Stranica 51 od 108 PrvaPrva ... 41495051525361101 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 501 do 510 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma Wizard's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od iceman.hr6 Vidi post
    PA sad je meni sve jasno, KBC je Bog i na serverima i na forumu. Ako kažeš nešto protiv njih, dobiješ po njinji i nuliraju ti GG.

Ne, ček, tu nešto nije uredu! usul - GG preživio, iceman - GG preživio....

Hajde da i ja dobijem po njonji! 5,4,3,2,1 niš, ni traga ni glasa... čudno nešto
    Usul je dobio krop kill (samo 2 igraca), a ti majstore odi zapali svijecu na kamenita vrata i pomoli se zato jer nije probijao netko normalan nego nas zakon zakon. Ali mlad je decko, jos ce nauciti valjda. Samo da te pocne malo peckati po suportima i biti ce sve Ok, i ne necemo pastiti na te sitne provokacije da ti krenemo na gg sada kada si dopeljao taj silan def ( vjerojatno i cijelokupni savezni). Sada odi spamaj ko lud da dobijes tih 10 postova, da se mozes druziti sa velikim deckima
    Di ste ribe?? stigla Ajkula

Be Aware Of Shark Attack :patkica:

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    a,to ne.To trebaš se malo vratit natrag u raspravi da skužiš na kaj sam mislio
    makar mi se pored registracije auta danas i tanjuri obijaju u glavu
    objasni čovjeku da ste nas optužili za hakiranje računa jer je (navodno) neki vaš maher poslao trgovce nekud daleko. ja još uvijek ne vjerujem, i nadam se da su moji nešto krivo čuli ili dobili krivi info. nadodaj mu i da nisi sposoban poslat napad u sekundi pa smo i za to krivi mi, i obvezatno napiši da je riječ u jednom napadu u sekundi(naravno fejku)... pa nek sam procijeni..

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od attila hun pc dalila :) Vidi post
    objasni čovjeku da ste nas optužili za hakiranje računa jer je (navodno) neki vaš maher poslao trgovce nekud daleko. ja još uvijek ne vjerujem, i nadam se da su moji nešto krivo čuli ili dobili krivi info. nadodaj mu i da nisi sposoban poslat napad u sekundi pa smo i za to krivi mi, i obvezatno napiši da je riječ u jednom napadu u sekundi(naravno fejku)... pa nek sam procijeni..
    ovo za sekunde čemo još vidjeti.Naravno da je nemoguče poslat niti jedan napad kad te stalno izbacuje sa računa.ako ti to možeš svaka čast:brukica:

Uobičajeno

ovo za sekunde čemo još vidjeti.Naravno da je nemoguče poslat niti jedan napad kad te stalno izbacuje sa računa.ako ti to možeš svaka čast:brukica:
    rudi na S3 (di ste vi zahebali ko savez sve šta ste mogli zahebat od X 5 pa do WW-a ) je izbacivalo 5 dana pa su se i akcije radile, ali nama na kraj pameti nije bilo napisat da nas izbacuje neki haker iz -P- :narf:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od attila hun pc dalila :) Vidi post
    rudi na S3 (di ste vi zahebali ko savez sve šta ste mogli zahebat od X 5 pa do WW-a ) je izbacivalo 5 dana pa su se i akcije radile, ali nama na kraj pameti nije bilo napisat da nas izbacuje neki haker iz -P- :narf:
    dobro i ja sam malo pretjerao,ovo sa hakiranjem,al nešto nas je izbacivalo kod slanja napada

Uobičajeno

dobro i ja sam malo pretjerao,ovo sa hakiranjem,al nešto nas je izbacivalo kod slanja napada
    ma sve 5 al daj malo skinite nogu s gasa i počnite se igrat.. ovo je bedasta igra brojki, vas je više,i imate sve uvjete za uzet server.... tu je svaki put 2 bad miloš dead... samo polako, pozdrav

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ima kaj novog
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Ubise nas,ima ih ko kineza

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od arcikos Vidi post
    Ubise nas,ima ih ko kineza
    pa nije valjda da će vas pobjediti? :(
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    pa nije valjda da će vas pobjediti? :(
    Posto nemamo strateskih partnera za gradnju ww-a, necemo izgleda graditi,pa vjerovatno hoce

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913