Stranica 41 od 108 PrvaPrva ... 3139404142435191 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 401 do 410 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

hahahha, dobar si... a kome se kod vas prvom čuvala guzica? čim se malo odgovorilo s napadima? aaaaaaahahahahaha, bolje nemoj komentirati i pljuvati samog sebe.
    p.s. vidiš, kod nas se nisu vođe defale, možda vam je to smetalo, a?
    malo nas je al smo govna

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Normalnofobija,sve si u pravu,priznamo,sad idi spavati molim te da ljudi ne citaju tvoje nebuloze.

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Normalnofobija Vidi post
    hahahha, dobar si... a kome se kod vas prvom čuvala guzica? čim se malo odgovorilo s napadima? aaaaaaahahahahaha, bolje nemoj komentirati i pljuvati samog sebe.
    p.s. vidiš, kod nas se nisu vođe defale, možda vam je to smetalo, a?
    mi se ne čuvamo guzice, mi se prije vaše akcije sami prijavimo mh, budemo blokirani i mir
    PC Brus Vejn

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

vjerovatno je bilo svakakvih ulazaka na svakakve acc ali fora je u tome da mh stavi brisat acc i nemožeš mu ni poruku poslat,a pass nezna nitko.znači nakon više mjeseci klikanja nemaš pravo ni na raspravu ni na izmjenu par igm-ova. kad dobiješ malo ovlasti dobiješ i m... do poda :patkica:

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

pa to svi znaju. i čudite se kaj vas nitko ne voli? hmmm . i ne samo to. kako znate da smo blokani zbog multića? a vidim da znate (počeli podjebavati i prije nego smo mi vidjeli da ste nas blokali). i drugo - interesantno je i ovo, prije nego sam blokiran imao sam samo, ponavljam SAMO 4 napada od nekog nebitnog lika na moj GG, a zašto?
    ZAŠTO?
    jer ste znali da će nas MH sjebati. do moje blokade a po vašoj fejk listi trebali su krenuti još njih 10,...ali nisu
    u svakom slučaju, toliko od mene. vidjet će mo što kažu nijemci. ipak je lova u pitanju i oni su osjetljivi po toj temi.
    uzdravlje vam bilo
    malo nas je al smo govna

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

crazy banove su dobili i igrači kabecea koji su imali multiće kao što su to dobili i igrači feara.
    sve ostale teorije su obična laž
    DRMA....PC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

ma ja imam jedan rekreativni acc ovdje koji je korišten za deff jednom malo jačem igraču.i na taj acc se nije moglo uči preko passa,taj pass je mijenjam.ne govorim da je ovo urota kbc-a nego da je mh katastrofalno loš.zanima me npr dali se kao multić smatra acc kojeg netko igra preko sitta a vlasnik se spoji jednom tjedno i ako da tko određuje koliko puta se mora spojit vlasnik da se ne bi smatralo multićem.pitam hipotetski

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

prije nego sam blokiran imao sam samo, ponavljam SAMO 4 napada od nekog nebitnog lika na moj GG, a zašto?
    ZAŠTO?
    jer ste znali da će nas MH sjebati. do moje blokade a po vašoj fejk listi trebali su krenuti još njih 10,...ali nisu
    Taj solira,daj mi nick na pvt,ici ce na disciplinsku

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

vidjet će mo što kažu nijemci. ipak je lova u pitanju i oni su osjetljivi po toj temi.
    uzdravlje vam bilo
    najbolje bi bilo da se u vezi optužbi javiš Peri iz Sikirevaca, on ce to prenjeti tati od Maria Manđukića, a tata ce to reci Mariu, Mario ce to reci svom treneru Juppu Heynckesu, a pošto je Juppi iz minhena, on ce to reci šefu traviana u minhenu...
    PC Brus Vejn

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

crazy koliko ja znam vlasnik se mora jednom u 2 tjedna spojiti na acc da ga mh nebi ugasio.
    rad mh nebi komentirao, iako se nemate pravo žalit ako ste uhvačeni da se spajate preko iste IP s bilo čije strane
    DRMA....PC

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4