Stranica 102 od 108 PrvaPrva ... 25292100101102103104 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,011 do 1,020 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

:goodpost:

BRAVO ZIGGY.
    Evo sve si fino sažeo u jedan post.

Član foruma Dubi's Avatar
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Ma bravo vi časni i pošteni ljudi!
    Bilo bi fer da se organizirate i složno dođete na neki server pa da se igramo kako treba.
    Sreća što niste u pravu i što svoje neznanje na ovaj način opravdavate na forumu.
    BRAVO DEČKI! Svako dobro u RL!
    Uređeno od strane Dubi (19.05.13 um 22:15 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

kme...kme...šmrc...šmrc...ovi vaši postovi mi nekako miriše na ono mama,mama zločesti stričeki nam nedaju da se više igramo....ne da ste bili loši nego ste bili katastrofa loši u rangu sa onim hardovcima,darkovcima i bopovcima čak i gori od njih....ne da niste ni probali pobjediti nego ste podvili repove ko zadnji papci (čitaj ko ona mega koalicija sa prošlog s4) i sad još tu na forumu kukate zakaj voljeni ne digne stotku....rasturaljka u rangu sa prošlim s4....pobjedili su bolji,jači,organiziraniji i sad nek uživaju i nek vas kataju i pljačkaju kad ste bedaci pa im to dopuštate....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

:blabla:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ziggy Stardust Vidi post
    Ja nisam ni jednom porekao da smo bili losiji. Na kraju krajeva zato smo i izgubili server. Vise sam puta i cestitao na pobjedi.
    Međutim, ovo sto vi radite je izviljavanje.

Pokusavate nahraniti neopravdan osjecaj vise vrijednosti. No jedino sto se pokazali na ovom serveru je da ste bolji od jednog jako loseg saveza, sto vas cini malo manje losima, ne najboljima.

I necete nikome nista drugo osim ovoga sto sam naveo dokazati ni kad preuzmete sva WW sela. Samo trosite dragocijeno vrijeme na gluposti.
    Uzivajte!
    je, ali još smo dobri kakve gluposti su nam padale napamet...

?? kakav osjećaj više vrijednosti, pa vi ste stvarno poludili, nw svi ali neki od vas imaju problema...i ništa mi nikom nismo niti došli pokazivat,kome hbt?? vama?? a koji ste pa vi, da bi se mi na vama dokazivali??
    mi smo se došli igrat i zafrkavat, a to što se nekoliko igrača s druge strane nije uspijelo bolje organizirat, nije naš problem.
    koliko vidim ne preuzimamo samo mi WW sela ima jedno novo, piše rottweiler
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma Ziggy Stardust's Avatar
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    je, ali još smo dobri kakve gluposti su nam padale napamet...
    Zar vam moze ista drugo pasti na pamet? :narf:
    Just the beer light to guide us... :pivo:

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ziggy Stardust Vidi post
    Zar vam moze ista drugo pasti na pamet? :narf:
    a čuj može se desit... npr. cigla, može te i ptičica pokakat, sto čuda ti može past na glavu...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Dubi Vidi post
    Ma bravo vi časni i pošteni ljudi!
    Bilo bi fer da se organizirate i složno dođete na neki server pa da se igramo kako treba.
    Sreća što niste u pravu i što svoje neznanje na ovaj način opravdavate na forumu.
    BRAVO DEČKI! Svako dobro u RL!
    Jedino kaj vidim je to da pisi pomno bira servere gdje će igrati!

Po svim sobama/forumima pričalo se o masovnom odlasku ozbiljniijh saveza na restart S3 (kasnije odlučeno S1 jer je prije startao), ali to vam ipak nije bio dovoljan povod za dolazak!

Manje više su ti savezi homogeni i teško je ubaciti spavače, a bez njih ne želite igrati.

Vama su spavači "must have" i bez njih vam nejde, pa od tud i odluka da probate sa ovim S6.
    Kad ste vidjeli da konkurencije nema, da savezi nastaju skupljanjem novih igrača, što je idealna prilika za ubaciti špije bez puno muke, odlučili ste ostati...

Nije problem pobjediti na serveru koji kontrolirate i bez ispaljenog metka.

Bez obzira kaj bu najpoznatiji trol iztrolao nekoliko kartica kak je sve loše osim gdje i kako pisi igra, daleko ste od najboljeg saveza koji je pohodio hr serverima.

Ovo kaj se sada dešava je po meni OK!

Konkurencija vas je zajebala i raspustila def, a vi ih sada pak pokušavate uzrujati sa katanjima...

Oni (mi) su očito pogodili, što se vidi po karticama teksta koje ste izbacili zadnjih par stranica, a vidljivo je i to da vi pogađate u živac. Bar neke.

Kak neki neznaju gubiti, neki neznaju niti pobjeđivati, ali bez obzira na sve, htjeli to ili ne, sve to je sastavni dio svake igre...

Rezime posta: ako želite biti "jedan od" koji je ikad obitavao na ovim prostorima, odigrajte utakmicu sa savezima koji su vam al pari.
    A ne se skrivati na ovakvim serverima i iživljavanju na klincima koji uče igrati...

Sve ostalo je trolanje!

Da nebi bilo zabune, zasluženo ste pobjedili.
    Tu jednostavno niste imali konkurenciju.
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Tu jednostavno niste imali konkurenciju.[/QUOTE] hvala

Kad ste vidjeli da konkurencije nema, da savezi nastaju skupljanjem novih igrača, što je idealna prilika za ubaciti špije bez puno muke, odlučili ste ostati...

hahaha, da, inaće je ova grupa igrača poznata po bježanju...

Član foruma misko-8's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post

Konkurencija vas je zajebala i raspustila def, a vi ih sada pak pokušavate uzrujati sa katanjima...

Oni (mi) su očito pogodili,
    Tu jednostavno niste imali konkurenciju.
    Nije strasno sto ste izgubili, to je normalno.
    netko mora izgubiti vi ili mi,
    ali je strasno to sto mislite da ste nas zeznuli raspustanjem deffa, (pilici)
    to sto mislite da smo mi losi sto vam dva dana otimamo ww sa 1 k offa
    i tek ga treci dan otmemo. (nemozete se odbraniti niti od toga u tri dana)
    sto vam nuliramo ww sa 7 kata! ee slovima sedam
    sto vecina vas pise (cast izuzetcima) da bi nas uvrjedila, a da procitaju bolje sta su napisali
    shvatili bi da zapravo sebe ponizavaju..
    sto dobar dio pribjegava prostakluku umjesto argumentima.
    sto... ima toga jos no nekima nevrjedi ni sto puta reci.
    kazu sto gluplji seljak to krumpir veci, tako i vamo,
    bilo je zanimljivo s vama igrati, lagao bi kada bi rekao da ste se casno borili,
    jer da jeste nebi povukli deff i dozvolili bi da vas poderemo i sa svim mogucim deffom,
    ali cinjenica ostaje poderan sa ili bez deffa ostajes poderan.
    na kraju cestitke svim vasim igracima koji nisu obuhvaceni ovim postom
    koji su se borili koliko su mogli i kako su znali,
    i uprkos losem vodjenju saveza uspjeli graditi jedan ww.
    sretno do nekog drugog servera.
    sretno svima u RL.

ljep pozdrav svima
    misko.
    ti si na potezu...-

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5