Stranica 42 od 108 PrvaPrva ... 3240414243445292 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 411 do 420 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

ma neda mi se ulazit u neke rasprave, al da se pita pristojno zašto smo dobili ban a odgovor je ovaj acc je multić i stavi se gasit bez mogučnosti pitanja ni rasprave je meni očajno ponašanje i na kraju krajeva bezobrazno.sad bi ja kao trebao imat volje i na švabskom sastavljat mail adminu

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

ako si se samo jednom otkriven isti IP nemaš razloga pisat nikome
    DRMA....PC

Član foruma Normalnofobija's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

možeš i na engleskom. dapače, treba im pisati, ako misliš da te đepare.
    malo nas je al smo govna

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

ma nema veze,uživajte u serveru.možete nastavit sa pričama o mh-ovoj ženi i ostalom za današnje mh-e vader je mala beba :plesem na kisi:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

eto i neki naši oferi dobili ban???čija je sada žena mh??ko ima prste u ovome??mora da se zaj... proxova žena pa krive ljude banala
    DRMA....PC

Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od black_mamba Vidi post
    eto i neki naši oferi dobili ban???čija je sada žena mh??ko ima prste u ovome??mora da se zaj... proxova žena pa krive ljude banala
    kako bi rekao moj gradonačelnik - neka institucije rade svoj posao. sve će izaći na vidjelo, ne brini. što se mene tiče, možda se ide spašavati, što se spasit da. da ne bude jednostrano. svejedno, laka vam i mirna noć
    Uređeno od strane Normalnofobija (16.01.13 um 01:09 Uhr)
    malo nas je al smo govna

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Neznam,,mozete pricat sta god hocete,,al interesantno je da se iste i slicne price vezano za varanja i prevare ponavljaju iz servera u server samo na onim serverima kojeg igra pc il neka njihova kopija (znaci ista grupa igraca)...dok su svi ostali serveri koliko toliko legalni i nema ni priblizno toliko optuzbi na rad mh i trav teama...znam da vas nekoliko sad ovo necete bas sa odobravanjem citat al iskreno priznajte da je to malo previse slucajnosti...

Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

bravo
    malo nas je al smo govna

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

pa kad jedni te isti ljudi to plasiraju
    bole ti si bio sa pisijevcima u savezništvu na s3, nisi se bunio koliko znam
    DRMA....PC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Neznam,,mozete pricat sta god hocete,,al interesantno je da se iste i slicne price vezano za varanja i prevare ponavljaju iz servera u server samo na onim serverima kojeg igra pc il neka njihova kopija (znaci ista grupa igraca)...dok su svi ostali serveri koliko toliko legalni i nema ni priblizno toliko optuzbi na rad mh i trav teama...znam da vas nekoliko sad ovo necete bas sa odobravanjem citat al iskreno priznajte da je to malo previse slucajnosti...
    Nije slucajnost.Ljudi dobiju po tamburici pa onda pišu nebuloze. Evo,imamo jednog clana koji je imao sto misljenje do s6.igrom slucaja se zatekao na nasim koor,vidio je ekipu, i bas je veceras komentirao:

citiram: sad vidim da nema ni traga muljaži,dapače,ovo je primjer organiziranog saveza,a ovi nesposobnjakovići time pokrivaju svoje neznanje i svoju neorganiziriranost i neuigranost

ako tako nastavi i na nekim novim,budućim serverima,jedino rješenje je da se podijelite na pola,inače server neće dočekati kraj.....

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913