Stranica 3 od 204 PrvaPrva 123451353103 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 2036

Tema: Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Član foruma
    Registriran
    Feb 2012

Uobičajeno

crni sokol:
    <<< ćujemo da na travijanu ljetnom opasna ekipa bije pa bi na zimu trebala na -/+ da gaće skrije, molimo sve zainteresirane da dodu na korde, hvala u naprijed, da nebude nam dosadno bar prvi mjesec :welcome:

Član foruma Kwille's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

OHO Vidim stari forumasi su tu Čunga Lunga i Hateful i polako vec kuhaju stvari kako oni to inace strucno rade .... Eto ljudi i ja bi vam poželio svima srecu da sto bolje odigrate i da pruzate jedni drugima otpor.

Nego jel ima mozda vec sada planiranja nekih novih koalicija ili ce biti potpuno isto kao i na proslom zimskom hrx-u?

lp i sretno

Član foruma Kulin ban *'s Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

:harmonikaš:
    Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    pa i ja isto mislim da nece preziveti prviH mesec dana, ipak su Aliensi najavili dolazak na plus plus kord., kad dodas Sk, Uskok, Garda, Spin, nema sanse da prezive!!! :lol2:
    E ako se neko i usudi od ovih saveza da dodje na plus plus kord. kao sto su i pričali ceo server skidam im kapu, i od mene imaju veliki RESPECT
    Čungić - prvo poooz. Sve kontam da si se odmorio, pa malo i uljudio, bar u komunikaciji i
    piskaranju al`haman ništa od tog. :kid:
    I jedno pitanjce. Kad, gdje i kome je to spin rekao da dolazi na zimski hrx?
    Ah da, pojedini će stići, al`o tom potom. pala:

Poooz svima i sretan početak.
    :harmonikaš:
    Uređeno od strane Kulin ban * (05.09.12 um 21:47 Uhr)
    ѕριη® ѕιη˘є 2010

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Kwille Vidi post
    OHO Vidim stari forumasi su tu Čunga Lunga i Hateful i polako vec kuhaju stvari kako oni to inace strucno rade .... Eto ljudi i ja bi vam poželio svima srecu da sto bolje odigrate i da pruzate jedni drugima otpor.

Nego jel ima mozda vec sada planiranja nekih novih koalicija ili ce biti potpuno isto kao i na proslom zimskom hrx-u?

lp i sretno
    e drago mi je da neko postavio to pitanje, ali da se osvrnem prvo na ovo tvoje kao na proslom zimskom hrx-u, posto bi trebao da objasnis Nigeru da je ovo zimski server, jer je dečko malo prolupao pa ceka neki tamo oko 1 januara!!! hahahah
    Mogli bi za njega jos jedan zimski server napraviti :lol2:

Neverujem da ce biti novih saveza, a iako bude, bice ono daj boze da izdrzimo mesec dana, jedina novost, evo upravo nam Kulin malo razjasnio da nece organizovano dolaziti Spin-ovci, a to ako dodje njih 50 slucajno, to nisu oni vec pojedinci!!! :cerek:

Jedina je novost sto ce sami na plus plus kord. biti SWat i Seals!!:101010:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od E R N E S T Vidi post
    crni sokol:
    <<< ćujemo da na travijanu ljetnom opasna ekipa bije pa bi na zimu trebala na -/+ da gaće skrije, molimo sve zainteresirane da dodu na korde, hvala u naprijed, da nebude nam dosadno bar prvi mjesec :welcome:
    Pa ja sam isto nesto cuo, kao neki hoce da Vam zauzmu kord. pobegli sa plus plus, pa misle da ce srecu da nadju kod Vas:lol2:
    Uređeno od strane Čunga Lunga (05.09.12 um 21:56 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od SudopeRa Vidi post
    Ma navikao je on na -/- gdje su samo farme...
    nema toga ide se na ++ gdje su botine i multići... uf ko će to sve počistiti, nemojte samo kasnije govoriti da je alhemičar potplaćen :pije kavu:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Evo me na kratko...
    čunga..evo da se pohvalim...bio sam na operaciji...i preživeo sam he he
    što se tiče zimskog...što sam obećao to ću i održati...ne boj se oko toga
    ERNEST...da sam se i odlučio doći na tvoje koo...znam da mene sigurno ne bi napadao :google:
    i znam i ja pisati u stihovima "ljetni je bio odmor za dušu ali neki još uvijek na praznu pušu, ali zato sada zimski dolazi i imam osjećaj da neće nekog da mazi"
    drugo nemam što za dodati....
    joj imama...čujem da neki moji bivši saveznici razmišljaju igrati sa mojim "prijateljem"...mada ne vjerujem u to, ali ako su tako odlučili...nema veze i dalje smo frendovi :welcome:
    želim svima sreće na zimskom hrx-u i vidimo se
    lp
    bičina

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Pozdrav svima
    jel ima neki savez da mu treba server. moj savez izgleda ne dolazi a solo mi se neda igrat.
    po mogucnosti savez koji ce ratovat cijeli server.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Iako sam rekao da neću, ipak dolazim. Nažalost ne odmah i ne željenim intenzitetom, ali kažu francuzi - c'est la vie...
    Ovoga puta ne dolazim igrati za nekoga, nego nažalost iz sasvim drugih razloga...
    I zato odabirem +/+, ali ne zbog RESPECT-a, kojim mi osobno ne znači ništa, nego da nakon tolikih godina osjetim nešto novo. Jer pobjedio ili izgubio, sa ovoga servera nosim poraz. Osobni poraz. Po to dolazim ovaj put...
    Svim saveznicima - odigrat ću u duhu Traviana, na svaki mogući način....a svima sa suprotne strane želim što više neprospavanih noći.....:gamer:

pozz
    Strider (Prase_I ili Gandalf_Bijeli)

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kwille Vidi post

lp i sretno
    ti si reko da buš se javio za odigrat neku partiju
    Uređeno od strane Kwille (06.09.12 um 15:58 Uhr)
    noob

Slične teme

1. Odgovori: 573
    Zadnji post: 05.03.12, 08:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57