Stranica 181 od 204 PrvaPrva ... 81131171179180181182183191 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,801 do 1,810 od 2036

Tema: Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Čestitke na pobjedi usput sretna Nova godina

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

U potpunosti se slažem sa čungom.
    Sramotan kraj servera koji prvenstveno ide na dušu LSd saveza.
    Pustiti ww saveza koji ih je skatao i s kojima su ratovali, samo da zataškaju svoju nemoć, koja bi isplivala u finišu , ne služi na čast, a čast je riječ kojom se oni jako često služe.
    Uglavnom ni prvi ni zadnji put da je pobjedio zalutali ww.

Hammersima čestitke na odličnoj igri . Istina je da ste se sad na kraju izvukli, ali ne može se osporiti visoka razina igre tijekom čitavog servera.
    Sve pohvale ekipi koja igra u UKOT koaliciji. Riječ je o odličnoj klapi i najviše me ljutilo to omalovažavanje i ponižavanje od strane pojedinaca ovdje na forumu. Nije lako boriti se sa toliko protivnika i toliko saveza kojima je jedini cilj bio vidjeti UKOT na koljenima.
    Usprkos svemu,da lsd nisu podvili rep, ukot bi se opet prošetao do pobjede.
    Vođama svaka čast na trudu i poslu koji su obavili. Svi koji su vodili velike saveze znaju koliko je to veliki trud i da je nemjerljiv sa bilo čim.

Svako dobro u 2013.
    Uređeno od strane barun (01.01.13 um 15:14 Uhr)

Član foruma Horall's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Evo, čestitam pobjednicima i svima vam želim sretnu Novu godinu

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ludi ivan Vidi post
    čunga možda bi te i podržao, ali svaka pobjeda je zaslužena nema smisla sad govoriti ovo ili ono, pobjednicima se mora čestitat jer su pobjedili, sad jesu li oni "krivi" za to... nisu sigurno, jutrošnje izviđanje je pokazalo preko 4m defa, hamersi su uzeli kamenka 3x sad što su drugi očekivali da neko uradi posao za njih to je druga priča, nema smisla o tome...

server je završio onako kako je i počeo sa pretjerivanjima i obećanjima koje je teško ispuniti, i kako obično biva svi očekujemo da neko drugi odradi posao koji mi moramo odraditi, pogotovo max koji je i doveo ljude da igraju za njega jer je on nesposoban bilo što pametno napravit osim galamiti... ljudi koji malo bolje prate igru manje više sve znaju...

:pivo:
    Mešaš babe i žabe sad!!!
    Ne radi se o pobedi, nemam ja nista protiv LZN i Tnt sto su uzeli server, čak mi je i drago, radi se o botovskom LSD tj. njihovom vodjstvu, nesposobno je da odradi ono sto treba da odradi.
    Kazes svi očekujemo da neko drugi odradi posao, pa ko je njih trebao da rusi osim LSD???
    Pričamo malo o kalkulacija, ali ne mozes da očekujes da Ukot koalicija rusi sve, koga ce onda botovski savez LSD rusiti ako ce Ukot koalicija rusiti sve WW???
    Meni je prvenstveno zao igrača koji su tamo i igrali, iskreno neznam dal se oni slazu sa ovima, ali uzecu na primer igrača Dynamic Duo od nekog sam čuo da je imao 350 k, pa za koga je on to pravio???
    Da je obrnuta priča da sam ja taj igrač i da je Max propustio da srusi WW koji je trebao da rusi oterao bi ga u tri lepe, pa klikati 3 meseca i neiskoristiti off samo da Ukot koalicija neuzme server je stvarno smesna!!
    Ali sto bi Barun rekao nek im ide na dusu, jer znam sigurno da je ostalo jedno 20 WW offova i da bi se igrali jos sigurno mesec dana, ovako cemo dočekati Nigerov zimski server

I DA NAPOMENEM PRVI SAM GOVORIO MAXU DA NE TREBAMO DA RUSIMO TAJ WW IAKO JE MAX HTEO DA RUSI!!!
    Uređeno od strane Čunga Lunga (01.01.13 um 15:48 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post
    Usprkos svemu,da lsd nisu podvili rep, ukot bi se opet prošetao do pobjede.
    .....
    Svako dobro u 2013.
    LSD podvio rep... dobar vic, iz vaših napada na lsd je očito da je darko bio navlakuša da se istroše na nebitnoj meti da bi ste vi kako kažeš "prošetali" serverom...

možda smo i sumnjali malo ali jutrošnji pokušaj uzimanja art_a je samo pokazao da imate ozbiljnu namjeru gradnje ww_a.. a za to kao što rekoh na početku ipak treba malo više pameti, ili da ponovim opet swat nije nikad napravio ww niti će to napravit, koliko god se vi busali u prsa, imali ste jedan kojeg ste se na ružan nači odrekli sad plačite kaj vam mogu

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

LSD podvio rep...
    i to sam vam rekao u duhu novogodišnjeg rapoloženja. prave riječi bi možda bile : sramota, jad, čemer, kukavičluk...

možda smo i sumnjali malo ali jutrošnji pokušaj uzimanja art_a je samo pokazao da imate ozbiljnu namjeru gradnje ww_a..
    ah da....ja sam zaboravio da ste vi svi skupa, nekih 50 saveza, imali samo jedan cilj

a za to kao što rekoh na početku ipak treba malo više pameti, ili da ponovim opet swat nije nikad napravio ww
    možda nisam najpozvaniji ali swat je ukot ,a oni su prošli zimski imali lvl 100

niti će to napravit, koliko god se vi busali u prsa, imali ste jedan kojeg ste se na ružan nači odrekli sad plačite kaj vam mogu
    nisam se mislio natezati po forumu ali bolje nemoj pisati ništa nego ove budalaštine. lsd je najbolje da se više ne pojavljuje na serverima pod tim nazivom jer je ovo sramota koja se ne ispire.

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

:harmonikaš:
    Hvala Bogu, kraj.
    Sad će svatko svoju priču, svoje obrazloženje, povod, motiv, svoju istinu?
    1. HAMMERS vs UKOT?
    Odličana priča kada je u pitanju dio u kom se ratovalo.
    Stigli smo potpuno neorganizirano nas 20-ak, (3 dana prije starta mi je Strid rekao da igra)
    htjeli smo da vidimo još jedan hrx, formirala se grupacija kojoj je bio cilj onemogućiti UKOT.
    UKOT stigao u full sastavu? Po mom mišljenju, niste uradili ništa. Bukvalno.
    Jedna slučajno (ili nuždom opstanka) sklopljena koalicija vam je očitala lekciju -
    ma šta vi mislili o sebi - u svemu. Osim Predatora, BLUE ekipe, ponešto od tour_a,
    ostalo je bilo - smiješno od branitelja servera. Čak niste uspjeli ni Insomnii uzeti
    hammer off (pokušaj tuora prije par dana) kojeg je jedan def savez spremio - na vas.
    O defu da i ne pričam, ostali su milioni još po nalozima.
    Ali, sve u svemu, jedan od boljih hrx servera.
    2. LSD - ta priča je nastala jer je trebala.
    Mi nismo htjeli WW, i to smo u startu znali. Vi niste htjeli WW (možda stvarno, možda
    k`o fol), jednostavno priče je stigla - dovdje gdje je - SADA.
    Dogovor sa LSD se odradio jer nismo htjeli gledati vješanja UKOT zastava na WW drugog saveza,
    pokušaji da se LSD privoli vama (a znam da ih je bilo - bezbroj) nisu uspjeli i nakon ulaska LSD u
    HAMMERSe i dalje se igraju igrice itd itd. LSD je igrao svoju igru, mi im pomogli u svemu što je bio
    dogovor i šta tu ima biti čudno? Trebao je igrati - vašu? Zašto bi oni rušili dark WW?
    Zašto bi ONI TO MORALI?
    3. dark WW
    I taj WW, kao i sve ostalo na serveru nam je bilo, nezanimljivo, ne mislim time ništa loše.
    4. Server.
    Da li umor, da li zasićenost, da li jednostavno pogrešno složene priče, dovele su do toga
    da smo svi (ispotiha, u sebi) molili Boga da se završi.
    - zahvaljujem se svim spinerima i HAMMERS koaliciji na svemu,
    - čestitam pobjednicima od srca, možda je ovako i najbolje da se završilo,
    - često napišemo (ovdje) mnogo riječi koje ponekad svjesno a ponekad i nesvjesno
    nekog mogu pogoditi, povrijediti i igrački i ljudski,
    - izvinjavam se onim koje sam na bilo koji način uvrijedio kao ljude,
    - ma šta TT mislio o svojim pravilima, o načinu na koji vode server i forum, za mene
    osobno to je najveće razočarenje i nikako mi nije jasno da spadam u budale koje će
    dati 4 mjeseca života da bi ih netko pravio - još većim budalama.

Zbog svega toga, svima koji ostajete u igri želim puno sreće, svima, ono baš od srca,
    puno dobroga u RL.

Akaunt Kulin ban je svoju priču na hrx završio.
    :harmonikaš:
    Uređeno od strane Kulin ban * (01.01.13 um 16:34 Uhr) Razlog: THE END
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ludi ivan Vidi post
    LSD podvio rep... dobar vic, iz vaših napada na lsd je očito da je darko bio navlakuša da se istroše na nebitnoj meti da bi ste vi kako kažeš "prošetali" serverom...
    ako je to navlakuša, onda izgleda da smo i mi pobjedili s tim jer nam je navlakuša digla WW na 100!
    a LSD - bolje da ne komentiram.. to nek oni među sobom rješavaju ko je i kako trebao, očito da je došlo do male konfuzije i da se kalkulacije (ako ih je uopće bilo) nisu pokazale točnima

"ovo nam je zadnji server pa ga idemo uzet" - otprilike je ovako to zvučalo iz LSD tabora ako se ne varam

LSD-J
    LSD
    DIK
    Penzići2
    NS
    PENZICI
    LEGENDE
    °°IG°°
    spin®
    OSP
    ND
    Aliens™
    RAPTOR
    KA&MA

Za ovolik broj saveza koji su na istoj strani i koji ciljaju uzet server, može samo "hammerom" po glavi.. Mene bi vjerojatno bilo sram da sam sjedio na toj stolici i da mi se ovo dogodilo
    noob

Član foruma VALENCIA's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Drugi server mi osta ww off neistrosen :S
    P.S. čestitke pobjednicima i vidimo se na nekom drugom serveru,ali ne hrx-u.
    hrx- lica [̲̅LˋSˋD̲̅] :lovju: :sjekiraš:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od HateFul Vidi post
    ako je to navlakuša, onda izgleda da smo i mi pobjedili .....
    pa ja znam da jeste pobjedili samo što to treba neko vama objasniti... ili možda da neko konačno objasni ukotu da nije ispucavanje ofova pobjeda

Slične teme

1. Odgovori: 573
    Zadnji post: 05.03.12, 07:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 21:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave