Stranica 55 od 108 PrvaPrva ... 545535455565765105 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 541 do 550 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma Coa Cao's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    ti me stvarno znaš iznenaditi.
    ostavljaš onaj "skoro sam se usro" osječaj.
    neki postovi su realni, dok mi se od nekih kenja...

po tvojim postovima vidim da si travijanski profić...

nego, po čemu sam ja amater?
    na temelju čega to zaključuješ?
    po tome kako vodim savez?
    rekreativno, poput pravog rekreativca...
    uostalom možeš pročitati MMove iz našeg saveza, pa i kroz to možeš vidjeti što mislim o tome kako i koliko vodim(o) savez...

ali taj tvoj klasično-pisijevski pokušaj diskreditiranja, manje me zasmetao od tvrdnje da kenjam protvi svojih igrača
    reci mi kaj? kako?
    misliš na to kaj sam rekao da su rekreativci?
    pa nekoliko sam puta tu napisao da sam i ja tu rekreativac..
    dakle, ak je to kenjanje, kenjam i po sebi!

a o igraču koji je probijao nisam, niti neću iznositi mišljenje...
    samo sam napomenuo da obzirom da je iskusan i mudar, te da je imao zadatak probijati, očekivao sam da bi trebao imati ovce...

savez nam je pun špija.
    jebati, MMovi se komentiraju van saveza i skoro prije nego su poslani.
    a samim time kako pričati o uspješnosti akcija...

i onda velikani pričaju o nekakvoj ultra/uber znanju naspram našeg amaterizma...

sve skup je to jadno.

coa, štovatelju lika i djela pacijenata daj malo smiri doživljaj...

koliko vidim okupirali ste forum i lajkate statuse jedan drugom!

u cijeloj situaciji, amaterizam je to kako KBC igra i kako nadomjestak traži u propagandi na forumu...

ali to kaj piskarate po forumu neće vam nadomjestiti nedostatak igre na serveru!

na kraju će vas amateri pobjediti!
    šta da ti kažem...odi na wc kada ti je sila

amater jer širiš na forumu defetizam među svojim igračima(nazivanjem igrača rekreativcima, komentiranjem svog ovnaša, hvaljenjem špijama u vlastitim redovima) te za neuspjeh off akcije kriviš špije i još veliš da nije ni moglo bolje zbog istih :brukica:

mislim da sam napisao kenjkaš što ima drugačije značenje od kenjaš(ako nisam moja pogreška) a odnosilo se, da, na priču o rekreativcima

da i KBC su amateri, makar iz priloženog se vidi da bi teško shvatio zašto

Ma taj nigdje ne igra!

On je profi forumsko-travijanerski kriticar!

Ili se opet slepa na necijem racunu!
    ma kakav kritičar, ja sam dobronamjerni duh mossada na hr6

ovo opet je kao trebalo pogoditi moju taštinu pretpostavljam

Citat Citat od SWORDFISH Vidi post
    bitno da ta propaganda ima svoje učinke
    prekasno

Citat Citat od merki Vidi post
    Usul vidimo po vama da ste vi profici.....nemoj pisat gluposti napravili ste jednu akciju na nas i pozabijali se eto kako si ti profesionalno slozio napade...svaka cast..... i naravno onda su ti drugi krivi samo ti nisi ROTFL
    rekreativci klikali neku vojsku pa ih rekreativac rekreativno zabio

Član foruma Wizard's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Zakon2 Vidi post
    S kim ja igram (što me nisi majko pobacila)

ovo je bio plan akcije za mene:

[21.1.2013. 19:09:55] misko-8: plan je ovakav:
    ako arci ne insistira na drugoj meti.
    fejka se sve za sutra, i na icemana
    salju samo pjesake i kate, odnosno samo valove.
    moramo imati 25 valova ukupno koji sjedaju u 05:00
    on ima izvidnike, i vidi to kao fejkove.
    ti saljes svoj off oko ponoci ili jos malo kasnije,
    ako ces moci, probijas to, a ja saljem moj off

P.S. Ako tko zna koji je acc Wizard neka napiše (bio bih mu vrlo zahvalan)
    E moj zakon, wizard je acc koji je spusio 1000 kata zato jer se tako nekome sprdnulo, a ti me mozes potraziti na igm kao dr.dzg.
    Cinis mi se kao bistar decko, covjek bi ocekivao da ako je akcija u 5:00 probijanje ne smije biti vise od par min(na ovome serveru par min jer brka sve valove, inace par sec) prije ostalih valova. Iskreno da je meni to misko rekao ja bi se zapitao pa zakaj da saljem oko ponoci ako je napad u 5:00? Pitaj, komuniciraj sa ljudima, mozda je misko mislio nekaj drugo a nisi ga dobro shvatio.

Da se razumijemo decki su skoro 2 dana planirali tu akciju bili su i umorni i sve, i mozda je netko rekao nesto sto nije mislio, ali dajte, 2 sata prije nas ostalih da saljes probijanje to se tako ne radi. Pa to niti Rekreativac Paul Muaddib aka Usul (sada bi stavio link na njegov profil da znam kako) ne bi to tako izveo, a ako trebas primjer kako se to radi samo pitaj doticnoga ima on par reporta

Uglavnom, javi se na skype, pitaj ako ti nesto nije jasno, na kraju ce mo se svi tome smijati kao mojem 36-satnom preuzimanju KOJE je zavrsilo pozitivno tj. kao happy endom u tajlandskom salonu za masazu
    Di ste ribe?? stigla Ajkula

Be Aware Of Shark Attack :patkica:

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Coa Cao Vidi post
    amater jer širiš na forumu defetizam među svojim igračima(nazivanjem igrača rekreativcima, komentiranjem svog ovnaša, hvaljenjem špijama u vlastitim redovima) te za neuspjeh off akcije kriviš špije i još veliš da nije ni moglo bolje zbog istih :brukica:
    Gle svi smo svjesni koliko igramo! Nisu ljudi bedasti! Vecina definitivno zna kako, ali im samo fali koliko!
    To je razlika izmedju omalovazavanja i biti realan!
    Kaj se spija tice, pa to vise nije niti javna tajna!
    Nakon MMa dobijam poruku od suprotne strane u namjeri da demantira ono sto sam poslao!?
    Tolko je to vec opce poznata stvar da se vise niti ne kriju!

Piskaranjem (tu i preko MMa) pokusavam animirati ekipu da ozbiljno shvate te mlatimudane kaj spijaju!

Kaj se tice ovnasa tip je posebna vrsta i ne zelim o njemu!
    Samo sam rekao da sam smatrao da ima ovce! Napravio je slicnu gresku prije mjesec dva i onda je shvatio ddi je greska! Ali evo pokazao je da nije!

da i KBC su amateri, makar iz priloženog se vidi da bi teško shvatio zašto
    Vec sam prije rekao da je KBCov pristup apsolutno pogresan! Spominjali su i hvalili se strategijom, a igraju upravo suprotno od znacenja te rijeci!
    Mjesto da su micali prijetnju po prijetnju, oni su klikali...
    Tu sam poceo piskarati kad su ovi poceli trubiti o megakoaliciji, iako od toga nije bilo nista! Vec tada se vidlo da ce probat propagandom ublaziti potaz ili uvelicati pobjedu!
    Svjesni su da je server (kaj se tice kvalitete) los, ali svjesni su da su i sami losi!

ovo opet je kao trebalo pogoditi moju taštinu pretpostavljam
    da! bio je to dobar pokusaj!

rekreativci klikali neku vojsku pa ih rekreativac rekreativno zabio
    Upravo tako!

S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma merki's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

Svjesni su da je server (kaj se tice kvalitete) los, ali svjesni su da su i sami losi!
    Daj pokazi onda vasu kvalitetu kad si tako pametan....:tough:

najlakse je oplest jezikom po drugima..... molim te idi igraj farmvill....posto nismo vidili nis pametno s tvoje strane osim sto pljujes po drugima :brukica:
    Mrtav Ladan (s6)
    Bananaman (s1)
    PD Mrtav Ladan (s1)
    :wave:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Wizard Vidi post
    E moj zakon, wizard je acc koji je spusio 1000 kata zato jer se tako nekome sprdnulo, a ti me mozes potraziti na igm kao dr.dzg.
    Cinis mi se kao bistar decko, covjek bi ocekivao da ako je akcija u 5:00 probijanje ne smije biti vise od par min(na ovome serveru par min jer brka sve valove, inace par sec) prije ostalih valova. Iskreno da je meni to misko rekao ja bi se zapitao pa zakaj da saljem oko ponoci ako je napad u 5:00? Pitaj, komuniciraj sa ljudima, mozda je misko mislio nekaj drugo a nisi ga dobro shvatio.

Da se razumijemo decki su skoro 2 dana planirali tu akciju bili su i umorni i sve, i mozda je netko rekao nesto sto nije mislio, ali dajte, 2 sata prije nas ostalih da saljes probijanje to se tako ne radi. Pa to niti Rekreativac Paul Muaddib aka Usul (sada bi stavio link na njegov profil da znam kako) ne bi to tako izveo, a ako trebas primjer kako se to radi samo pitaj doticnoga ima on par reporta

Uglavnom, javi se na skype, pitaj ako ti nesto nije jasno, na kraju ce mo se svi tome smijati kao mojem 36-satnom preuzimanju KOJE je zavrsilo pozitivno tj. kao happy endom u tajlandskom salonu za masazu

Vidiš to je tvoj (VAŠ) problem pitaj, komuniciraj, javi se na skype pa nećeš morati mlatiti praznu slamu...
    koji su to dečki planirali dva dana (ja znam., a ti ne., jer nisi bio među tim dečkima pa pitaj za inf.) zato poklopi se po ušima...

Ako ne razumiješ nemogu ti nažalost nacrtati (nema tu tih opcija) ja sam išao u probijanje cropa a ne u zabijanje svog offa u njega (znači ja sam probijo stajači deff i porušio infrastrukturu a vi ste išli na iznenađenje (80 fejkova pre očito da se ne skuži) ja sam svoje odradio probio deff porušio infrastrukturu a što si ti napravio...

Kad sam krenuo čistiti sivu zonu sve cropove sam probijao na isti način (a vi ste mogli barem iza mene to nulirati) niste ništa napravili sve sam morao sam.
    Taj crop sam mogao nulirati i sam (trebalo bi mi koji dan jer je igrač aktivan) na 1,5h je od mene, mogu ga i sada ali neću ni njega ni bilo koji drugi... zašto bi...
    Na kraju sam skužio da igram sam protiv dav kvadranta...

Sada mi se još i duallka smije zbog toga što na kraju još i pljujete po meni TAKO MI I TREBA

Dođe mi mučnina kad gledam vaše reporte katanja od FEAR saveza pa ratujete s njima već 4 mjeseca a tamo ima 4 igrača i 15 farmi
    to dva offera riješe za dva tjedna (da savez ne postoji) da ne govorim da je na našem kvadrantu (ne mojem ja sam u sivoj moji su onda svi)...

I da server je katastrofalno loš na kontra strani igra 10 - 15 ozbiljnijih igrača ostalo su djeca koja igraju kad napišu domaću zadaću) spašava ga jedino to što se je cijeli server ujedinio protiv KBC-a

Član foruma Wizard's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Mali sada me vec opasno pocinjes zivcirati.
    Vidiš to je tvoj (VAŠ) problem pitaj, komuniciraj, javi se na skype pa nećeš morati mlatiti praznu slamu...
    koji su to dečki planirali dva dana (ja znam., a ti ne., jer nisi bio među tim dečkima pa pitaj za inf.) zato poklopi se po ušima...
    Ti ako se ne osjecas kao dijelom ovoga saveza to onda i je NAŠ problem ne tvoj. Ne pricaj glupost ako nemas pojma, u istoj smo sobi bili dok je radjena akcija, i vjeruj mi soba nije prestala postojati tvojim izlaskom iz nje, kao glavnom facom.

Ako ne razumiješ nemogu ti nažalost nacrtati (nema tu tih opcija) ja sam išao u probijanje cropa a ne u zabijanje svog offa u njega (znači ja sam probijo stajači deff i porušio infrastrukturu a vi ste išli na iznenađenje (80 fejkova pre očito da se ne skuži) ja sam svoje odradio probio deff porušio infrastrukturu a što si ti napravio...
    Alooooooooooo akcija u 5:00 ti sjedas u 3:00, pa koji ...? Mislim da tebi treba nacrtati jer ocito ne kontas neke full lagane stvari

Kad sam krenuo čistiti sivu zonu sve cropove sam probijao na isti način (a vi ste mogli barem iza mene to nulirati) niste ništa napravili sve sam morao sam.
    Taj crop sam mogao nulirati i sam (trebalo bi mi koji dan jer je igrač aktivan) na 1,5h je od mene, mogu ga i sada ali neću ni njega ni bilo koji drugi... zašto bi...
    I opet pricas gluposti. Skatao si 2 (Dva) kropa koji su ti bila na 45min katama, nakon 4mj igre. Aloooooooooooo
    Ako mislis da si radi ta dva kropa najnaj uber igrac neznam kaj bi onda trebali reci za koke&Pile. Pa ljudi su skatali vise u prva 3mj nego sto si ti vjerojatno u cijeloj svojoj travian eri.
    A tek kada se sjetim koliko je trebalo nagovaranja, i šta smo sve morali napraviti da ti skatas ova dva kropa,ma bolje da o tome ne pricam na forumu...

Dođe mi mučnina kad gledam vaše reporte katanja od FEAR saveza pa ratujete s njima već 4 mjeseca a tamo ima 4 igrača i 15 farmi
    to dva offera riješe za dva tjedna (da savez ne postoji) da ne govorim da je na našem kvadrantu (ne mojem ja sam u sivoj moji su onda svi)...

I da server je katastrofalno loš na kontra strani igra 10 - 15 ozbiljnijih igrača ostalo su djeca koja igraju kad napišu domaću zadaću) spašava ga jedino to što se je cijeli server ujedinio protiv KBC-a
    A da? Dva offera poput tebe? E da mi je to samo viditi, dao bi cijelu placu samo za to.
    Pokraj tebe samo natari i oaze mogu dobiti po njonji, zato bolje pokrij i sebe i dualku po usima i cuti.
    Ako nisi mislio katati koji si Bog onda isao u sivu?? Mislio si vegetirati tamo i dizati ww off? Vidim ja da ne kuzis puno toga, ali ne mozes drvo nauciti da grize, to jednostavno ne ide.
    Za kraj odi na nas GG i provjeri u okolici 20×20 koliko ima sela koja nisu u KBC-u, a sada odi na svoj gg. Kada ti prizor bude jednak tek onda imas pravo da se opet javis ovdje.

P.S. a sada mozda ima 11-16 polu/semi ono nekako ozbiljnih igraca...
    Di ste ribe?? stigla Ajkula

Be Aware Of Shark Attack :patkica:

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

majko bozja... protiv koja ti dva kvadranta igras? nisi bio sposoban traziti deff ni kad su ti art uzeli... ili mozda si ga poklonio.. tko ce znati... a kamoli da igras sam protiv dva kvadranta... osim ako u to ne ubrajamo oaze i natarska sela... no oni ne uzvracaju udarac... nemogu ti uzet art i tako... a ako se smatras velikim igracem sto si top pljackas... to mogu i mala djeca kad napisu domacu zadacu...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Vidim nije dosadno ovdje..pravi dječji vrtić

:pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od tomo Vidi post
    majko bozja... protiv koja ti dva kvadranta igras? nisi bio sposoban traziti deff ni kad su ti art uzeli... ili mozda si ga poklonio.. tko ce znati... a kamoli da igras sam protiv dva kvadranta... osim ako u to ne ubrajamo oaze i natarska sela... no oni ne uzvracaju udarac... nemogu ti uzet art i tako... a ako se smatras velikim igracem sto si top pljackas... to mogu i mala djeca kad napisu domacu zadacu...
    tomo zar i ti sine brute (pa od tebe se to nisam nadao)

No ti ćeš to možda shvatiti (znači u 5h su sjedali fejkovi s katama a ne napadi s offovima)
    Ja sam samo trebao probiti stajači deff i to sam napravio (on je imao art izviđaća i vidi dali ide off ili fejk…)

u to sam vrijeme dobivao svaki dan od par igrača mete za katanje...
    ako hoćeš mogu ti to sve iskopirati i zalijepiti na forum (nastala velika strka što sam nešto zalijepio na forum) ja sam vam to pojasnio no vi to ne prihvaćate (zalijepim vam cijeli moju konverzaciju) s kad me se blati onda nema strke...

Za art Sine moj u to vrijeme sam imao u cropu minus od 50k a u tome art selu minus od 25k
    a fejkovi su išli svaki dan i def je stajao tamo tjednima ( i taj dan je bio minus puno manji nego inače jer me nije bilo na accu, najbliži deff nije bio raspoređen) tako da je bilo pitanje vremena kad će art otići (kod deffanja je bila moja opcija hebeš art bitan je crop)
    arta vratiš kad hoćeš (ako ti treba)

Nadalje, vidim da neki još misle da su na starim verzijama travijan ovo je nova i u sivoj ima hrpetni cropova i tu se zauzimaju pozicije i dobivaju serveri ( a mogao sam se i ja odseliti na 6465464/646456 kordionate s svojom ekipom (da je imam) i biti sam samcat i rokati ove što su se priključili na sredini servera…

Nadalje, niti se smatram velikim igračem niti sam bio, niti jesam…

Tomo., ja radim i nema me većinu dana na accu tu sam u ponoć i ujutro… i to je to (osim kad sam na Godišnjem)

A moja duallka brine o samom opstanku acca jer se dogodi da me nema po dva dana samo bacim pogled (nestignem) poso kuća BIRTIJA…

Poanta ove priče je slijedeća
    nije u redu da se javno pljuje po meni…
    da i ima razloga prema tome ovo je završena priča za mene…

Ispričavam se za sve smetnje KBC-u (moje navodne greške, neće se ponoviti)

Naravno prihvaćam svu krivicu te ponavljam stvarno nije u redu da me se spominje u bilo kojem kontekstu a ne u ovakvom…

l.p.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Wizard Vidi post
    oni se sami sa sobom sprdaju!!!!

Metal, imaš pozivnicu za LoW

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4