Stranica 99 od 108 PrvaPrva ... 4989979899100101 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 981 do 990 od 1074

Tema: Trenutno stanje na serveru 6

Član foruma
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Ako sam dobro zaključio, Prox čeka sa 100. lvl WWa dok svi ne budu KBCovi. U tom slučaju morati ćete pokazati još malo znanja a moj heroj ima još 945 ploča zakona.

Da Vam olakšam, 24. svibnja letim na tjedan dana izvan HR i neću se spajati, pa eto, imate 7 dana za pokazati se ili čekajte dok acc ne bude prazan.

Usput, čestitam na osvojenom serveru.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Ice, nisi dobro zaključio.

Hvala na čestitkama.
    DRMA....PC

Član foruma zenno's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od iceman.hr6 Vidi post
    Ako sam dobro zaključio, Prox čeka sa 100. lvl WWa dok svi ne budu KBCovi. U tom slučaju morati ćete pokazati još malo znanja a moj heroj ima još 945 ploča zakona.

Da Vam olakšam, 24. svibnja letim na tjedan dana izvan HR i neću se spajati, pa eto, imate 7 dana za pokazati se ili čekajte dok acc ne bude prazan.

Usput, čestitam na osvojenom serveru.
    nsii dobro zaključio, u biti pokušavamo ispuniti 100 stranica teksta na forumu, i to uskladiti sa čudom. 100 levela čuda..100 stranica foruma....kapiši?
    Enigma

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Nigdje nisam rekao da je nezasluženo, tak i treba, tko vara treba biti kažnjen. A ovo da su imali multića toliko ti ne vjerujem i to je glupost čisto jer znam da oni koji su igrali iz stare garde Pca niti imaju volje klikati svoje acce kako treba a kamoli neke multiće.
    Pa ti si sam rekao da nisi superhik od prijašnjeg pc-a kog se boga onda javljaš.radi svoj posao i šuti.

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Pa ti si sam rekao da nisi superhik od prijašnjeg pc-a kog se boga onda javljaš.radi svoj posao i šuti.
    Rudi ponekad me iznenadis sa ovakvim izjavama!
    U moru lakog stiva uleti ovakva dubokoumnija stvar!

Da, definitivno je lose da tip koji djeli pravdu na forumu otvoreno agitira za jednu stranu!

Mam to baca drugacije svjetlo na pravednost!

Npr ja sam pobrao dva tjedna ban jer sam u nekoliko navrata zaljepio jednu od ikonica, kao odgovor na vrlo agresivno vrijedjanje!
    Definitivno mi je bedasto da netko pobrre ban (i to jos na dva tjedna) zbog koristenja ODOBRENE ikonice!

Reko OK tak je pao grah i nek bude!
    Imajuci u vidu banalnost svog prekrsaja, a dobivenu duljinu kazne, mislio sam da ce druga strana dobiti minimalno dobiti izgon sa forum!
    Al na moje iznenadjenje eto njega nakon par dana iza mene!

Bas me zanima kakve bi bile kazne da sam ja dio KBCa (pisija)?
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

hahaha paul hvatas se za glupost....pa meni je hik opalio najvise banova,a igrali smo par servera zajedno i opijali se u RL...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Prvo bih te zamolio malo kulture i pristojnije ponašanja na forumu a pogotovo dok se meni obraćaš (ne zato jer sam SMOD nego jer mi smeta nekulturno ponašanje).
    Drugo nikada nisam rekao da nemam veze s PCom niti ću to ikada tvrditi a ti izvuci gdje sam to ja rekao ili sam sebe tu demantiraj da si izletio s izjavom bez razmišljanja.

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    Rudi ponekad me iznenadis sa ovakvim izjavama!
    U moru lakog stiva uleti ovakva dubokoumnija stvar!

Da, definitivno je lose da tip koji djeli pravdu na forumu otvoreno agitira za jednu stranu!

Mam to baca drugacije svjetlo na pravednost!

Npr ja sam pobrao dva tjedna ban jer sam u nekoliko navrata zaljepio jednu od ikonica, kao odgovor na vrlo agresivno vrijedjanje!
    Definitivno mi je bedasto da netko pobrre ban (i to jos na dva tjedna) zbog koristenja ODOBRENE ikonice!

Reko OK tak je pao grah i nek bude!
    Imajuci u vidu banalnost svog prekrsaja, a dobivenu duljinu kazne, mislio sam da ce druga strana dobiti minimalno dobiti izgon sa forum!
    Al na moje iznenadjenje eto njega nakon par dana iza mene!

Bas me zanima kakve bi bile kazne da sam ja dio KBCa (pisija)?
    zasluženo si dobio ban, pošto smatraš da je zbog neke ikonice onda sam bezveze gubio vrijeme pokušavajući ti objasniti zašto si dobio ban jer vidim da nisi shvatio ali ok to je moj križ u ovakvom "poslu".

Citat Citat od dadozg Vidi post
    hahaha paul hvatas se za glupost....pa meni je hik opalio najvise banova,a igrali smo par servera zajedno i opijali se u RL...
    Dado i sam znaš da si za banove sam kriv i svjestan si da ćeš ga dobiti i prije nego stisneš SEND za problematičnu poruku
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zenno Vidi post
    nsii dobro zaključio, u biti pokušavamo ispuniti 100 stranica teksta na forumu, i to uskladiti sa čudom. 100 levela čuda..100 stranica foruma....kapiši?
    ajde da Vam pomognem onda... glupo mi je, izgubili server a spajam se sada cesce nego dok sam gradio :O

Član foruma
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Ajde PC, ajmoooo, možda nakon četiri dana tih Vaših jadnih napadića i zauzmete WW!! Lako ga je uzeti natarima?

Jad i bijeda.

Iceman, over and out.

P.S. čoko, ne doživljavam te više, ne šalji igm.

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od iceman.hr6 Vidi post
    Ajde PC, ajmoooo, možda nakon četiri dana tih Vaših jadnih napadića i zauzmete WW!! Lako ga je uzeti natarima?

Jad i bijeda.

Iceman, over and out.

P.S. čoko, ne doživljavam te više, ne šalji igm.
    kad je kbc/pc jad i bijeda, šta bi onda trebao biti ti i tvoj savez..

i nije ga lako uzet natarima, za razliku od vas, natari su pružili nekakav otpor
    PC Brus Vejn

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4