Stranica 204 od 204 PrvaPrva ... 104154194202203204
Prikaz rezultata 2,031 do 2,036 od 2036

Tema: Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Da je, držao si po 400k deffa neprestano u gg-u, valjda od dragosti
    jesam držao sam ali zbog kompletnog spina koji mi je bio na desetak polja. tek kasnije su mi rekli da oni ne znaju. isto tako max do ponoći sam bio na acc. nakon toga su bili samo trgovci ,uredno isprogramirani. Dakle, kada igraš sam na acc i kada trebaš min. 8 sati sna, onda igraš tako kako sam ja igrao.
    I kao takav bio sam vam zanimljiv, toliko da ste na meni i mojim defferima skršili 20-30 offova BEZ IKAKVOG UČINKA ( deff statistika je neumoljiva). Uza sve to savezu sam radio ww off i nešto sitno sudjelovao u akcijama. Zadnjih mjesec dana SAM baratam sa ( hranim/radim) 700 k deffa, ww offom i manjim offom. Ako to nije doprinos savezu onda ne znam šta je.

Tko je rekao da je sve zakucano, ima igrača i u Hammersima što su im ostala po off, dva - tri neiskorištena i nakon kojekakvih kucanja...
    očito je ostalo nedovoljno ako se išlo na onaj sramotan potez

Opet špric, grubu , pa finu bacaš, nitko osim hammersa te/vas nije dirnuo tako da laprdaš gluposti jer neznaš šta bi drugo rekao
    da , a hammersi su 80 % servera

Deff slali u ww jer nismo znali gdje ćemo sa njim, toliko o vama i vašim šetnjama gdje god dođete...
    Nisam ja došao nigdje šetati. Došao sam u nezahvalnoj situaciji/okolnostima , na nezahvalan server i nisam odustao nakon 20 dana, izdao, prodao acc i sl.

A Barune, kucati se može samo onaj tko šalje off...Tko ga šteka (npr. ti) , normalno da se neće nikad zakucati
    Slažem se da se kucati mora, ali ako je učinak loš i ako kucaš samo da kucaš, onda to nije umjeće. A da ste imali loš učinak potvrda je i ovaj potez na kraju, kada ste vidjeli šta vam se sprema.

Član foruma n.cor's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od barun Vidi post
    jesam držao sam ali zbog kompletnog spina koji mi je bio na desetak polja. tek kasnije su mi rekli da oni ne znaju. isto tako max do ponoći sam bio na acc. nakon toga su bili samo trgovci ,uredno isprogramirani. Dakle, kada igraš sam na acc i kada trebaš min. 8 sati sna, onda igraš tako kako sam ja igrao.
    I kao takav bio sam vam zanimljiv, toliko da ste na meni i mojim defferima skršili 20-30 offova BEZ IKAKVOG UČINKA ( deff statistika je neumoljiva). Uza sve to savezu sam radio ww off i nešto sitno sudjelovao u akcijama. Zadnjih mjesec dana SAM baratam sa ( hranim/radim) 700 k deffa, ww offom i manjim offom. Ako to nije doprinos savezu onda ne znam šta je.

očito je ostalo nedovoljno ako se išlo na onaj sramotan potez

Nisam ja došao nigdje šetati. Došao sam u nezahvalnoj situaciji/okolnostima , na nezahvalan server i nisam odustao nakon 20 dana, izdao, prodao acc i sl.

Slažem se da se kucati mora, ali ako je učinak loš i ako kucaš samo da kucaš, onda to nije umjeće. A da ste imali loš učinak potvrda je i ovaj potez na kraju, kada ste vidjeli šta vam se sprema.
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Zadnjih mjesec dana SAM baratam sa ( hranim/radim) 700 k deffa, ww offom i manjim offom. Ako to nije doprinos savezu onda ne znam šta je.
    Et, dva offa, ništa od tebe opet...
    700k deffa, malo ga ti pretjera, samo duplo

Tješi se ti ko zadnja klocina a znaš na šta sam mislio
    Usput, brojčano...Sad je nas možda malo više, par accova, al bilo je i vas (H.A.R.T i Favela po 40-50 igrača su nekad imali) to što su neki ugašeni djelomično neki u kompletu, al to je topovsko meso, to se ne računa :blink:

nisam odustao nakon 20 dana, izdao, prodao acc i sl.
    Za to , obratiš se vodstvu, ne odustaje se od kako vi kažete, od "najbolje ekipe kakve nema nadaleko" - pitaj vodstvo svoje zašto su vam neki otišli i ponudili Hammersima accove a da vi ni neznate za to. Pitaj svoje, vaš vaši napustili zbog bahatog pojedinca -neću a imenujem, reći ću samo da mu je multić ŠeJtAN

Spremalo se nešto?
    Offovi za rušenja ww-a? Da, toga se stvarno moramo plašiti, pogotovo takvih ww offova kao ti.
    Ti si legenda , nema takve nadaleko, ti vidiš samo kucanja i to da nisu vrtoglave cifre deff bodova bile , ne bi ni to vidio :cerek:
    Neki accovi ugašeni sami od sebe, jbg, dešava se, nekad se i sam komplet savez ugasi sam od sebe....

Usput, nije neki problem hraniti te offove toliko kad su u garaži a 400k deffa u 15c i nije nešto puno za držati, držalo se i više

I da joj, nemoj komentirati svašta, da ne bi sam sebi u usta skočio ...

Dodatak:
    Šta ste vi spremali? Pijanku? Išta u vezi igrice?
    Igra se cijeli server i zabavlja, Vi se i niste nešto pokazali osim par pojedinaca...
    Ne igra se da bi zadnjih tjedan dana skatao neke koji vas hebu cijeli server
    Uređeno od strane LMAO (08.01.13 um 21:57 Uhr) Razlog: dodatak

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Ajde moj zagorec ili kako već.... Možemo se mi ovako "igrati"/pisati do sudnjega dana. Pljuvali ste po ukotu još od ljeta. Moram priznati da sam se u jednom momentu zapitao u kakvom se ja to savezu nalazim.

Na kraju se klupko odmotalo i vidjelo se tko je tko. Pametnome dosta.

Sve dalje se svodi na moju riječ kontra riječi varalica i manipulatora.

Ti da nisi obična priblezga i balonja ne bi se nakon svega niti pojavio na forumu nego bi se pokrio ušima.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Ajde moj zagorec ili kako već.... Možemo se mi ovako "igrati"/pisati do sudnjega dana. Pljuvali ste po ukotu još od ljeta. Moram priznati da sam se u jednom momentu zapitao u kakvom se ja to savezu nalazim.

Na kraju se klupko odmotalo i vidjelo se tko je tko. Pametnome dosta.

Sve dalje se svodi na moju riječ kontra riječi varalica i manipulatora.

Ti da nisi obična priblezga i balonja ne bi se nakon svega niti pojavio na forumu nego bi se pokrio ušima.
    Onda možeš i priznati da je priblezga i balonja nerijetko bio u pravu, za razliku od tebe koji se cijelo vrijeme tu skoro javljao na osnovu nečega što nije ni polu informacija...

Ajde "BEČKA ŠKOLO" :brukica: , pozz do idućeg , a do tada, nauči još štagoć, ovaj server, štekanje si dobro savladao, valjda ćeš i naučiti i poslati off na metu koja nije 100% sigurna za prolaz...

LP

:pivo:

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

jbt
    kad se čita kaj pišete izgleda da samo vi ratujete na serveru a ostali sade cvijeće
    ma dajte se poklopite po ušima i šutite i jedni i drugi

i pogledajte si statistike pala:
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Slične teme

1. Odgovori: 573
    Zadnji post: 05.03.12, 07:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 12.07.11, 23:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2