Stranica 40 od 108 PrvaPrva ... 3038394041425090 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 391 do 400 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Normalnofobija Vidi post
    bumo vidjeli. kak se ono zove proxina žena?
    hahahahaha ovaj je ozbiljan
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

prox NIJE oženjen i mh je muško(barem je bio na s4)...a ovi retardusi koji plasiraju ove priče su stvarno jadni.
    a taj ban govori o vašoj poštenoj igri.
    ne trebate lagat da bi se gasili.
    sram vas bilo više
    DRMA....PC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    hahahahaha ovaj je ozbiljan
    A vidis na sta su dosli ovi nasi serveri,nekog malo iskatas i plasiraju neke gluposti i traze nacine za bris s servera. (u ovom slucaju FEAR savez.) Pa nisu KBC banali,vec njih Ajde molim vas recite mi kad je netko banan bez razloga?

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

prika, bio ja u vašem savezu, a da niste znali. i tko kaže da se gasimo sram može samo vas biti, ali ovo će mo istjerati do kraja, vjeruj mi. nisam tu od jučer
    malo nas je al smo govna

Član foruma
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Ovo, prika moj, nema veze s vezom, pa taman smo vas počeli gasiti jednog po jednog, kroz sela vam prolazimo ko kroz Ementaler, zašto bi nama sad pa trebala pomoć MH???

Stvarno mi je više dosta ovakvih optužbi, i ako imate nekih dokaza o muljaži dajte ih nadležnima bilo u Hrvatskoj, bilo u Njemačkoj, u protivnom, počnite igrati ovu igru kako spada!!! Gospoda koja su banana, banana su jer su se spajala na više acceva, i to ti je dokaz tko vara u ovoj igri, uostalom, otiđi na stranice napada vašeg saveza, pa pogledaj koliko njih je u izvještajima dobila odgovor da se igrači sa istih IP adresa ne mogu neograničeno pljačkati, onda će ti možda biti jasno zašto su ti kolege banane...
    Clay---s3
    PC Clay---s4

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od booby Vidi post
    Ovo, prika moj, nema veze s vezom, pa taman smo vas počeli gasiti jednog po jednog, kroz sela vam prolazimo ko kroz Ementaler, zašto bi nama sad pa trebala pomoć MH???

Stvarno mi je više dosta ovakvih optužbi, i ako imate nekih dokaza o muljaži dajte ih nadležnima bilo u Hrvatskoj, bilo u Njemačkoj, u protivnom, počnite igrati ovu igru kako spada!!! Gospoda koja su banana, banana su jer su se spajala na više acceva, i to ti je dokaz tko vara u ovoj igri, uostalom, otiđi na stranice napada vašeg saveza, pa pogledaj koliko njih je u izvještajima dobila odgovor da se igrači sa istih IP adresa ne mogu neograničeno pljačkati, onda će ti možda biti jasno zašto su ti kolege banane...
    i onda pricaju kako PC(KBC u ovom slucaju) vara sram ih moze biti
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

hahaha... kroz koje to selo ste prošli, a da je iole značajan igrač? do sada rušili samo male igrače, nikad niti jednog vitalnog. da ste tako močni, već ste nas trebali zatvoriti davno prije, a ne se toliko mučiti. stvarno, igračine i pol. i bez brige da ide detaljan izvještaj nijemcima, pedantan sam pa skupljam ja svakakve razgovore i poruke sa skype, igm i sli, bez brige. s našima nemamo kaj pričati... ali ajmo dalje, ako igra dopušta, a dopušta, dva i više kompa po kučanstvu, i ako se to uredno prijavi, a prijavi se, i igra sama blokira slanje resova, u čemu je problem? jadan savez kome treba mh poomagati, tststststs. baš ste pacijenti, u punom smislu te riječi
    malo nas je al smo govna

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

normalnofobija bolestan si...sstipe na forumu saveza s4 se sam ispričao zbog plasiranja neprovjerenih informacija oproximi i mh, koji naglašavam nije oženjen.
    još k tome mh je muško
    a banovi su dodjeljeni zbog multića
    JEL MOŽEŠ TO SHVATIT ILI DA TI NACRTAM?
    DRMA....PC

Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

nacrtaj, ako si sposoban. i deri se doma, ne tu meni, pacijente
    malo nas je al smo govna

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Normalnofobija Vidi post
    hahaha... kroz koje to selo ste prošli, a da je iole značajan igrač? do sada rušili samo male igrače, n
    Svi mali igrači,veliki i nebitni igrači iz fera, pogledajte u prošlost i shvatit ce te da iz akcije u akciju vaši šefovi defaju samo svoje guzice, dok mi iz kbc deremo samo vas male i nebitne igrace
    PC Brus Vejn

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4