Stranica 30 od 48 PrvaPrva ... 20282930313240 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 291 do 300 od 472

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma Misterio 1's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ajde,ajde...kaj te zabrinjava? bar ne buš morao tražiti razloge za brisanje acc
    Ti si ko parazit iliti nametnik. Kud na svaki post moraš biti poklopac loncu dok te nitko niš ne pita. Uz te sve tvoje provokacije i bockanja daj čovjeće više shvati da nisi interesantan i prestani jednom pisat za svagda...pametniji ćeš ispast,bar prividno :brukica:
    ozzy (HEG) ,Misterio (RARE) :girlwsyho ŠBBKBB

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno bzvze

Citat Citat od Misterio 1 Vidi post
    Ti si ko parazit iliti nametnik. Kud na svaki post moraš biti poklopac loncu dok te nitko niš ne pita. Uz te sve tvoje provokacije i bockanja daj čovjeće više shvati da nisi interesantan i prestani jednom pisat za svagda...pametniji ćeš ispast,bar prividno :brukica:
    Ovo ka da smo u dobu čika Staljina,,pa branite ljudima slobodu govora...:S

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sija Vidi post
    sve je to lipo ali tek sad vidim da je vanila i ekipa pre slaba ili se varam sve u svemu pusta saveznistva su donila jedan od najdosadniji servera na travianu nema katanja,nuliranja,otimanja pre slabo i razocaravajuce pa ljudi dosli smo igrat travian a ne klikat kucice tribalo je bit 3 4 male koalicije a ne vako jedna prevelika s uskokom i lostom protiv kolko se vidi slabom vanilom nadam se da se ne varam ali mislim da ce bit server jos dosadniji ajmo ljudi igrat a ne sklapat saveznistva i radit kuce u miru
    :goodpost:
    Nymeria s5,s3 :witch:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

evo
    odlučili smo da zbog balansa servera i razbijanja dosade, jedan dio uskokovaca predje sladoledarima, kako bi se spasio server dosade.
    :harmonikaš:
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma baysa's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

pa što ste navalili ko sivonje, nakon samo 4 i pol mjeseca, umjesto da pustite ljude da stignu napraviti defa

Član foruma dragann's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zoran fest Vidi post
    evo
    odlučili smo da zbog balansa servera i razbijanja dosade, jedan dio uskokovaca predje sladoledarima, kako bi se spasio server dosade.
    :harmonikaš:
    deda tebi je receno vec prije ako nemas sta pametno za rec bolje suti :narf: sta mi ti pametujes o spasavanju servera napravite jos par napova i saveznistva pa dodite pisat kako je server dosadan pala: ima eno -B00M- je napravio svoj savez pa sklopite suradnju s njim

тнє ι˘є ˘яєαм ˘яєω

Član foruma dragann's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od baysa Vidi post
    pa što ste navalili ko sivonje, nakon samo 4 i pol mjeseca, umjesto da pustite ljude da stignu napraviti defa

nezz brate jesmo mi na istom serveru ko je navalio nije mi jasno pa likovi su 5 dana bez prestanka samo fejkali a stete nisu nista napravili dajte neki izvjestaj uskoci postavite sta prodajete muda pod bubrege :S

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dragann Vidi post
    deda tebi je receno vec prije ako nemas sta pametno za rec bolje suti :narf: sta mi ti pametujes o spasavanju servera napravite jos par napova i saveznistva pa dodite pisat kako je server dosadan pala: ima eno -B00M- je napravio svoj savez pa sklopite suradnju s njim

тнє ι˘є ˘яєαм ˘яєω
    kao prvo, ja ti nisam deda, jer nismo zajedno krave pasli, tako da me namaš pravo vrijedjati, jer o tome tko ima koliko pojma pokazuju brojke koje su debelo u našu korist.

a drugo, reporti govore sami za sebe: ne znate igrati i nesposobni ste se nositi s ozbiljnijom igrom. broj igrača s jedn i sa druge strane je podjednak, tako da tvoja teorija o mega koaliciji ne stoji.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma baysa's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dragann Vidi post
    nezz brate jesmo mi na istom serveru ko je navalio nije mi jasno pa likovi su 5 dana bez prestanka samo fejkali a stete nisu nista napravili dajte neki izvjestaj uskoci postavite sta prodajete muda pod bubrege :S
    nakon ovoga ni ja ne znam jesmo li na istom serveru
    nek ti izvještaje daje tvoje vodstvo, pa ćeš vidjeti što smo napravili, ili nek se jave našem vodstvu i odobre objavu reporta
    kod nas svi znaju što se događa, a vidim da kod vas to nije praksa

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Vidim danas ni kod sladoledara nema traga deffu. Pa gdje su ga skrili, hoćemo li ikad saznati?!
    MLM, RoR, A&O, THE, KeK, USKOK.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4