Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 30

Tema: Ctrl+tab

Extremist
    Gost

Uobičajeno Ctrl+tab

Evo u pretragi pokušavam nešto naći o tome, ali nikako da pronađem...
    Pa ne mogu vjerovati da se nitko dosad nije našao za to podrobno objasniti.
    A svi stalno to spominju na IRC-u i u ingame porukama, međutim evo ja ne znam što im to uopće znači. Kakav CTRL, kakav TAB, kakvi bakrači?
    Ima li koja dobra duša na forumu da mi oda tu izgleda najveću tajnu uspjeha na travianu?

P.S. Šalim se malo, ali volio bih da se uključite i napravite određene "tips & tricks" teme sa fintama za koje puno ljudi uopće ne zna da postoje i da se mogu koristiti. Od kukanja, spamanja i ne znam čega nitko nema koristi.

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Jel mislis na nesto kao kod trazenja određenog polja na karti, koriste neki CTRL+klik...pa si otvore vise tabova i onda pregledavaju?

Aprilia
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od liverpool FC Vidi post
    Jel mislis na nesto kao kod trazenja određenog polja na karti, koriste neki CTRL+klik...pa si otvore vise tabova i onda pregledavaju?
    moze se i da drzis cijelo vrijeme CTRL i sam klikas na polja

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Ne mislim na to. Ne, ne radi se o traženju polja na karti.

Naslov je CTRL+TAB. Dakle stiskaš obje te tipke.

Ajmo, ajmo, znam da dosta ljudi ne zna, netko tko zna čemu služi i kako iskoristiti CTRL+TAB nek napiše!

Aprilia
    Gost

Uobičajeno

mislim da znam...
    kada istiskas sva ta polja sa CTRL i klikom misa... onda stisces cielo vrijeme CTRL+TAB i vidit ces polja... jel je?

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    Ne mislim na to. Ne, ne radi se o traženju polja na karti.

Naslov je CTRL+TAB. Dakle stiskaš obje te tipke.

Ajmo, ajmo, znam da dosta ljudi ne zna, netko tko zna čemu služi i kako iskoristiti CTRL+TAB nek napiše!
    CTRL+TAB služi za mijenjanje tabova(bar u mozilli)...
    A mi koje smo davale rogove i papke
    i koje su vukli za rep i za vime
    nas će na panjeve i na kuke
    kao obične krave, anonimne

Član foruma dominusetdeus's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Vinkos Vidi post
    CTRL+TAB služi za mijenjanje tabova(bar u mozilli)...
    da i u internet exploreru...
    nezz kakve to veze ima s travianom...istina olakšava potragu za kroperima i to..al...
    Uređeno od strane dominusetdeus (20.04.08 um 16:48 Uhr)
    I am the passenger And I ride and I ride I ride through the citys backside.
    I see the stars come out of the sky, You know it looks so good tonight. I am the passenger, I stay under glass.
    I look through my window so bright, I see the stars come out tonight, I see the bright and hollow sky Over the citys a rip in the sky. And everything looks good tonight...

Uobičajeno

To je dobro kad hoćeš poslat više napada u što kraćem vremenu, samo ctrl+tab i sljedeci...
    A mi koje smo davale rogove i papke
    i koje su vukli za rep i za vime
    nas će na panjeve i na kuke
    kao obične krave, anonimne

Član foruma Argonath's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

moguce je namjestit tak da samo stisnes enter i potvrdi ti (posaljes napad ili nesto), pa si tak namjestis na vise tabova, samo mjenjas sa CTRL+TAB i tuces po enteru

Extremist
    Gost

Uobičajeno

E to sam tražio. Dakle kad želite poslati nekoliko napada istovremeno, samo namjestite u više tabova koja točno vojska gdje i kako, a onda sa CTRL+TAB i klikanjem pošaljete istovremeno nekoliko napada.
    Npr. kod osvajanja naselja, poslat ćete dva napada odjednom, u prvom čistači, ovnovi i 1 katapult, a u sljedećem zeru vojske, katapulte na rezidenciju i administratore.

Ako nađem još koju ovaku stvar koja nije (ili bar ju pretragom ne mogu pronaći) nikada postana na forum s detaljima čemu služi nego je tu i tamo samo spomenuta, napisat ću.
    Uređeno od strane Extremist (20.04.08 um 16:54 Uhr)

Pravila postanja