Stranica 93 od 108 PrvaPrva ... 43839192939495103 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 921 do 930 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma Ziggy Stardust's Avatar
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od arcikos Vidi post
    Hvala na cestitkama.I mi vama cestitamo sto se ostali do kraja a ne zbrisali na pola servera kao zadnji put
    Šalu na stranu,jedini pravi savez u vasoj koaliciji na ovome serveru su bili moj suigrač iz DOOM saveza Wargasm i njegova ekipa.Mlatili smo se i izdrzali su do samoga kraja. Kserks se pokazao kao gomila popera i tetkica Citav server skatali ste par suporta i jedna hrabri pokusaj nuliranja koji znamo kako je zavrsio .
    ps . Savjet: pocnite igrati farmwille
    Tih par suportova je uspjeh pored saveza koji je uspio skatati nebranjenog vlastitog igraca. Podvlacim skatat jer ste bili nesposobni nulirati.
    Sto se tice Farmvillea treba cu par savjeta. Za pocetak: Koliko je dovoljno daleko na karti otici da bi bio cijeli server van igre?
    Just the beer light to guide us... :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ziggy Stardust Vidi post
    Tih par suportova je uspjeh pored saveza koji je uspio skatati nebranjenog vlastitog igraca. Podvlacim skatat jer ste bili nesposobni nulirati.
    Sto se tice Farmvillea treba cu par savjeta. Za pocetak: Koliko je dovoljno daleko na karti otici da bi bio cijeli server van igre?
    Pa ako sam bio van igre od koga ste dobivali po piksli? Kod koga ste se pozakucavali? Nego koji si ac?

Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Ja se ne sjecam da si igdje poslao ikakav napad. Mozda si rastjerivao zivine iz oaza jedino. Kod zabijanja smo pogrijesili jer smo isli napadat tebe, da smo se krenuli na bilo koga drugoga napad bi prosao.

Moj ti nick treba da me sada napadas kad se nisi cijeli server usudio poslati napad? Jesi isao po artove ili si nekoga unajmio da ih uzme za tebe? :lol2:

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Moj ti nick treba da me sada napadas kad se nisi cijeli server usudio poslati napad?
    kao što sam mislio, jedno obicno forumsko blebetalo koje se krije iza forumskog nicka :*
    PC Brus Vejn

Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SWORDFISH Vidi post
    kao što sam mislio, jedno obicno forumsko blebetalo koje se krije iza forumskog nicka :*
    Nasao se loncu poklopac. Nisam na cijelom forumu ni jedne pametne od tebe cuo.

Ja sam aktivno igrao offera cijeli server. Ja ne znam nista o sakrivanju. Pitaj kolegu arcija stogod o tome.

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

hvala svima na preuranjenim čestitkama, ali nije ovo još završilo, niti bude još jedno vrijeme.. g.o. nisu počeli, svi još radimo,nama se nikud ne žuri, ima se tu još posla po serveru
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Ziggy loš pokušaj provokacije čovjeka koji je sudjelovao u svakoj akciji, definitivno loš...
    Bojiš se katanja pa skrivaš nick ili?
    Vi niste imali aktivnih ofera
    DRMA....PC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post

sjećam se da si se na S3 namjerno zabio jer ti je bilo teško imati toliki minus...
    :brukica:

Ti si apsolutni bog

Jesi ti svjestan sta si ti sad reka

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Nasao se loncu poklopac. Nisam na cijelom forumu ni jedne pametne od tebe cuo.

Ja sam aktivno igrao offera cijeli server. Ja ne znam nista o sakrivanju. Pitaj kolegu arcija stogod o tome.
    a tko je uopce rekao da sam ja pametan

ja ne znam da li si ti igrao server, dali si bio offer, da li si ovo, da li si ono, zato te kolega arči pitao nick, a za razliku od tebe moj kolega arči se ne skriva
    PC Brus Vejn

Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od black_mamba Vidi post
    Ziggy loš pokušaj provokacije čovjeka koji je sudjelovao u svakoj akciji, definitivno loš...
    Bojiš se katanja pa skrivaš nick ili?
    Vi niste imali aktivnih ofera
    Kojoj akciji? Zar ste vi imali ovaj server akcije? Mora da su bile jako uspjesne kad su u vasem rjecniku opisane kao "svake akcije".

Katanja se ne bojim. Samo vam necu dopustiti da se sada izviljavate na mom racunu kada su moji defferi zabili sav deff. Pogotovo jer ste organizirali toliko akcija na mene. Prvih par dana sto sam imao 40-50 fejkova dnevno stvarno sam mislio da cete se usuditi napasti. Međutim, ostalih mjesec dana sam igrao bez deffa.

Sabljarko, nitko nije rekao da si pametan. A da je nekad nekome to i izletilo vjerojatno se dosada pokrio usima.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4