Stranica 36 od 108 PrvaPrva ... 2634353637384686 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 351 do 360 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

samo da pozdravim sve prisutne, nisam napravio post ovdje 2 servera 8)
    ma sve je to jedno te isto :narf:

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od misko-8 Vidi post
    izvinjavam se unaprjed ako ovo shvatis osobno, ali nemam namjeru takvu
    cisto sam samo sazeo sustinu.

Pa evo,,, ako mi dozolis da prevedem ovo, onda bi ja to nazvao
    ''talijanska deviza''
    1. priznajes da si pretjerao (povlacis se)
    2.kao nisi siguran da smo tako jaki (velika nesigurnost)
    3. mislis da previse taktiziramo (neshvacas jos uvjek da je taktika u ratu najvaznija)
    4.kazes da cas biti deffer ako ti maknemo gg. (vec si se pomirio sa sudbinom da kao offer nemas buducnosti.)
    5. postas neke recenice za koje neznas ''sta je pjesnik time htjeo da kaze.''
    Ovo je taktika "jebe lud zbunjenog"

Bar sam ja jasan u svojim postovima!

Ajd da ja tebi prevedem svoje postove jer si ocito kao kbceovac (pisijevac) imun na citanje s razumjevanjem / logicko zakljucivanje (evo ovo je primjer pretjerivanja u komunikaciji - samim tim sto sam priznao ne znaci da se nesto povlacim ili bojim)!
    Iskreno ne mislim da ne razumijes, vec namjerno to presucujes ili jednostavno ne zelis razumjeti (iako vjerujem imas kapaciteta za to)!

Dakle odgovori:

1. Priznajem da sam pretjerao jer nisam vican takvoj vrsti komunikacije i samim time se indirektno ispricavam onome koga sam eventualno uvrijedio (iako to mozda i nebih trebao)!
    Ako to vidis kao slabost ili priznavanju iste, onda to vise govori o tebi kao osobi...

2. Kad sam rekao da niste jaki?
    Tvrdim da bi bilo koji ozbiljniji (organiziraniji) savez na ovom serveru bio ozbiljan pretedent na osvajanje!
    Dakle, upravo suprotno tvom zakljucku, smatram da ste vrlo jaki! Kao sto bi bio bilo koji organiziraniji savez!

3. Majstore vrlo dobro znam kaj je taktika!
    Upravo zbog cinjenice da vam je dozvoljeno (citaj bez nekog otpora) da pokupite sve te arteve, te da klikate u miru stvorili ste prednost koju je tesko nulirati! Narocito na serveru poput ovog! Taktiziras kad ti protivnik moze parirati! Da je vecina organizirana onako kako propovjedate, da, onda bi bilo potrebno taktizirati! Ali dok je situacija takva kakva je (cega ste i sami svjesni), taktiziranje je samo znak loseg prosudjivanja tj. logickog razmisljanja - jednom rjecju losa strategija!
    Kaj cekate da ovima (savezima koje prozivate) dodje u glavu da bez kohezije i dobre koordinacije nemaju apsolutno nikakvu sansu? Cekate da se strane koliko toliko izjednace, pa da server postane zanimljiviji?
    Odgovorit cu odmah na to pitanje: Ne, jer to nije vas stil! Da je situacija napetija koristili bi dobro znane metode (friski primjer je zadnj S4)!
    Ovim taktiziranjem tj. ne koristenjem sredstava kojih imate ugrozavate dobijen server iliti strategija vas malo jebe!

4. Kazes da priznajem poraz kao offer!
    Pa kitis se nekim iskustvom i znanjem, i bez obzira sto imas uvid o polozaju u kojem jesam, ocekujes od mene da kao offer ostavim veci trag od onog koji sam ostavio! Da, eventualnim dovlacenjem velikog defa te angaziranjem cjelog saveza da hrane taj def dok ja radim off mogao bih nesto postici, ali to nije moj stil! Bez obzira na to sto su mi kolege rekreativci (uostalom i ja sam tu rekreativac obzirom na kolicinu provedenog vremena) ne smatram savez svojom prcijom!
    Kad sam rekao da cu biti defer ako treba, htjedoh reci da se ne povlacim tako lako!
    Tu sam. Pokusat cu, ako ne igrom, onda savjetima pomoci da vam se ekipa odupre!

5. Kaj se smisla recenica tice, mozes mi eventualno prigovoriti sto nisu poredane nekim logicnim redom! Ali i za to imam objasnjenje: 80% odgovora saljem sa moba, pa mi tesko graficki ili po smislu slagati redosljed! Pisem kak mi padne recenica na pamet!
    Dakle recenice (pasosi) jesu smislene, ali ponekad nisu po redu!
    Smatram da ce odrasla osoba moci povezati smisao!

Ovo sto sam pohvalio Arcijevu igru, hvalio sam samo strpljenje i zivce! Za takav stil igre potrebno ti je samo to! Apsolutno puno vremena, strpljenja i dosta golda!
    Jos golda nabavim, ali 9 mjeseci samo klikati i klikati mi je nezamislivo!
    I za to mu svaka cast!

I da sve lagano rezimiram: javio sam se tu na forumu kad sam procitao vase postove o vasoj bespostetdnoj borbi protiv apsolutne vecine! Plasirate te gluposti iz dva razloga: da opravdate eventualan gubitak tj. da uvelicate pobjedu na ovakvom serveru!
    Ovom bukom i svakim postom potvrdjujete da je to tako!

I da, tolko kenjate o megakoaliciji, a s duge strane je sami stvarate!

Dok sa strane "megakoalicije" nema niti jedne smislene akcije, vi ste sa svojim saveznicima vec odradili neke akcije!

Znam sad ce te pokusati diskreditirati moju zadnju tvrdnju, a samim time i ostatak napisanog, ali vecini je jasno kako funkcionirate, te mozebitna halabuka koja ce se dici, nece vam uroditi plodom!
    Uređeno od strane Paul Muaddib (12.01.13 um 14:05 Uhr)
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma zenno's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Muaddib...podsjećaš me na kakvog prosječnog hrvatskog političara: puno priča, malo kaže, a uglavnom laže....
    Enigma

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zenno Vidi post
    Muaddib...podsjećaš me na kakvog prosječnog hrvatskog političara: puno priča, malo kaže, a uglavnom laže....
    :cerek: ja nisam ni pročitao njegov post,ne da mi se brate....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zenno Vidi post
    Ha, ha, ha...

Jednom rjecju: prevec je to slova za procitati, al komentar se mora dat!
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    Ha, ha, ha...

Jednom rjecju: prevec je to slova za procitati, al komentar se mora dat!
    moram priznat da ja i dado nismo ovolko napisali u 500 komentara,kad se sve zbroji.jel tak dadek?Šalim se normalno,bez uvrede:air kiss:

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Al' si ga bar pročitao!
    KRIK - Paul Muaddib

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Al' si ga bar pročitao!
    zezam te malo,jesam ga pročitao,mora se priznat da je malo ono duži,nije puno ne:palčina:

Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

ma sve vredu...

činjenica je da sam napisao puno, ali na taj naćin im ostaje mali manevarski prostor za "krivo razumjeti/shvatiti".

ovak i ak nekaj dodatno nadrobe, nepristranom promatraću će biti sve jasno...

znaš kaj je najbolje: sve sam to napikao na mobu.
    onda ti može biti jasno s kojom voljom sam pisao taj tekst...
    KRIK - Paul Muaddib

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma sve vredu...

činjenica je da sam napisao puno, ali na taj naćin im ostaje mali manevarski prostor za "krivo razumjeti/shvatiti".

ovak i ak nekaj dodatno nadrobe, nepristranom promatraću će biti sve jasno...

znaš kaj je najbolje: sve sam to napikao na mobu.
    onda ti može biti jasno s kojom voljom sam pisao taj tekst...
    Ma nema tu nikakve zamjerke,činjenica je da se dotični vide ko da su bogovi.Nebumo se sad zavaravali,ipak smo mi mali miši:tough:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913