Stranica 65 od 204 PrvaPrva ... 1555636465666775115165 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 641 do 650 od 2036

Tema: Trenutno stanje na serveru Speed ~ Rasprave

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Fawo Vidi post
    Ti Pero tupadzijo, suvise je blaga rec reci da si retardiran Tako da necemo ulaziti u to ko je intelektualno zakinut... Mozda sam i glup i lud i sta ti ja znam jos al da vidim da je suvise blaga rec za tebe retardinjo to primetim
    vidis ti to.. kad ponestane argumenata za neku smislenu raspravu, spustamo se nize od razine mora, jel?
    dajte vratite raspravu na stanje na serveru i ne gadite nam forum. hvala unaprijed!
    In an insane world, only the insane is sane.

Uobičajeno

Citat Citat od Pinot Vidi post
    vidis ti to.. kad ponestane argumenata za neku smislenu raspravu, spustamo se nize od razine mora, jel?
    dajte vratite raspravu na stanje na serveru i ne gadite nam forum. hvala unaprijed!
    Uzivaj i prati cirkus sve je ovo rasprava nahercajem narod... da bude dobar server ne mjesaj se ti sto klikas negde na 300 300 i dodjes ovde da gledas sta se desava hajd razligu...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Cura ima vise off bodova od tebe.

Član foruma Pinot's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Uzivaj i prati cirkus sve je ovo rasprava nahercajem narod... da bude dobar server ne mjesaj se ti sto klikas negde na 300 300 i dodjes ovde da gledas sta se desava hajd razligu...
    1. ne klikam na 300/300
    2. sta te briga gdje ko klika i koliko je udaljen? ne vuci takve zakljucke unaprijed i na neviđeno samo zato sto tebi tako odgovara
    3. ovo je strateska igra. ratna. artevi ce se uzimat, sela ce bit cropkillana, accovi unisteni. ak ne mozes to prihvatit, jbg brate, onda obrisi acc i prihvati da ovo nije za tebe. nemoj samo plakat, velikim deckima to ne prilici.
    In an insane world, only the insane is sane.

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Vidis ti to.. pravim u gg off a imam vise od tebe off poena i non stop neki off seta vam kroz sela Jelde? odakle izgleda da mi admin nakucava kad god mi treba cudno...

El fuego ili ebeno cudoviste? Tebi bi svasta rekao al iskuliracu jer ako si muha poslao si onaj off kod nas na blooda prosli bax da stoji i brani tako da cu te preskociti cuti i klikaj i ovako si spektator na serveru. A ako si ovaj drugi sa naloga ebeno cudoviste... sta se ti javljas pa igrao si citav server prosli nisi se vidjeo a kako mi se cini citav server si bio u pljackasima... i ti se mjesas u ovu pricu.. Ne moze svako ni igrati travian kada ne zna...

Ti Pero tupadzijo, suvise je blaga rec reci da si retardiran Tako da necemo ulaziti u to ko je intelektualno zakinut... Mozda sam i glup i lud i sta ti ja znam jos al da vidim da je suvise blaga rec za tebe retardinjo to primetim
    na koga da se kucam kad je onim botovima iz AiS i LB bio srusen ww -.-...kako se nisam video kad sam bio katao sela onom 6 poperu ne mogu da se setim nika..i sacuvao sam bio sva 3 arta

ebeno cudoviste
    Uređeno od strane Haris (06.11.12 um 21:01 Uhr)

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Pa ti Fawo si stvarno intelektualno zakinut.

ovo je komentar na mjestu, ovaj kokodače a nit zna ko je koja ally nit ko s kim ni protiv koga glavno da trkelja

kako kaže Pantić iz tesne kože Fawo jesi ti pio nešto ili si svako jutro tako blesav

Član foruma VALENCIA's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od josip024 Vidi post
    ovo je komentar na mjestu, ovaj kokodače a nit zna ko je koja ally nit ko s kim ni protiv koga glavno da trkelja

kako kaže Pantić iz tesne kože Fawo jesi ti pio nešto ili si svako jutro tako blesav
    vrlo je moguce da on trenira da bude svako jutro ovako blesav
    hrx- lica [̲̅LˋSˋD̲̅] :lovju: :sjekiraš:

Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

sad ste ga malo preterali nije fawo bas toliko blesav

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

guzi u prvom selu ispad više sjekira neg gorkija.....fawi više ispada bez velke vojarne i bo....hebeš me fali mi kod bosanaca samo jedan normalan.....

kulin ban....tebe budem u normalne svrstao
    Uređeno od strane baka u kanalu (07.11.12 um 00:35 Uhr) Razlog: sjetio se normalnog :P

Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    guzi u prvom selu ispad više sjekira neg gorkija.....fawi više ispada bez velke vojarne i bo....hebeš me fali mi kod bosanaca samo jedan normalan.....

kulin ban....tebe budem u normalne svrstao
    evo ja sam ti normalan bosanac

Slične teme

1. Odgovori: 573
    Zadnji post: 05.03.12, 08:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3 ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr3
    Odgovori: 3162
    Zadnji post: 13.07.11, 00:29
  3. Trenutno stanje na serveru ~ rasprave
    By CM Marko in forum hr2
    Odgovori: 226