka mi netko napise u par kratkih recenica

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

:postcount: Treba ga bannat za njegovo dobro, jer u 2 godine i 2 mjeseca (oko 800 dana) imat 3725 postova je stvarno zabrinjavajuće za nekog :gamer s mišem:

A na serveru nema niš pametnog, zasad

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

ne želim sudjelovati u forumu jer nema smisla pored Dade, Imam pametnijih stvari u životu za raditi, eto toliko.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kwille Vidi post
    Bas mi je drago da sam ju ubio i svaki puta cu to napraviti ali ne samo zato sto nema veze s ovim serverom nego i zbog tebe , jer ti stvarno neznas gdje je granica. Ti samo ides redom od foruma do foruma i podbadas druge igrace bez nekih specijalnih razloga. Da sam malo duze vrijeme moderator vjeruj mi sada nebi bio ni na 500 postova a kamoli na 3725 jer to sto i radis stvarno prelazi sve granice. Ako nisi primjetio puno ljudi se i nejavlja na forumu zbog takvih ljudi poput tebe kojima je ocito u cilju zagorcati ovo igru sto je vise moguce..... Prijateljski ti dajem savjet smiri malo tenzije , odi van zapali jednu , porseci malo vrati se na komp i dobro raszmisli sto ces napisati jer stvarno pretjerujes nekada. Ako ti je cilj biti pod banovima svaki drugi dan/tjedan/mjesec samo izvoli , ja cu sa ponosom brisati sve tvoje postove na djelu foruma koji ja moderiram ali cu te i po zaslugama kažnjavati.
    Svaka čast na ovome. Ali opet i od tebe badava ovaj post,jer ovaj lik nema dvije čiste u glavi da bi te shvatio. Neki možda ovo shvate kao prijetnja,al ovo blebetalo je več tolko iznerviralo neke ljude da se nebi začudio da ga potraže uživo i nalupaju ko magarca... Za njegovo dobro,bilo bi mu najpametnije da više nikad tu ne napiše niti jedan post,da ne provocira ljude i da jednostavno nestane...barem bi razumni ljudi počeli na forumu pisat razumnim riječnikom....
    ozzy (HEG) ,Misterio (RARE) :girlwsyho ŠBBKBB

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4