Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 31 do 38 od 38

Tema: RESTART Hr1 ???

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Ma kazem za neke koji traze izgovore, realno ko ce se na +/- nosit sa THE ili na +/+ sa NAV i PTSP.
    daleko su nav i the od onog što su bili. koliko znam the ni neće doći u nikakvom značajnom broju nego samo grupica koja će igrat za gušt. već prošli s1 se u svim 'starim' savezima jako osula ekipa ili ni nisu došli.što se tiče s3 ili s1-dođite sa s3 na s1 i da napravimo pravi server sa 3-4k igrača.vi si skype sobu nazovite s3 ako vam je tako lakše i idemo se fajtat

Član foruma
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    što se tiče s3 ili s1-dođite sa s3 na s1 i da napravimo pravi server sa 3-4k igrača.vi si skype sobu nazovite s3 ako vam je tako lakše i idemo se fajtat
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Marko Vidi post
    Da me ulazimo u to ko sa kim igra na s1, ko sa kim igra na s2 itd itd... Svakako bi bilo dosta interesantnije da se ekipa malo pomeša, ne samo savezi već i igrači unutar saveza. Tada bi bilo i "malo" špijuniranja ali bi svakako učinilo igru zanimljivijom.

Takođe i registracija, kada bi svaki igrač postavio nasumično svoje koordinate iga bi postala još zanimljivija jer bi morao da se udruži sa igračima u okolini koji (dobar deo) neće biti saigrač iz saveza sa bivših servera (naravno pod uslovom da se i nova sela grade oko postojećeg).

U svakom slučaju tema je početak s1/3 servera, sobzirom da je to rešeno možemo promeniti naslov pa da se priča nastavi u drugom pravcu tj. kao neki dogovor za budući server...
    O Bože

A da prije svakog servera napravimo izvlačenje(imena iz šešira) di će koji igrač igrat možda i po nositeljima pa da izvlačimo tako da ekipe budu podjednake to bi sigurno još igru učinilo zanimljivijom
    s1-mkova741-Fyn-pnk s2-mkova741-block5
    s3-mariok741-!!ddt!! s3-mali medo -SC

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Evo Hik,,ovdje ti je sve lijepo objasnjeno...na s1 ako igram,,igram sa istom ekipom...dok na s3 igram sa ekipom s kojom na s1 ratujem...ne samo ja,,nego vecina nas tako igra...izmjesani smo po raznim savezima sto sve zavisi od servera na kojem se nadjemo...tako da ovo sto ti hoces je za vecinu neizvedivo...
    A obzirom da se manje vise znamo i poznamo,,onda uglavnom dobijemo fer i postenu borbu..sto je prosli s3 i potvrdio...pa ko koga zezne i skata... ruznih rijeci nema :pivo:
    Ne radi se ni o čemu drugom nego ovom. Ako dogovoriš ekipu za s3 koju čine igrači koji na s1 igraju u nekom savezu, a na s3 bi igrali recimo s nama, onda nikako ne može biti svejedno koji je server. Jer igrači tog istog saveza sa s1 će biti protivnici na s3.

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Amen

Da mi odmah ne skočite za vrat. Razumijem ja vaša stajališta, i razumijem da kada bi mijenjali servere bi igrali kontra ekipe s kojom ste si dobri. Osobno na to ne gledam kao izdaju nego izazov, sve je na čisto na samom startu servera pa da vidimo kako tko diše kada se gledate preko nišana i onda još zafrkancija RL ili na skype na tu temu
    Eto vidiš da razumiješ. Problem je što se ekipa skupljala baš za to da igra na s3 u RAZLIČITIM savezima.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Marko Vidi post
    Da me ulazimo u to ko sa kim igra na s1, ko sa kim igra na s2 itd itd... Svakako bi bilo dosta interesantnije da se ekipa malo pomeša, ne samo savezi već i igrači unutar saveza. Tada bi bilo i "malo" špijuniranja ali bi svakako učinilo igru zanimljivijom.

Takođe i registracija, kada bi svaki igrač postavio nasumično svoje koordinate iga bi postala još zanimljivija jer bi morao da se udruži sa igračima u okolini koji (dobar deo) neće biti saigrač iz saveza sa bivših servera (naravno pod uslovom da se i nova sela grade oko postojećeg).

U svakom slučaju tema je početak s1/3 servera, sobzirom da je to rešeno možemo promeniti naslov pa da se priča nastavi u drugom pravcu tj. kao neki dogovor za budući server...
    Pozdrav svima!!!

Teško se mogu složiti sa ovom konstatacijom....iskreno ne vidim razloga za miješanje ekipa..i sam prijedlog je smiješan...travian igramo pretežno zbog zabave,no nije ugodno igrati u savezu gdje ne znaš tko ti je od članova tko i tko je uopće na acc-u,svi smo svjedoci raznih prljavština,izdaja,špijanja i slično.....meni je cilj igrati ovu igru striktno sa ekipom koju poznajem i koja poznaje mene.....mislim da su multići,prodavanje acc-eva suparnicima,okretanje leđa suigračima,ne začinili nego upropastili igru.
    Očito je da neki igrači nemaju RL pa ispucavaju svoje frustracije u igri.....neka im je sa srećom...ali ja znam sa kim igram i na koje koord idemo....a vjerujem da tako i ostali prijateljski i suparnički savezi,žele zaigrat kao ekipa koja se zna i koja nema natezanja oko špijanja i izdaja......
    Što se tiče same registracije i naseljavanja,ovo je strateška igra,znači da svatko od nas taktizira na svoj način,a pošto sam JA taj koji troši hrpicu love mjesečno na gold,ja i odlučujem kako i s kim igram....isto kao i večina ozbiljnih igrača.... mislim da nitko nema previše volje zezat se sa igračima koje ne poznaje i bojat se poslat MM jer ne zna gdje će završit.....

Lp svima znanima i ne znanima!!!!

P.S. Ajmo se logat,zaigrat i priuštit si dosta zabave i lijepih HoF-ova

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

koliko čujem, ako će se stvarno okupiti standardne ekipe sa s1 i s3 servera, onda bi to napokon mogao biti server koji će razbiti monotoniju i bipolarnost koja se već neko vrijeme vuče po hr serverima. Mnogo igrača otvori acc na svakom novom serveru, i odustane čim se restarta sljedeći novi. Previše je servera po meni. Tri spora i speed bi bila optimalna brojka.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

nije mi jasno zašto sada netko želi "napraviti" zabavan server ....... o zabavnosti servera odlučuju igrači a ne netko...... koliko će ovaj eksperiment donijeti dobroga to ćete vidjeti ....... samo nisam siguran da će Vam svi doći :na karte:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Meni je dosadno..idem na s1..sve jedno je...

:tough::

Slične teme

1. Restart hr2
    By cakani in forum Greške u igri
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 22.03.12, 09:40
  2. [hr2] Restart
    By CM Marko in forum Obavijesti
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 10.05.11, 13:27
  3. [hr1] Restart
    By CM Marko in forum Obavijesti