Stranica 203 od 204 PrvaPrva ... 103153193201202203204 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,021 do 2,030 od 2036

Tema: Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    :goodpost:
    pa da..uvijek krivi drugog ako možeš..jedino se tako može sakriti svoje smeće i neuspijeh
    ima ga svugdje..no bolje gledajte kako svoje očistit,a onda tuđe smeće,iako tuđe ne treba ni spominjat
    ali šta ćeš...toliko smeća ima ovdje
    sad treba snimit filmić,i reći kako je netko bolesnik i prevarant,ali ipak se ovdje svađamo a ne ono,kako se ono zove,hmmm...IGRAMO

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

cisto onak iz znatizelje, kad ce ic lock na ovu temu?
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Fawo Vidi post
    ...
    1. Server niste uzeli i odbranili titulu.
    ...
    kakvu titulu fawo, šta su to uzeli da bi branili ?
    [3.4.2012. 13:08:09] Yarisimus Maximus: server su uzeli niger,strider

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od ludi ivan Vidi post
    [3.4.2012. 13:08:09] Yarisimus Maximus: server su uzeli niger,strider
    hahahahha a sto namestas?

Član foruma boom-boom's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post
    Vidim da su se mnogi stari igrači oprostili od hrx, a neki od traviana općenito. Kao razlozi se navode razne muljaže, prevare, nekorektnosti mh...Svima je to teško gledati i naravno da čovjeka tjera od traviana. Ali meni osobno najteže pada i navodi me na razmišljanje, o tome gdje gubim svoje vrijeme ,činjenica da sudjelujem u nečemu u čemu sudjeluju likovi ala rasputin i fawo.
    barun, ne sraćkaj......ja sam uz UKOT i bit ću....ovi što misle da se mi svađamo, to jednostavno nije TOČNO ! Mogli smo igrat hrabrije i zato mi je žao ! Zbog toga i ovako pišem, da slijedeći hrx uzmemo, jer ću ga vjerojatno igrat...onaj ljetni..nema šanse ! Pravi savezi se i poznaju po tome....tu smo rekli svatko svakom u lice i AMEN ! Nema se max šta durit...vodit će opet UKOT...ovaj put HRABRIJE i do POBJEDE ! A ovi što likuju i misle da se svađamo...samo neka misle ! UKOT je najbolji, ali to MORAMO dokazat..i HOĆEMO !!!:svinjica mala:
    Rasputin

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Vidim da su se mnogi stari igrači oprostili od hrx, a neki od traviana općenito. Kao razlozi se navode razne muljaže, prevare, nekorektnosti mh...Svima je to teško gledati i naravno da čovjeka tjera od traviana. Ali meni osobno najteže pada i navodi me na razmišljanje, o tome gdje gubim svoje vrijeme ,činjenica da sudjelujem u nečemu u čemu sudjeluju likovi ala rasputin i fawo.
    Tko je tebi kriv što si došo na server i... nisi ništa uradio pa sad tražiš izlike umjesto da kažeš da si cijelo vrijeme klikao za qrc
    Osto ti ww off, nisi ga nijednom izveo iz garaže i gledaš (pretpostavka moja, sliči mi na izliku) kako ćeš ekipi objasniti zašto nećeš da igraš više i sad biraš tu nekakav razlog...
    Evo da si u LSD-u, shvatio bi tvoj post, al ti si u UKOTU pa me zanima šta to tebe smeta ako nije "zajebana" vaša ekipa, a ciljevi su od početka jasni , zar ne?

Citat Citat od boom-boom Vidi post
    barun, ne sraćkaj......ja sam uz UKOT i bit ću....
    Rekoh ja davno, UKOT su ti S.W.A.T & SEALs, favele i ostalo mogu da se slikaju, kupuju vrijeme dok oni klikaju, ništa više

Citat Citat od boom-boom Vidi post
    Nema se max šta durit...vodit će opet UKOT...ovaj put HRABRIJE i do POBJEDE !
    Ja dižem palac gore da vas on opet vodi....
    Načuo ja neke tračeve, 50% UKOTA neće/ne želi da igra, reko ja , to su tračevi nekakvi, nemogu tako, nesmiju, da im max ne bi opet hebavo sve, al ovaj put ne preko MM-a nego...
    Uređeno od strane LMAO (08.01.13 um 18:22 Uhr) Razlog: tračevi

Član foruma boom-boom's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Ne znam što će biti, ali za svaki budući server, bit će : POBJEDNIK JE ONAJ KOJI NAPRAVI WW ! Sve ostalo u stilu, vi ne možete, mi ne možemo, vi nećete, mi nećemo..je NEMOĆ i PORAZ ! POBJEDNIK JE ONAJ KOJI NAPRAVI WW....SVE OSTALO SU BANANE LUZERA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Rasputin

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Promijeni dilera.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Tko je tebi kriv što si došo na server i... nisi ništa uradio pa sad tražiš izlike umjesto da kažeš da si cijelo vrijeme klikao za qrc
    napravio sam ja i previše na ovom serveru,s obzirom na sve okolnosti.

Osto ti ww off, nisi ga nijednom izveo iz garaže i gledaš (pretpostavka moja, sliči mi na izliku) kako ćeš ekipi objasniti zašto nećeš da igraš više i sad biraš tu nekakav razlog...
    ma off je nebitan i tko je rekao da ja neću više igrati.

Evo da si u LSD-u, shvatio bi tvoj post, al ti si u UKOTU pa me zanima šta to tebe smeta ako nije "zajebana" vaša ekipa, a ciljevi su od početka jasni , zar ne?
    ja ne shvaćam samo jednu stvar koliki strah i respekt moraš imati prema protivniku da okreneš kompletan server protiv njega, zakucaš sve šta imaš na njega i da to sve nije dosta nego se još služiš i sa prljavštinom. Znao sam da je u UKOTU zeznuta ekipa, ali da toliku pažnju imaju, nisam znao.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

napravio sam ja i previše na ovom serveru,s obzirom na sve okolnosti.
    Da je, držao si po 400k deffa neprestano u gg-u, valjda od dragosti

ja ne shvaćam samo jednu stvar koliki strah i respekt moraš imati prema protivniku da okreneš kompletan server protiv njega, zakucaš sve šta imaš na njega i da to sve nije dosta nego se još služiš i sa prljavštinom. Znao sam da je u UKOTU zeznuta ekipa, ali da toliku pažnju imaju, nisam znao.
    Tko je rekao da je sve zakucano, ima igrača i u Hammersima što su im ostala po off, dva - tri neiskorištena i nakon kojekakvih kucanja...
    Al takvi su se ugl naigrali pa ne žale za tim...

Opet špric, grubu , pa finu bacaš, nitko osim hammersa te/vas nije dirnuo tako da laprdaš gluposti jer neznaš šta bi drugo rekao

Za razliku od nas, gdje su nas dirali iz kojekakvih saveza, a nisi čuo da smo se žalili sve dok Čunga nije sam stavio, tako da bi mi mogli žaliti, ne vi...Da je LSD zaratio sa LEGENDE-ama, tek sad čuješ , jel tako? Jesmo li se žalili, nismo. To se žalite vi kojima trebaju neke gluposti da se tješe.
    Nije pobjedio ni ukot ni hammers, al je hammers odradio ono što je došao odraditi i to je to. Time se mi ajde možemo reći "tješimo" iako to nije ta riječ baš.

Deff slali u ww jer nismo znali gdje ćemo sa njim, toliko o vama i vašim šetnjama gdje god dođete...
    A Barune, kucati se može samo onaj tko šalje off...Tko ga šteka (npr. ti) , normalno da se neće nikad zakucati
    Uređeno od strane LMAO (08.01.13 um 19:51 Uhr)

Slične teme

1. Odgovori: 573
    Zadnji post: 05.03.12, 08:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave