Stranica 96 od 108 PrvaPrva ... 46869495969798106 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 951 do 960 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Da i još nešto vezano za Dadu & Co, da sam ja farma.
    Evo nađi jedan riport u kojem ste probili moj GG i skatali mi barem jedni građevinu, a kamili me farmali.
    Nije da nije bilo pokušaja.
    A o tome tko je igrao a tko nije govori statistika koja ne grješi.
    Ja ovaj server nisam imao ni 10% offova koliko inaće radim jer sam se posvetio WW-u, ali sam opet u prvih 20 napadača, dok večina vas razvikanih stručnjaka i samoprozvanih autoriteta nije valjda ni u prvih 50.
    Tako da pričajte vi što hočete, ali statistika ne laže, zato savjetujem brzo na natare tamo se najviše bodova dobiva.

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od rottweil Vidi post
    Meni ovo nije jasno.
    Kako da vam objasnim?
    POBJEDILI STE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pa mi nije jasno od kuda ovoliko bjesa i gorčine koja se rasipa ovdje po forumu.
    Mislim ispadate jadni da ni pobjedu neznate podnjeti.
    Nemam komentara.
    mi pobjedu ili vi poraz?? pa nismo mi deff raspuštali nego nema veze, i to je travian...niti smo bijesni , niti ogorčeni, još ćemo se malo poigrat i kraj... :pivo:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Sad bi bilo najbolje da jos i svi acceve pogase pa da offovi ostanu za sjeme :girlw:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

To ne bi bilo nista novo Hrabro pobjegoše

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Meni nije jasno kak nam je mh uspio pobrisat offove a mi napravili nove u kratkom vremenu,toliko o offerima....
    Uređeno od strane mladen3x (15.05.13 um 23:10 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2013

Uobičajeno

Nisam htio sudjelovati u nikakvim raspravama ali evo da i ja kažem koju riječ.
    Prvo da se obratim tebi hrabri ćuko.
    Stari moj, ako se dobro sjećam tvoj gg je bio skatan ako treba nadjem ja reporte, nije problem.
    Od početka servera se raspravlja o glupostima i prošlim serverima umjesto da se malo posvetite ovom i da naučite svoje igrače igrati, a ne da samo kukate.
    Vidim da je najiskusniji igrač ovdje onaj tko je napisao najviše postova tako da sam ja amater za vas, ali eto opet sam nekako opstao i skupio koju medaljicu na ovom serveru unatoč svakodnevnom napadanju i fejkanju.
    Da ste vi pravi igrači ostali bi dignute glave u porazu, a ne kukavički raspuštat deff i ostavit svoje igrače na milost i nemilost protivniku, al dobro vaša volja.
    Samo još da se zahvalim KBC-u i SZ na savezništvu, bilo nam je zadovoljstvo i zabavno igrati sa vama.
    Možda se opet sretnemo na nekom serveru al onda ćemo biti na suprotnoj strani i vas malo katati.

KRČMARI vas sa smješkom sve pozdravljaju :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od arcikos Vidi post
    To ne bi bilo nista novo Hrabro pobjegoše
    DEJA VU :cerek:

izgleda da su pacijenti postali strah i trepet di god dođu na kraju protivnici hrabro pobjegoše ukakivši se u gaće
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

izbisao se da izbjegne poraz, jadno ili genijalno, nisam još načisto

na kraju, sve čestitke low savezu, jedini su se igrali ovdje uz nas, naravno
    i pozdrav usulu ma gdje god bio

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Da li je to moguće da Prox dođe sa šačicom PaCijenata iz dosade, odradi server kao da ni ne igraju, skine ih MH za WW offove i još uzmu server. I do nakon s4 drugi za redom koji tako se osvaja. Pa kaj bi se tek dogodilo da PC dođe u sastavu od prije par "sezona"....hijoj......

Čestitke svima koji su dočekali server do kraja
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    May 2013

Uobičajeno

Citat Citat od shadow man Vidi post
    Nisam htio sudjelovati u nikakvim raspravama ali evo da i ja kažem koju riječ.
    Prvo da se obratim tebi hrabri ćuko.
    Stari moj, ako se dobro sjećam tvoj gg je bio skatan ako treba nadjem ja reporte, nije problem.
    Od početka servera se raspravlja o glupostima i prošlim serverima umjesto da se malo posvetite ovom i da naučite svoje igrače igrati, a ne da samo kukate.
    Vidim da je najiskusniji igrač ovdje onaj tko je napisao najviše postova tako da sam ja amater za vas, ali eto opet sam nekako opstao i skupio koju medaljicu na ovom serveru unatoč svakodnevnom napadanju i fejkanju.
    Da ste vi pravi igrači ostali bi dignute glave u porazu, a ne kukavički raspuštat deff i ostavit svoje igrače na milost i nemilost protivniku, al dobro vaša volja.
    Samo još da se zahvalim KBC-u i SZ na savezništvu, bilo nam je zadovoljstvo i zabavno igrati sa vama.
    Možda se opet sretnemo na nekom serveru al onda ćemo biti na suprotnoj strani i vas malo katati.

KRČMARI vas sa smješkom sve pozdravljaju :pivo:
    Od KBC-a potrčkala. Bolje izgubiti server nego biti nečiji sluga kao što ste vi bili cijeli server !!!!!

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913