Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 12

Tema: Multi acc i njihovo tumacenje

Uobičajeno Multi acc i njihovo tumacenje

:staklenka:

Evo da se i ja malo javim....

Da krenemo malo s tim multi acc-om.

Svi znamo koji su kriteriji kod procijene dali netko posjeduje multi acc.... E sad da se malo zapitamo kako izgleda i druga strana te cijele price!

Evo primjer - Dvoje ljudi igra sa dva razlicita racunala koji su na istoj mrezi, ne salju si resse, ne trguju, ne napadaju se, eventualno se posalje deff i hrana za njega. Naravno acc je okarakteriziran kao multi acc.
    No igracima se neda apsolutno nikakva sansa da se obrane od takvih optuzbi i uskraceni su na bilo koji nacin dokazu suprotno.

Znaci da bi ja mogao igrati sa nekime kome mogu vijerovati, a to je bitno u ovoj igri, npr. svojom suprugom moram ili uvesti jos jedan net, kupiti stik ili poslati je kod susjeda da moze igrati samnom.

Takoder, igrac koji vise od pola servera igra normalno jedan acc, ode na more kod sestre koja takoder igra travian i isti server, pogleda si na acc sta se dogada nekoliko puta u tijedan dana dobije ban radi multi acc-a. Kaznu svi znamo, jedan mora gasiti, a drugi dobiva kaznu prazna skladista i 10% popa se odreze onak s vrha! Nedaj Boze da imas veliki minus zbog vojske pa ti i to krepa dok uspijes dovuc hrane, a da ni ne spominjem propali gold za plus account i na 25% bonusa.

Na kraju krajeva kada i pokusas rijesiti stvar sa multicima brzi su toliko da prode i pola servera dok ti se udostoje javiti, sad jos face imaju i automatske poruke da nebi dobili slucajno zuljeve na prstima od pisanja.

A floosh, decko se opustio malo... mlati lovu na nama budalama koji to trpimo i bas ga briga. Njemu ljepo, kladim se da se nece ni udostojiti procitati ovo do kraja. Vrijedati necu nikoga, ali da cu prije ili kasnije pokrenuti neke mijere da se to malo dovede u red - hocu.

Posto kupujemo proizvod, nadlezna je i udruga za zastitu potrosaca, ima i novine i provjereno pa nek istraze malo i nek se onda floosh sepiri pred njima, bas me interesira kak ce izgledati. Nakraju postoji i zadnja opcija, ona kompliciranija zbog nepoznavanja jezika, okupiti istomisljenike i stisnut prijavu u njemacku. Ima malo vecih propusta koji se rade a prolaze skroz nekaznjeno pa nadodati i to.

Ko zna, mozda jednog cemo jednog dana moci ovu igru na HRVATSKOM serveru igrati sa nekim gustom!!!

LP Dark
    Kad zagrmi s juga i sa sjevera, cijela zemlja zna rega se darkisha.. :fajter::ww:

Član foruma DigiMix's Avatar
    Registriran
    Feb 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Dark knight&Last warrior Vidi post
    :staklenka:

Evo primjer - Dvoje ljudi igra sa dva razlicita racunala koji su na istoj mrezi, ne salju si resse, ne trguju, ne napadaju se, eventualno se posalje deff i hrana za njega. Naravno acc je okarakteriziran kao multi acc.

No igracima se neda apsolutno nikakva sansa da se obrane od takvih optuzbi i uskraceni su na bilo koji nacin dokazu suprotno.

Znaci da bi ja mogao igrati sa nekime kome mogu vijerovati, a to je bitno u ovoj igri, npr. svojom suprugom moram ili uvesti jos jedan net, kupiti stik ili poslati je kod susjeda da moze igrati samnom.

Takoder, igrac koji vise od pola servera igra normalno jedan acc, ode na more kod sestre koja takoder igra travian i isti server, pogleda si na acc sta se dogada nekoliko puta u tijedan dana dobije ban radi multi acc-a.

Na kraju krajeva kada i pokusas rijesiti stvar sa multicima brzi su toliko da prode i pola servera dok ti se udostoje javiti, sad jos face imaju i automatske poruke da nebi dobili slucajno zuljeve na prstima od pisanja.

LP Dark
    Ako dvije osobe igraju sa dva razlicita racunala , nema sanse da dobijes ban . MH imaju uvid u stvari za koje ti niti ne znas da postoje

Ali svaki genijalac odmah uvidi da li je u pitanju ista ip adresa ili ne . Tako da ukoliko te dvije osobe ne izmjenjuju racunala , nece niti dobiti ban . Po pravilima govoreci .

To da igrac nema pravo na rijec, je ziva istina i moj dual je to dozivio iz prve ruke . Zalba adminu isto tako nije pomogla , vec je odgovor bio isti kao i od MH-a, tj neka automatizirana poruka . I da, em je vojska pokrepavala , em su resi izgorili od crvene boje , em uzalud potrosen gold jer je bio blokan vise od 7 dana . Velika kritika travian osoblju sto se dozvoljavaju takve situacije.
    Moj dual nije nista krivo napravio a snosio je posljedice . Ali najgore od svega je to sto te osoblje tretira kao nekog neandrtalca ...valjda misle da ce ono na kraju " S postovanjem " ispraviti sve . Ma necu se vise ni podsjecat na tu situaciju jer covjeku dode da zapali sve zbog nepravde koja mu je nanesena .

DAlje, ako dodes kod frenda , rodbine ili bilo koga za koga znas da igra isti server kao i ti , fino izdvojis 2 minute vremena i napises MH poruku ukratko o cemu se radi .
    I meni necak uvijek dolazi kad ima ferije od skole i slicno te spaja sa se mog kompa na travian , a igramo isti server . Nikad nisam bio banan zbog toga, ali svaki puta napisem MH poruku da zna o cemu se radi . On provjeri acc-e , ip adrese sa kojih se izvorno koriste acc-i i frke nema .

Ako vise clanova obitelji igra isti server a nema se vise racunala u kuci , onda fino na profile napises tko jos igra sa istog racunala . I isto tako nema frke .

U biti ako nemas nista za skrivati , budes iskren sa TT i mirna igra

Lp
    S2_2011 _ Evil Genius _ BALKAN
    S1_2012 _ Son Goku _ THE
    S1_2013 _ Evil Goku _ SC

BALKAN_2013 _ Seven Dwarfs _ SS

Član foruma
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Dark knight&Last warrior Vidi post

...

Da, upravo tako. Isto se dešava i mom dečku i meni na S2. Nakon što smo već 3 servera odigrali zajedno i nekoliko njih posebno - ispada da Travian ne smiju igrati dečko i cura/muž i žena/braća - to je očito nenapisano pravilo. Iako smo na samom početku servera javili MH Adi da ćemo svakih par dana u tjednu imati istu IP adresu - kad prespavamo jedan kod drugog. Acc mog dečka se trenutno gasi - imamo još kojih 90 sati, a meni su ukrali sve rese i pop. MH Ada i admin Marko nisu od pomoći, samo tupe svoje i copy/paste-aju poruke s pravilima na srpskom jeziku - iako ta pravila koja smo nas dvoje kao kršili, uopće nemaju veze s nama i našom situacijom. Oboje smo golderi. Zar stvarno misle da bih ja sa svojih 25 godinica kupovala toliko golda i na svom i na duplom accu?! Mora da mi se majka brutalno bogato udala . Takvo što može pasti samo njima na pamet. Još smo k tome, ove godine - oboje defferi. Eh.

Nama jezici nisu problem, oboje smo VSS. Napisali smo pismo švabama. I to pismo od 5000 znakova -da bi onda skužili da je u njihovom kontakt formularu dozvoljeno svega 1000. hm. Uputili smo im tad upit - kao, da nam daju kontakt s kojim možemo razgovarati o svom problemu. Odgovor čekamo. Dali su si vremena - imaju 72h za odgovor. Neka, možda se mi ne spasimo, možda ne uspije - ali tim će se potezom možda ubuduće nekome drugome pomoći. Napisah im kako to da im nije stalo do dugogodišnjih, poštenih igrača, igrača koji im stvaraju profit čak..?

Treba se žaliti, ljudi. Treba pisati mailove. Vi, kojima se dešava nepravda. Tipično je hrvatski samo šutjeti i pregristi jezik. Budimo proaktivni, neka nove, buduće travian generacije imaju u što se ugledati.

Ukoliko netko želi, mogu mu pomoći oko pisanja žalbi na eng, a dečko na njemačkom jeziku. Isto tako, mogu Vam na PP poslati naše pismo.

Budite mi pozdravljeni

Ksenija
    Uređeno od strane Horall (11.04.13 um 10:34 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

jeste postigli što sa pismo švabama

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

upravo sa time ja imam problema igramo ja moj brat mladi i moj otac i svaki server mi dobijemo ban svaki igra sa svog racunala ali ne naravno on mora obrisat 2 racuna 1 ostavi i s time da na to cekam barem 5 dana....

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Slanje resursa i vojske nije nikakav uvjet niti pokazatelj
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Slanje resursa i vojske nije nikakav uvjet niti pokazatelj
    a kaj je pokazatelj?
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od copa14 Vidi post
    upravo sa time ja imam problema igramo ja moj brat mladi i moj otac i svaki server mi dobijemo ban svaki igra sa svog racunala ali ne naravno on mora obrisat 2 racuna 1 ostavi i s time da na to cekam barem 5 dana....
    ajde ne lazi
    Citat Citat od tunto Vidi post
    a kaj je pokazatelj?
    ip adresa, ako ulazis adresa tamo im se pokaze host npr meni je dynamich ip ako ulazis preko tora pise ti tor i neki brojevi

skoro u svakoj situaciji siter je vlasnik tog naloga sto je host tor samo je hik 1 pogrijesio i banao pogresnog hahaha
    Uređeno od strane Haris (24.10.13 um 20:57 Uhr)

Član foruma Hamco's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Haris Vidi post
    ajde ne lazi

ip adresa, ako ulazis adresa tamo im se pokaze hosy npr meni je dynamich ip ako ulazis preko tora pise ti tor i neki brojevi

skoro u svakoj situaciji siter je vlasnik tog naloga sto je host tor samo je hik 1 pogrijesio i banao pogresnog hahaha
    Sve ti znas... :brukica:
    War Machine®

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Haris Vidi post
    ajde ne lazi

ip adresa, ako ulazis adresa tamo im se pokaze host npr meni je dynamich ip ako ulazis preko tora pise ti tor i neki brojevi

ako ja tu kaj razmem
    ko se rodi glup i ostane glup :brukica:
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Slične teme

1. Multi ACC
    By Alalalezo in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.08.10, 19:31
  2. Multi acc, Dual acc
    By G€nEsi$ in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 11.09.08, 16:04