Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 30 od 30

Tema: Ctrl+tab

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

a jbt, kakve koristi ima sad ovo paulovo ili zerovo kod slanja vise napada u istoj sekundi?

bumajpe
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    E to sam tražio. Dakle kad želite poslati nekoliko napada istovremeno, samo namjestite u više tabova koja točno vojska gdje i kako, a onda sa CTRL+TAB i klikanjem pošaljete istovremeno nekoliko napada.
    Npr. kod osvajanja naselja, poslat ćete dva napada odjednom, u prvom čistači, ovnovi i 1 katapult, a u sljedećem zeru vojske, katapulte na rezidenciju i administratore.

Ako nađem još koju ovaku stvar koja nije (ili bar ju pretragom ne mogu pronaći) nikada postana na forum s detaljima čemu služi nego je tu i tamo samo spomenuta, napisat ću.
    a to je ok,da se otvori više tabova ali da li je moguće a je jer sam vidio da se pošalje više napada u istu sec,ako netko zna neka nam objasni

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Pa tko nije dosad isprobao, nije vam problem namjestiti svaki tab da recimo pošalje 1 vojnika na oazu ili neko vaše naselje i pokušati - imate ionako 90 sekundi za poništavanje tako upućenih napada, izviđanja ili pojačanja.

Član foruma nix-de's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

malo je oftopic, ali da pitam, bolje tu nego da otvaram novu temu, a nakon odgovora neka extremist pobriše moj post ako treba.

da li je moguče poslati 5 napada u istoj sekundi?
    Je li to kome uspjelo?
    Došao iz dalekog kraja
    Misija: zamjeriti se svima na forumu, sve gluposti i glupo postavljene teme ismijavati, dijeliti pravdu bez ovlasti nadređenih !
    http://i37.tinypic.com/2gsevkl.jpg

Član foruma
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od nix-de Vidi post
    malo je oftopic, ali da pitam, bolje tu nego da otvaram novu temu, a nakon odgovora neka extremist pobriše moj post ako treba.

da li je moguče poslati 5 napada u istoj sekundi?
    Je li to kome uspjelo?
    mislim da sam baš čitao na ovom forumu da je nekome uspjelo čak 11.

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Uz server lag na s1 meni je uspjelo jednom poslati 4 odjednom. Ali samo jednom.
    Tri možeš bez problema ako ti veza nije loša, s tim da ako i ne uspiješ poslat, i ako ti je baš stalo da bude u istoj sekudni, vratiš vojsku pa pošalješ ponovo.
    Više od toga... Ne znam. Ja ne mogu. 11? Taj je onda supermen.

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

ja imam screenshot napada u savezu gdje je jedan poslo 5 napada u istoj sekundi, pa zato pitam, jer mi je malo sumnjivo bilo dok nisam sad ovo pročito. Za 3 napada znam da se može bez problema poslati.
    Došao iz dalekog kraja
    Misija: zamjeriti se svima na forumu, sve gluposti i glupo postavljene teme ismijavati, dijeliti pravdu bez ovlasti nadređenih !

Član foruma WW-p's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od nix-de Vidi post
    ja imam screenshot napada u savezu gdje je jedan poslo 5 napada u istoj sekundi, pa zato pitam, jer mi je malo sumnjivo bilo dok nisam sad ovo pročito. Za 3 napada znam da se može bez problema poslati.
    možda iz različitih sela?

Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od WW-p Vidi post
    možda iz različitih sela?
    Nije. Ajd dosta sad o ovome, vratimo se sad na temu koju je započeo extremist.
    Došao iz dalekog kraja

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Sve sumnjive stvari prijavi MH-u.

A onda taj koji je prijavljen može MH-u dokazati da je superman - aktivira recimo HyperCam ili slični util za snimanje "filmića", snimi kako šalje puno tih napada u istoj sekundi i to uploada na youtube.
    Ali 11 napada iz istog sela na istu metu u istoj sekundi? Ma nema šanse. Ne vjerujem.

Pravila postanja