Stranica 49 od 108 PrvaPrva ... 3947484950515999 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 481 do 490 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SWORDFISH Vidi post
    nisi ti glup, ti si samo smiješan jer si u svojoj slabosti bio u stanju izjavit glupost tipa ove dole

jedan suigrac je imao isti problem tokom slanja napada što je urodilo gubitkom, znaš koja je njegova izjava JBG, IDEMO DALJE, nije krivio kserks,low.... te one njubere iz f.e.a.r.

I da, svaka čast branitelju, natjerao me danas da razmislilim da se prebacim u deff
    je imaš pravo izjava je bila u ljutnji,makar nisu bili slani nikakvi valovi od napada,samo jedan.Opet je izbacivalo,negdi je ipak bila greška,do sad nije tu se ispričavam.

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    je imaš pravo izjava je bila u ljutnji,makar nisu bili slani nikakvi valovi od napada,samo jedan.Opet je izbacivalo,negdi je ipak bila greška,do sad nije tu se ispričavam.
    takva jedna izjava dovoljna je da započme val nezadovoljstava, raznih urota, pa bude odlazaka sa servera i sl., a sada nam je baš zanimljivo, vi nas, mi vas, nebi bilo u redu kvarit ovu zabavu .. evo cak moja dualka inace simsiterica koja je znala kukat za svaki pad popa, ubijenog vojnika, danas je rekla da joj je baš drago što nas kataju i što smo se zakucali, dosadila joj monotonija ...

kad smo kod sumnjivih aktivnosti na accu, evo meni je bilo par slucajeva, prvo mi je netko obrisao sve farm liste, pa mi je nekidan netko poslao u napad 2k heuda kod sittera u gg koji je pun deffa i sl... ja nisam, dualka nije, a moguce da me ona zahebava
    PC Brus Vejn

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SWORDFISH Vidi post
    takva jedna izjava dovoljna je da započme val nezadovoljstava, raznih urota, pa bude odlazaka sa servera i sl., a sada nam je baš zanimljivo, vi nas, mi vas, nebi bilo u redu kvarit ovu zabavu .. evo cak moja dualka inace simsiterica koja je znala kukat za svaki pad popa, ubijenog vojnika, danas je rekla da joj je baš drago što nas kataju i što smo se zakucali, dosadila joj monotonija ...

kad smo kod sumnjivih aktivnosti na accu, evo meni je bilo par slucajeva, prvo mi je netko obrisao sve farm liste, pa mi je nekidan netko poslao u napad 2k heuda kod sittera u gg koji je pun deffa i sl... ja nisam, dualka nije, a moguce da me ona zahebava
    jel to reče dualka,pa kaj nije kod mene u haremu hehe:daje cvijet:

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od iceman.hr6 Vidi post
    do sada sam samo pratio i čitao, ali ovo što ste odigrali noćas, pa to ni djeca u vrtiću ne bi napravili. Jadno i bijedno, nakon 40 napada, ponavljam 40 (slovima četrdeset) napada GG je čitav i to na 30% popa.

Hvala za medalju i pobjedu na ovom serveru, moralnu, osvajanje WWa sa Vama kao protivnicima ne bi mi pružilo nikakvo zadovoljstvo. Štoviše, mislim da bih povraćao...

lp

i najbolji nekada pogriješe
    Uređeno od strane SWORDFISH (23.01.13 um 21:14 Uhr)
    PC Brus Vejn

Član foruma
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Da možda probaš na normalan i kulturan način odgovoriti, možda ti moderator tada i dozvoli
    Pogledaj moj post gore gdje ti čestitam na uredno odrađenem poslu kod odbrane sela, pa se onda vrati na tvoj post...

Lijepo je vidjeti kad se bitka dobije, ali je još ljepše u pobjedi ostati velik, i ne vrijeđati. Ni sam nisi svjestan koliko si bio blizu da danas gledaš u prazno polje na mapi, samo da su se kockice posložile kako je trebalo biti. Međutim, nisu, i ovu bitku si dobio, ali si i pokazao ono što, na žalost mnogi ovdje pokazuju, a to je netrpeljivost, mržnju i šta ja znam...
    Sve vas skupa pozivam da prestanete sa vrijeđam, prozivanjem na hackiranje, MH - a, i šta ja znam sve.... kad pobijedite u bitki, ostanite veliki i ne podcjenjujte, kad izgubite, čestitajte na super odrađenoj akciji... zar to nije i smisao igre???

Nekako mislim da se neću više javljati na forum, ovo je izugubilo svaki smisao....
    Clay---s3
    PC Clay---s4

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od booby Vidi post
    Da možda probaš na normalan i kulturan način odgovoriti, možda ti moderator tada i dozvoli
    Pogledaj moj post gore gdje ti čestitam na uredno odrađenem poslu kod odbrane sela, pa se onda vrati na tvoj post...

Lijepo je vidjeti kad se bitka dobije, ali je još ljepše u pobjedi ostati velik, i ne vrijeđati. Ni sam nisi svjestan koliko si bio blizu da danas gledaš u prazno polje na mapi, samo da su se kockice posložile kako je trebalo biti. Međutim, nisu, i ovu bitku si dobio, ali si i pokazao ono što, na žalost mnogi ovdje pokazuju, a to je netrpeljivost, mržnju i šta ja znam...
    Sve vas skupa pozivam da prestanete sa vrijeđam, prozivanjem na hackiranje, MH - a, i šta ja znam sve.... kad pobijedite u bitki, ostanite veliki i ne podcjenjujte, kad izgubite, čestitajte na super odrađenoj akciji... zar to nije i smisao igre???

Nekako mislim da se neću više javljati na forum, ovo je izugubilo svaki smisao....
    Oprosti ako si se našao uvređen,al bar,pet igrača od nas,nije te sreče.na kaj mislim nije tolko sretno da im moderator objavi post.Neznam samo kako možeš znat unapred,da su te svi namjeravali vređat demn.

Član foruma misko-8's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od iceman.hr6 Vidi post
    do sada sam samo pratio i čitao, ali ovo što ste odigrali noćas, pa to ni djeca u vrtiću ne bi napravili. Jadno i bijedno, nakon 40 napada, ponavljam 40 (slovima četrdeset) napada GG je čitav i to na 30% popa.

Hvala za medalju i pobjedu na ovom serveru, moralnu, osvajanje WWa sa Vama kao protivnicima ne bi mi pružilo nikakvo zadovoljstvo. Štoviše, mislim da bih povraćao...

lp
    kazu da je nekima more do koljena,...
    molio bih te da mi pojasnis sta je to sto je jadno i bjedno s nase strane.?
    gdje ti je dostojanstvo covjece.?
    u cemu ti vidis svoju pobjedu servera.?
    pa zar nemozes jednostavno cestitati nam na
    dobrom pokusaju, koji si uspio osujetiti
    (do duse nasom greskom), i nastaviti dalje.
    zar mislis da si veci ako ponizavas protivnike???
    mozda da preispitas jos jednom sam sebe dali znas smisao ove igre...
    lp.

misko
    ti si na potezu...-

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od misko-8 Vidi post
    kazu da je nekima more do koljena,...
    molio bih te da mi pojasnis sta je to sto je jadno i bjedno s nase strane.?
    gdje ti je dostojanstvo covjece.?
    u cemu ti vidis svoju pobjedu servera.?
    pa zar nemozes jednostavno cestitati nam na
    dobrom pokusaju, koji si uspio osujetiti
    (do duse nasom greskom), i nastaviti dalje.
    zar mislis da si veci ako ponizavas protivnike???
    mozda da preispitas jos jednom sam sebe dali znas smisao ove igre...
    lp.

misko
    Miško neko je nekad izjavio ,da prvi baci kamen ko je bez grijeha.
    Kad smo kod preispitavanja,ja sam glup ,blesav,niko od nas nema pojma samo jedino pc.jel te bar malo nije sram,da sad drugima sudiš?

Član foruma
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Dragi misko i booby,

mislim da ste Vas dvojica oni koji trebaju ponovno pročitati moj post od jutros. Booby, hvala ti na pohvali deffanja GGa, ali molim Vas kako sam izjavom svojeg mišljenja da su Vaši napadi odrađeni jako slabo za razinu na koju se KBC želi prikazati mogu shvatiti vrijeđanjem. Samo sam istaknuo da nuliranje GGa sa napadima u razmaku od 4 sata nije na razini za koju se prikazujete (što sam naveo riječima jad i bijeda).
    Budimo realni, može se meni bljuvati iz puno razloga, ako ste to Vi povezali sa Vama to je Vaš problem
    Jad i bijeda se nadvila nad cijelom Hrvatskom, kako sam samo KBC igrače na ovom serveru time uvrijedio i ponizio?

Ne mogu Vam čestitati jer bi to značilo da Vam izdajem priznanje za Vaš trud i akciju kojom ste mene i moj savez smatrali jadnim noobovima (čak se to povlačilo po forumu mislim)

Jadno i bijedno, po mom mišljenu, je činjenica da je gigantske offove koje imate zaustavio deff 5 igrača iz LoW, dakle 10 offera na 5 (po Vama) jadnika iz LoWa.

Dostojanstvo? Jer Vi to želite uvesti cenzuru na forumu? ako izrazim svoje mišljenje nemam dostojanstva? Ako nešto kažem protiv super uber KBCa nulirati ćete me kao i usula (a, ne, pardon, ne znate Vi to kvalitetno odraditi )

Svoje frustracije zbog loše obavljenog posla potrošite negdje drugdje... Za sve ostalo tu je forum moderator.
    Uređeno od strane iceman.hr6 (25.01.13 um 02:16 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Zahvali se ti onome ko je poslao 2h ranije of i pomogao ti da skuzis.Al nema veze,bude popravni uskoro

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913