Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 18

Tema: Zakaj se dopuštaju "prijetnje"

Frage Zakaj se dopuštaju "prijetnje"

ne znam di da postavim ovo pitanje pa sam tu..ak je krivo mjesto neka ga modovi i admini presele tam di treba ić..fala
    Zakaj se dopuštaju prijetnje vođa saveza na način da ih se mora pustit na sat-dva u acc ili će onaj ko ih ne pusti bit pljačkan ili skatan? zakaj se dopušta toliko "tlačenje" igrača..sad će neko reč - pa odi van.. da, neki su otišli pa su sad mete pljačkanja i katanja..sam zato kaj ih nisu pustili u acc..

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Prijetnje i ucijene su strogo zabranjeni u igri, poruku gdje vam neki od igrača prijeti ili vas ucjenjuje prijavite Multihunteru kako bi mogao odraditi svoj posao.

Lp
    Hik
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

To je meni čista glupost ako ti ulazis u neciji savez moras ispuniti neke uvijete a ako se tebi ti uvijeti ne svidjaju jednostavno ides u drugi savez ili pravis svoj po ukusu, to je draz traviana...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Ja isto pretpostavljam kao i Fleming da se tu ne radi o prijetnjama, nego da je uvjet za primanje u neki savez to da ti netko iz tog saveza pogleda account. Dakle, da ga stavis za sitera da vidi odgovaras li kriterijima za igru u tom savezu, buduci da se nekima ne da igrati s pocetnicima ili s igacima za koje smatraju da nemaju potencijala (kakvi god oni to bili) za igru u njihovom savezu, ima nas svakakvih ovdje.

Naravno, ako ne udjes u taj savez (iz kojeg god razloga) hvala bogu da te svatko moze napadati, tj. napadaju te ljudi bez obzira na to gledanje acca jednostavno nisi u savezu, dakle protivnik si ili potencijalna farma.

To sto je netko sad meta pljackanja i katanje jer nije prosao odnosno uspio upas u neki savez ili je iz njega izbacen jer ne odgovara kriterijima nema u osnovi veze s ucjenom.

No ako ti je netko doslovno rekao, daj mi da imam pristup na tvoj acc stalno/na kratko ali iz ovog ili onog razloga ili ako mi ne das, ja cu te pljackati, katati itd., onda bi to bilo nesto drugo.

Ono sto sam opisala kao prvo jednostavno znaci da nisi prosao provjeru za neki savez.
    nabolja ekipa: MiD & NN :staklenka:

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Ne radi se tu o tome da li se nekom sviđa savez ili ne, već se radi o kršenju pravila igre.

§2.7. Nagovaranje drugog igrača da obriše korisnički račun, postavi drugog igrača za čuvara računa, da igraju zajedno na jednom računu, da otkrije svoju lozinku, ili da krši pravila igre je zabranjeno.

Nikad mi nije bilo jasno takvo "vođenje" saveza.. Ak misliš da je igrač dobar uzmi ga, ak misliš da je muljator nemoj. Točka.

Ž! :pivo:
    noob

Član foruma Kali Maa's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Slažem se sa Hateom
    I naravno da je to kršenje pravila ako Ti prisiljavaš igraća da Te stavi za sitera ili češ... bla bla bla
    ... ili on neće biti član saveza... glupost
    To rade bahate vođe ... to je u stilu "ja sam tu Bog i batina"..... oni koji ne vjeruju igračima i koji se na kraju pokažu ko vrlo sebićni vođe

Hate kad ćemo na :pivo:

Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Ne slažem se baš s Hateom, nije uvijek kontrola acca zbog nepovjerenja već i zbog samog unaprijeđenja igre dotičnog igrača. Generacije se izmjenjuju i nove igrače treba povremeno kontrolirati te ispraviti greške koje rade i učiti ih igri (savez je jak koliko i najslabiji igrači).
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Hik, ti govoriš o kontroli acca kao da je nekaj normalno, a ustvari je kršenje pravila i zadiranje u privatnost igrača. To kaj on radi u svom selu je njegova stvar, ti mu možeš dati upute i savjete bez ikakve kontrole, a na njemu je dal će te slušat ili ne.
    Ako ne sluša, znaš kaj ti je radit..

Sjeti se svojih prvih koraka u igri i da li te netko silio da gleda kaj imaš u selu, pa eto, ispao si dobar.

Stvar je pojedinca jel bude htio igrat po nekim nepisanim pravilima i savjetima iskusnijih, ili bude ko tuka po svom, bez obzira na te tzv. "kontrole" - koje ne podržavam.

a :pivo: bude nadam se nekad, ima vas purgera dosta koje moram obići
    noob

Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Kažem samo da je to normalan dio igre u dogovoru dva igrača koji se uvijek može postići, ne podržavam ucijene i prijetnje kao sredstvo da nekome se kontrolira acc. Ali kao vodstvu nekoga saveza bilo koji acc bi trebao dobrovoljno biti dostupan ne na korištenje nego za brojne druge stvari koje ne utječu na sam acc.

A za pivkana samo javi kada i gdje
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od HateFul Vidi post
    Hik, ti govoriš o kontroli acca kao da je nekaj normalno, a ustvari je kršenje pravila i zadiranje u privatnost igrača. To kaj on radi u svom selu je njegova stvar, ti mu možeš dati upute i savjete bez ikakve kontrole, a na njemu je dal će te slušat ili ne.
    Ako ne sluša, znaš kaj ti je radit..

Sjeti se svojih prvih koraka u igri i da li te netko silio da gleda kaj imaš u selu, pa eto, ispao si dobar.

Stvar je pojedinca jel bude htio igrat po nekim nepisanim pravilima i savjetima iskusnijih, ili bude ko tuka po svom, bez obzira na te tzv. "kontrole" - koje ne podržavam.

a :pivo: bude nadam se nekad, ima vas purgera dosta koje moram obići
    Slažem se sa HateFul, naravno i ja kad sam tek krenio sa igrom da nije bilo jačih igraca koji su svojim savjetima meni omogucili igranje nebi se pomaknuo sa istog mjesta...Naravno da ti neko iz vodstva saveza ne smije pokusavati mjenjati stil igre, ali isto tako opet kazem kad udjes u savez imas neka pravila kojih bi se morao drzati...Meni je savez mozda najbitniji na cijeloj igrici jer ako imas savez koji je dobar i u kojem nema par igraca koji gledaju svoju korist.Jer ima dosta saveza u kojem cijeli savez radi za 4-6 igraca kako bi se oni razvili(jer oni misle da mogu sami skršit cijeli server), a ja sam za to da se u savezu mora najvise radit oko "manjih" igraca jer oni na kraju najvise pomognu slanjem ressa i svog deffa ili srednjeg offa koji isto pomaze...Malo sam promasio temu al kad smo se vec dotakli vodstva saveza po mom misljenju u vostvu saveza je jako tesko bit ako planiras napravit dobar savez u kojemu je svaki igrač isti.

Slične teme

1. Odgovori: 21
    Zadnji post: 16.07.10, 16:57
  2. Odgovori: 11
    Zadnji post: 04.07.10, 21:11
  3. Zašto piše "katapulti ne mogu opaliti pri pljački"?
    By bad blue boys in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 24.10.07, 12:04

Pravila postanja