Stranica 98 od 108 PrvaPrva ... 488896979899100 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 971 do 980 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Nemojte mi pričati o krčmi.
    Kada smo ih krenuli gaziti na početku servera siegfried je molio da stanemo da sigurno neće koalirati sa kbc.
    Ja sam upozoravao da će nam se to obiti o glavu, ali eto prevladalo je mišljenje da ih se pusti na miru.
    Tako da nemojte mi pričati o srčanosti i opstajanju nego o kukanju i laganju.
    S druge strane ja sam već rekao da je kbc bio bolji i zasluženo pobjedio, bili su uigrana i složna ekipa za razliku od nas.
    Čestitao sam na pobjedi, zato mi nije jasno sada ovo ponašanje tu na forumu.
    Ponašate se kao gubitnici koji imaju potrebu sada samima sebi nešto dokazivati i meljete tu gluposti do besvjesti.
    Pobjedili ste jedan jako loš server i nevidim da ste zbog toga sada neki superheroji.
    U ovoj igri cijenim samo pobjedi na s1, ovo sve drugo je ništa.
    Zato gospodo vidimo se na idućem s1.

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od SWORDFISH Vidi post
    A ovo što kažeš da smo napravili sve do pobjede i da s jedne strane nije ok, hoces reci da smo mi uz nedopuštene radnje vas pobjedili, u cemu je problem, bili smo bolji i pobjedili, smatram te dobrim igracem i zato kao takav prihvati poraz...
    pobjeda je pobjeda, ma kakova ona bila...

čestitke na istoj!

obzirom da je hik (i ostali) dizao lovorike, samo htjedoh podvuč crtu da se moglo i bez tih sranja na ovom serveru...

još jednom ću: bilo koji iole organizirani savez odnio bi ovaj server.

sa tom izjavom ne želim reči da vaša pobjeda nije zaslužena ili nešto slično, samo ne mislim da ste (ili bilo koji drugi savez) bogom dani kako propagiraju određeni forumaši....

evo, i ja koristim priliku ispričati se svima koje sam na ovaj ili onaj naćin uzrujao.

sve je to bilo u žaru borbe/rasprave...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Kako god zvali taj mali savez (KRČMA), mora se priznati da su igrali i rokali aktivno. Pa iako su bili okruženi uglavnom KSERKS ekipom, izdržali su do kraja i nemjerljivo štete nanijeli protivničkoj koaliciji
    Kapa dolje, za svih njih iz KRĆME.
    A što se KBC tiče, pobjedu nisu odnijeli ni multići ni gold, ni masa igrača, pobjedu je jednostavno odnijela bolja organizacija i homogenost i tako male ekipe.

da, upravo je ta organizacija/homogenost donjela pobjedu KBCu, ali mislim da je bespredmetno da krtica ikoga ili išta hvali/komentira...

isprika ak sam nešto krivo ulovio, ali u kratkim crtama ti si kserksov gebi?
    predao si x5 koji je KBCu olakšao pobjedu...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ziggy Stardust Vidi post
    Hvalite me usta moja?

Da ste najbolji ne bi sam sebe morao hvaliti. :brukica:
    Svjetsko čudo
    Igrač Naziv Savez razina
    1. dr.Trini i Prox Svjetsko čudo KBC™ 99 -
    2. dr.Trini i Prox PC svjetsko čudo KBC™ 32 -
    3. misko8 Miskovo cudo KBC™ 24 -
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    pobjeda je pobjeda, ma kakova ona bila...

čestitke na istoj!

obzirom da je hik (i ostali) dizao lovorike, samo htjedoh podvuč crtu da se moglo i bez tih sranja na ovom serveru...

još jednom ću: bilo koji iole organizirani savez odnio bi ovaj server.

sa tom izjavom ne želim reči da vaša pobjeda nije zaslužena ili nešto slično, samo ne mislim da ste (ili bilo koji drugi savez) bogom dani kako propagiraju određeni forumaši....

evo, i ja koristim priliku ispričati se svima koje sam na ovaj ili onaj naćin uzrujao.

sve je to bilo u žaru borbe/rasprave...
    Nikakve lovorike jer ruku na srce manje od ovoga ne bi ni očekivao od Proxa na ovakvim serverima kakvi jesu kod nas. Prox zna da mu ne bi dao mira i cimao ga stalno za "neuspješan server".
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    May 2013

Uobičajeno

Citat Citat od rottweil Vidi post
    Nemojte mi pričati o krčmi.
    Kada smo ih krenuli gaziti na početku servera siegfried je molio da stanemo da sigurno neće koalirati sa kbc.
    Ja sam upozoravao da će nam se to obiti o glavu, ali eto prevladalo je mišljenje da ih se pusti na miru.
    Tako da nemojte mi pričati o srčanosti i opstajanju nego o kukanju i laganju.
    S druge strane ja sam već rekao da je kbc bio bolji i zasluženo pobjedio, bili su uigrana i složna ekipa za razliku od nas.
    Čestitao sam na pobjedi, zato mi nije jasno sada ovo ponašanje tu na forumu.
    Ponašate se kao gubitnici koji imaju potrebu sada samima sebi nešto dokazivati i meljete tu gluposti do besvjesti.
    Pobjedili ste jedan jako loš server i nevidim da ste zbog toga sada neki superheroji.
    U ovoj igri cijenim samo pobjedi na s1, ovo sve drugo je ništa.
    Zato gospodo vidimo se na idućem s1.
    Ma o čemu ti pričaš???
    Da, vi ste nas gazili toliko da ste sve offove potrošili na mojim supportima.
    Ipak priznajem da si oduzeo par sela na 10 polja oko svog gg-a neaktivnim igračima, bravo za tebe.
    A to koliko sam ja vama acceva izgasio i očistio jedan od jačih offova u to vrijeme (nadam se da se sjećaš nocturame- to je bio vaš general koji je nakon toga ugasio acc) to nije nimalo bitno.
    A i ti si se sam zalipio na moj gg kad smo ti uhvalili off poslije izviđanja.
    Nemoj laprdat gluposti i širit dezinformacije. U više navrata ste vi nas molili da se vama priključimo i dotična Sport Lily nas je u ime vodstva saveza zvala da se vama priključimo a kada ja nisam htio onda ste zatražili primirje jer vas je kbc počeo katati. :*

Član foruma Ziggy Stardust's Avatar
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Svjetsko čudo
    Igrač Naziv Savez razina
    2. dr.Trini i Prox PC svjetsko čudo KBC™ 32 -
    3. misko8 Miskovo cudo KBC™ 24 -
    Nitko vam nije osporio da niste najbolji na ovome serveru bili. Zato ste i pobijedili. I na tome vam jos jednom cestitam.

Ali iz prikazanog niste bas opravdali da ste najbolji na cijeloj hr-domeni. Pokazali ste samo da ste bolji savez od jednoga loseg i neuigranog saveza.

Cestitke na osvajanju servera po treci put.
    Just the beer light to guide us... :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

stari ovdje je bilo desetak pacijenata...kaj bi tek bilo da se okupi cijela familija...ne bi ni ww fazu docekali
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Ziggy Stardust's Avatar
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

stari ovdje je bilo desetak pacijenata...kaj bi tek bilo da se okupi cijela familija...ne bi ni ww fazu docekali
    Mislio sam da vasi savezi imaju vise od 10 racuna. Koliko igraca imate ne znam.
    Just the beer light to guide us... :pivo:

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Jel se dize ww na 100 i ide se na kolektivni godisnji ili bude jos server potrajo?

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913