Stranica 48 od 108 PrvaPrva ... 3846474849505898 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 471 do 480 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Uobičajeno

Citat Citat od arcikos Vidi post
    Šalu na stranu,ali server nije kako treba.Pomjesa valove,trgovci idu 7h do suporta koji je udaljen 7 min itd.Kad smo kod hakanja mene je onda hakalo 20 puta u zadnjih 5 dana
    isprika Arči, malo sam pomiješal Ip adrese... neće se ponovit :cvijece i proljece:

Član foruma
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

do sada sam samo pratio i čitao, ali ovo što ste odigrali noćas, pa to ni djeca u vrtiću ne bi napravili. Jadno i bijedno, nakon 40 napada, ponavljam 40 (slovima četrdeset) napada GG je čitav i to na 30% popa.

Hvala za medalju i pobjedu na ovom serveru, moralnu, osvajanje WWa sa Vama kao protivnicima ne bi mi pružilo nikakvo zadovoljstvo. Štoviše, mislim da bih povraćao...

lp

Član foruma
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Heh, da....jutros je završila do sad najveća akcija KBC-a od početka servera. Moram reći da nije završila onako kako smo se nadalli i očekivali (čitaj, nuliranje croppa), ali nema veze, bit ćemo drugi put uspješniji. Skinuli smo oko 600 popa, ako se ne varam.
    Izgubili smo dobar off, i dosta kata, ali i dobrog deffa smo ubili . Lijepo zamišljeno, čak, mislim i po prvi put da je išla akcija ovakvog tipa na nekog tko ima art izviđača, pohvale onom tko je složio akciju. Međutim, uvijek nešto pođe po zlu, tako i ovajput... neću navoditi tko, zašto i kako.

Ono što nas je dosta omelo u nuliranju sela je igrač na kojeg smo išli, i ovom prilikom mu čestitam na super odrađenom deffanju svog gg, odrađeno je baš, onako, školski i po zanatu, svaka čast.

U svakom slučaju, čestitke i napadačima na dobro odrađenom zadatku, ali i branitelju svima kapa do poda, i naravno, svima puno sreće drugi put
    Clay---s3
    PC Clay---s4

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od booby Vidi post
    Heh, da....jutros je završila do sad najveća akcija KBC-a od početka servera. Moram reći da nije završila onako kako smo se nadalli i očekivali (čitaj, nuliranje croppa), ali nema veze, bit ćemo drugi put uspješniji. Skinuli smo oko 600 popa, ako se ne varam.
    Izgubili smo dobar off, i dosta kata, ali i dobrog deffa smo ubili . Lijepo zamišljeno, čak, mislim i po prvi put da je išla akcija ovakvog tipa na nekog tko ima art izviđača, pohvale onom tko je složio akciju. Međutim, uvijek nešto pođe po zlu, tako i ovajput... neću navoditi tko, zašto i kako.

Ono što nas je dosta omelo u nuliranju sela je igrač na kojeg smo išli, i ovom prilikom mu čestitam na super odrađenom deffanju svog gg, odrađeno je baš, onako, školski i po zanatu, svaka čast.

U svakom slučaju, čestitke i napadačima na dobro odrađenom zadatku, ali i branitelju svima kapa do poda, i naravno, svima puno sreće drugi put
    Lijep napad lijep,šteta kaje ostatak napadača iza ovoga koj je probijao kasnio pola sata.Glavno da sam ja ispao glup jel me izbacivalo na jednu sec,makar sam slao samo fejkove od jednog napada.Al sad svi šute.Očito su smetnje od satelitske uzrokovale ovaj propust.Poanta svega je ipak da je metalac morao iči na spavanje jer ga žena tjerala,a i trebao je art uzet za sebe ,pa je malo uranio
    Uređeno od strane rudlavi cezar (23.01.13 um 16:08 Uhr)

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Lijep napad lijep,šteta kaje ostatak napadača iza ovoga koj je probijao kasnio pola sata.Glavno da sam ja ispao glup jel me izbacivalo na jednu sec,makar sam slao samo fejkove od jednog napada.Al sad svi šute.Očito su smetnje od satelitske uzrokovale ovaj propust:S
    attila gledao sulejmana
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    attila gledao sulejmana
    Nego jedno pitanje moderatoru?jel ti to ne puštaš ljude iz kserksa da komentiraju il je problem opet u satelitskoj ispod prozora?Ovo bi molio direktan odgovor.Čudo sve uvrede i pitanja iz pc-a prolaze odma.

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Nego jedno pitanje moderatoru?jel ti to ne puštaš ljude iz kserksa da komentiraju il je problem opet u satelitskoj ispod prozora?Ovo bi molio direktan odgovor.Čudo sve uvrede i pitanja iz pc-a prolaze odma.
    ako mislis na mene zalim ja ne igram u KBC
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    ako mislis na mene zalim ja ne igram u KBC
    ma nije na tebe,nego opet če svi na gala .Navikao sam još odavno na to,ja za savez dajem sve.kaj se foruma tiče,nikada ali baš nikada nikoga nisam mislio uvredit,da ču ga zezat to stoji i ko svi savezi,ali nikada,govorit da je blesav i slične gluposti.

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Glavno da sam ja ispao glup jel me izbacivalo na jednu sec,makar sam slao samo fejkove od jednog napada.Al sad svi šute.Očito su smetnje od satelitske uzrokovale ovaj propust
    nisi ti glup, ti si samo smiješan jer si u svojoj slabosti bio u stanju izjavit glupost tipa ove dole

Očeš znat,kaj ste napravili,napravili ste to da kad je trebalo poslat napad me svaki puta izbacilo iz servera,sad kad šaljem na bilo koga normalan napad,ako očete tako igrat igrajte sami,pa nismo ni mi idioti
    jedan suigrac je imao isti problem tokom slanja napada što je urodilo gubitkom, znaš koja je njegova izjava JBG, IDEMO DALJE, nije krivio kserks,low.... te one njubere iz f.e.a.r.

I da, svaka čast branitelju, natjerao me danas da razmislilim da se prebacim u deff
    PC Brus Vejn

Član foruma
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Ja bih svima Vama odgovorio ali mi moderator jednostavno ne da da se izjasnim :(

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913