Stranica 32 od 204 PrvaPrva ... 2230313233344282132 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 311 do 320 od 2036

Tema: Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od LMAO Vidi post
    bot necu komentirati jer nemam pojma o tome...
    ali evo ti mala poduka o zlatnom klubu:
    izmicanje nece izmaknuti vojsku u svakom slucaju, valjda bi ti farmer to trebao znati

1. vojska nece izmaknuti ako se vraca neka pljacka u 10 sec kada sjeda neki napad
    2.vojska ce biti izmaknuta i u slucaju da je okupljaliste skatano ukoliko je izmicanje ukljuceno (gg naravno)
    ajd molim te ponovi odnosno objasni što je on napisao :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Wing od LSD-a bas dobro pljacka.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Wing od LSD-a bas dobro pljacka.
    :101010: neka ekipa ocito nocne smjene radi.... :dance:
    Uređeno od strane maliplavi (14.10.12 um 02:15 Uhr)

Član foruma HateFul's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od LMAO Vidi post
    bot necu komentirati jer nemam pojma o tome...
    ali evo ti mala poduka o zlatnom klubu:
    izmicanje nece izmaknuti vojsku u svakom slucaju, valjda bi ti farmer to trebao znati

1. vojska nece izmaknuti ako se vraca neka pljacka u 10 sec kada sjeda neki napad
    2.vojska ce biti izmaknuta i u slucaju da je okupljaliste skatano ukoliko je izmicanje ukljuceno (gg naravno)
    Kad ideš nekog replicirat, onda pročitaj prvo napisano sa razumijevanjem..
    Da ne bude sad ovo offtopic.. U zadnjoj poruci sam zaboravio čestitat na obranama kod Miljenka, pokazao se dobrim domaćinom i pripremio lijeo doček gostima.. :nema odmora:
    noob

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

lolcina.JPG

Nekima isto nocna radi ko ura.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Evo jos saveza u koaliciji...TNT i LZN imaju jos jednog jakog saveznika..ovaj put to su Raptori...pitam se pitam,,jel se to sprema ofenziva na LSD...da i ostatak servera napokon dobije jedan pravi rat,,,da se ne zabavljaju samo ovi na ++...

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    lolcina.JPG

Nekima isto nocna radi ko ura.
    Mislim da je žalosno što neki, da ne kažem većina, jer ipak vjerujem da ima puno igrača koji još uvijek igraju igru zbog igre i iz gušta (kakvog-takvog), ne znaju trgovce poslat bez da koriste skripte/botove, a kamoli pljačke. Oni koji pljačke salju ručno ili slažu farm liste su očito budale i debili kad se određene skripte, bez obzira na česte prilagodbe servera, još uvijek ne mogu detektirati. Ili možda ne žele?
    I ne znam više što da mislim o serverima na kojima su takvi prekršaji legalni, prijestupnici se svijesno ne kažnjavaju, a TT se, nadam se, plače.. jer naivno još uvijek ne želim vjerovati da samo sjede i s podsmijehom odmahuju rukom i rugaju se svima koji žele pošteno igrati.

Do tada, u ovoj našoj stvarnosti, napadi koji se šalju u pravilnim intervalima (recimo 13 minuta) kroz 24 sata su rezultat.. požrtvovnosti igrača? Da, mora da je četa robota došla igrat Trav. :kid:
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Pinot Vidi post
    Mislim da je žalosno što neki, da ne kažem većina, jer ipak vjerujem da ima puno igrača koji još uvijek igraju igru zbog igre i iz gušta (kakvog-takvog), ne znaju trgovce poslat bez da koriste skripte/botove, a kamoli pljačke. Oni koji pljačke salju ručno ili slažu farm liste su očito budale i debili kad se određene skripte, bez obzira na česte prilagodbe servera, još uvijek ne mogu detektirati. Ili možda ne žele?
    I ne znam više što da mislim o serverima na kojima su takvi prekršaji legalni, prijestupnici se svijesno ne kažnjavaju, a TT se, nadam se, plače.. jer naivno još uvijek ne želim vjerovati da samo sjede i s podsmijehom odmahuju rukom i rugaju se svima koji žele pošteno igrati.

Do tada, u ovoj našoj stvarnosti, napadi koji se šalju u pravilnim intervalima (recimo 13 minuta) kroz 24 sata su rezultat.. požrtvovnosti igrača? Da, mora da je četa robota došla igrat Trav. :kid:
    :lol2:

Član foruma Sumo's Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

Ha..ha...ima još i boljih...recimo jedan..nećemo imenovat, samo ćemo ga pogledat, koji se pola dana svakih 5 minuta zabijao u deff u oazi....:svinjica mala:

U svakom slučaju...fora je da se masa "velikih" igračina...čast svim iznimkama...može naći u tome...na svim stranama...:banned:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

:101010: sve si objasnio.. zalosno ali istinito... nama ( meni i duallima ) se cak porukom javio lik i hvalio kako mu nista ne mozemo, tj da uzalud cekamo noc i saljemo kate, bot sve odradjuju... i onda sta da radis, posaljem poruku MH-u, kaze s njihove strane sve u redu... :brukica:

Slične teme

1. Odgovori: 573
    Zadnji post: 05.03.12, 08:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226
    Zadnji post: 24.04.11, 22:57
  4. Trenutno stanje na serveru 4 ~ rasprave