Stranica 180 od 204 PrvaPrva ... 80130170178179180181182190 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,791 do 1,800 od 2036

Tema: Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Uobičajeno

Citat Citat od panj Vidi post
    Čestitke pobjedničkom savezu i WW-holderu na osvojenom serveru....Novu sam već čestitao :dance: igračice i igrači, čeastitam i svima vama na strpljenju i klikanju.....vrijeme je da se svi skupa sad posvetimo više obiteljima i odmoru od svega toga, neprijateljstva eventualna nek ostanu samo u svijetu Traviana iza nas, do nekog idućeg servera.....sretno svima!!!!!

lp patak

izgleda da je ova 2013 počela sretno, čestitke pobjednicima i hvala im što su nas spasili agonije, kao i onima koji su ostavili offove doma da b svi skupa mogli uživati s obiteljima i prijateljima.

hvala svima za 5 i pol godina druženja i sretno u RL.

možda se nekad sretnemo na nekoj drugoj igrici jer s ovom je završeno najprije zahvaljujući TT

LP i no sikiriki
    __________________________________________________ _______________
    nama je lijepo, taman kako smo zaslužili

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

go darko go... svaka čast graditeljima na pokazanoj hrabrosti i umijeću, :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od josip024 Vidi post
    izgleda da je ova 2013 počela sretno, čestitke pobjednicima i hvala im što su nas spasili agonije, kao i onima koji su ostavili offove doma da b svi skupa mogli uživati s obiteljima i prijateljima.

hvala svima za 5 i pol godina druženja i sretno u RL.

možda se nekad sretnemo na nekoj drugoj igrici jer s ovom je završeno najprije zahvaljujući TT

LP i no sikiriki
    da, bas fora... dinamic duo preko 350 k offa ostavio u naselju.... :brukica:
    da smo znali da ce ovako biti, ne bi ni pravili ww off... ali sve u svemu, cestitke pobjednicima

Član foruma BLUE ekipa's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Cestitke pobjednicima...:pivo:

Dobar server po meni dosta rokanja sa svih strana...
    Žal mi je šta nisu svi offovi izašli van al kaj je tu je.

sve najbolje svima u RL
    Dođe vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, fukara se obogati

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Najprije zelim sve najbolje svima u 2013. godini. Nek Vam bude sretna, vesela, nek vas zdravlje posluzi i nek Vam se ispuni sve sto si zelite..

Zatim, iskrene cestitke pobjednicima. Zasluzili ste.

Mislim da nikad nisam igrala na nekom serveru u kojem je bilo toliko muljaza da mi se igra nekoliko puta zgadila (od sredine servera prema kraju). Posebno se zahvaljujem tromom vodstvu svog saveza. Nadam se da ste sad shvatili da se nije dobro oslanjat na nekog sa strane, pogotovo kad ih ne namjeravas spomenut u konacnici-jer taj ww koji smo gradili je nas ww.. Jesam li dobro shvatila? Ak se Vas pita, vjerojatno nisam, al sto je-tu je.
    Iskreno se ne bih ni cudila da nitko nije planirao krenut na taj ww samo da se sve cim prije zavrsi. Mozda ni zato cijelo vrijeme nismo mogli dobit zeleno svjetlo izac van i skucat taj off, koji smo gradili s ciljem da srusi nesto u ww selu.

I na kraju, hvala mojim dualima zbog kojih bih igrala i na kineskom serveru, ak treba, jer bi cak i tamo bio uzitak klikat s njima. Ujedno i isprike istim deckima zbog ovog posta.

Zivili vi meni 100 godina jos!

Lp
    Uređeno od strane Pinot (01.01.13 um 12:34 Uhr)
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

cestitam na pobedi

samo sto mi propade ww off :brukica:
    Uređeno od strane Haris (01.01.13 um 12:53 Uhr) Razlog: pozdrav od stakloreza :P

Član foruma
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Svima Sretna Nova godina sve najbolje u njoj!!!!!!!!!!!!!!! Pobjednicima čestitke , server je bio jako čudan a tako i kraj , off-ova je dosta neistrošenih ostalo , no sve u svemu ja sam zadovoljan sa serverom. Pozdravljam sve odlučio sam da više ne igram travian zato to pišem tu da nebih pogazio svoju rijeć!!!!!!!!! Svima sve najbolje u daljnjim igrama, POZDRAV!!!!!

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Zelim svima puno srece, zdravlja, para, ljubabvi itd.
    SRECNA NOVA GODINA!!!!!!!!!

A sad malo na travian....
    Kao prvo sramota da se igra na praznike, bio WW ili ne!!!
    Koja ce budala za novu godinu klikati????

A sto se tiče pobede, mogu Vam samo reci SRAMOTA!!!!
    Vise bi volio da su pobedili Aliensi nego ovako da se zavrsilo, ja neznam sta je Lsd čekao i sto nije rusio WW, dal su čekali mi da rusimo tj. Ukot koalicija, ili su se toliko usrali i videli da nece dobiti ovaj server pa pustili Darka da dobije, tj. bolje on nego Ukot koalicija!!!

Samo mogu da konstatujem zalosno, bačenih para, to je kao moje drustvo na fudbalu, igramo termin koji traje sat vremena u pečenje i u pivo, i na kraju bude nerešeno!!!!
    Nabijem Vas i Vase offove, ovaj WW je trebao Lsd da rusi i to je to, očigledo su ekipa u banani,pa su nesposobni i to da urade
    Da se razumemo meni je nebitno ko ce da pobedi ako su zasluzili pobedu, Hammersi i Ukot koalicija su zasluzili pobedu, toliko krljanja na serveru nikad nije bilo, sto uveliko podrzavam, kapa dole Strideru i Nigeru na organizovanju akcija, kao i celoj Ukot koaliciji
    Ja uvek pisem negativno sto se tiče protivnika, to je igra, i uvek ide podjebavanje
    Izvinjavam se svima ako sam uvredio, drago mi je da sam sa Vama odrigrao server i sve najbolje u privatnom zivotu, ko je shvatio ovu igru za ozbiljno mogu samo reci, odmah na LEČENJE!!!! prepoznacete se sami!!

Gajim velike simpatije prema Lzn i Tnt ali daleko od toga da su zasluzili da osvoje server!
    Zato opet kazem, nabijem Vas i Vase offove kad ste nesposobni(LSD)
    Uređeno od strane Čunga Lunga (01.01.13 um 13:16 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

čunga možda bi te i podržao, ali svaka pobjeda je zaslužena nema smisla sad govoriti ovo ili ono, pobjednicima se mora čestitat jer su pobjedili, sad jesu li oni "krivi" za to... nisu sigurno, jutrošnje izviđanje je pokazalo preko 4m defa, hamersi su uzeli kamenka 3x sad što su drugi očekivali da neko uradi posao za njih to je druga priča, nema smisla o tome...

server je završio onako kako je i počeo sa pretjerivanjima i obećanjima koje je teško ispuniti, i kako obično biva svi očekujemo da neko drugi odradi posao koji mi moramo odraditi, pogotovo max koji je i doveo ljude da igraju za njega jer je on nesposoban bilo što pametno napravit osim galamiti... ljudi koji malo bolje prate igru manje više sve znaju...

:pivo:

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Prije svega, želim svima sve najbolje u novoj godini.. Neka bude zdravlja i veselja, a za ostalo se sami pobrinite..

U vezi servera.. Ide standardno buđenje da bi se hranio off, slala hrana, provjerili napadi i sve to.. Kad ono - gotovo.. Prva stvar koja mi je pala na pamet je odmor, konačno.. Tek iza toga je prolazila vojska koja je ostala neiskorištena, a vjerujte mi da je toga bilo hrpa (pričam o ukot koaliciji)

Sad je red da čestitam pobjednicima, pobjeda je pobjeda, ako nema muljaža onda je zaslužena (a ovdje ih nije bilo).. Dok su se ostali brusili jedni na druge i kalkulirali, vi ste lagano išli prema cilju te do njega došli bez nekih većih problema i na to se nema kaj drugi reći nego čestitat jer ste najbolje iskoristili situaciju.

A na kraju o najzanimljivijem djelu (barem meni) - ovom ratu koji se vodio od prvog dana.. Hammers vs. UKOT

Mislim da su obje strane pokazale svoju moć, ratovalo se konstantno, hammers se više koncentrirali na ofenzivu dok smo se mi morali silom prilika okrenuti na "bunker" taktiku sa nekim kontrama tu i tamo i to je dosta dobro funkcioniralo.
    Na forumu je bilo dosta prepucavanja, uglavnom sve u žaru borbe i s ciljem da se malo pikne protivnika u živac.
    Jedino ovdje ne opravdavam par postova koji su malo prevršili granice dobrog ukusa. Bilo je i par mojih upućenih Galahadu, ali to smo riješili sa strane i isprike su stigle sa obje strane jer ipak hladna glava bolje funkcionira.

Da se još malo osvrnem na ovaj rat na +/+.. Mislio sam da to bude ratovanje od početka do kraja u istim sastavima i da se tu neće umješat neka treća strana. Nama nije bio interes s nikim ulazit u neke paktove jer uvijek idemo onako kako krenemo, sami..
    Nažalost, druga strana je krenula u pregovore sa dosta saveza i tu mi se osobno malo igra razvodnila, uz malo vremena koje sam imao više nisam imao ni volje previše jer ipak shvaćam ovu igru kao ratnu, a ne diplomatsku.. Ali ok, moj pogled na igru ne mora biti isti kao kod ostalih..
    Kako bi završilo da tih pregovaranja nije bilo, to može ostati tema prepucavanja ovdje na forumu dok se ne premjesti u arhivu.. Ja se u to neću miješat

Eto, želim svima da se fino odmore sada, da uživate sa svojim obiteljima, da iskoritite još ovo malo godišnjeg (ako ste među tim sretnicima koji ga mogu imat) i da vam ova godina bude uspješnija od prošle.

Živjeli!! :pivo: :pivo:
    Uređeno od strane HateFul (01.01.13 um 15:00 Uhr)
    noob

Slične teme

1. Odgovori: 573
    Zadnji post: 05.03.12, 08:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57