Rezultati ankete: Šta mislite o pravilu za limitiranje napada u 1 sekundi?

Glasači
163. Ne možete glasati na ovoj anketi
  • Da, svidja mi se.

88 53.99%
  • Ne, ja sam protiv!

75 46.01%
Stranica 1 od 34 12311 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 334

Tema: Više napada u sekundi - anketa

floosh
    Gost

Uobičajeno Više napada u sekundi - anketa

Ubacio sam temu u ovaj podforum jer je ovo pitanje mene, Game Admina upućeno vama, igračima.

Mnogi od vas znaju kako se salje više napada u sekundi, mnogi ne, neko zna poslati 5, neko 4, neko 10, neko 15 a neko opet misli da moze koristiti scriptu koja sve sama radi i samo govoriti, ja znam switchat tabove u ff-u

Bilo kako bilo, radi ravnopravnosti u igri, i ometanja skriptaša i ostalih varalica vec duze razmisljam da na serverima dodam dodatno pravilo vezano za slanje napada iz jednog sela sa vojskom iste brzine na iste koordinate. Želim da po pravilima ogranicim te napade na max. 4 u sekundi, znaci svako ko posalje više od 4 napada u sekundi, iz istog sela, istom vojskom, na isto selo (znate svi sta mislim )biti će kažnjen, samim time, dosta varalica koji se kriju iza scripti bi bilo oštećeno i necete morati gledati kako vam dolazi 15,20 napada u sekundi.

Pa me zanima vaše mišljenje, da li ste za ili protiv toga ?

Zanima me misljenje iskusnih igrača, igrača koji su od početka ovde i prosli mnoge servere, tako da komentare tipa "joooj super je" i " ma nije to ok" ne zelim vidjeti, a modovi sve koji budu spamali i takve komentare davali 24h ban i obrisite komentar da bi temu ostavili čistom i preglednom.

Update:

Ovo sa 4 napada u sekundi sam samo kao primjer naveo, o broju bi ionako jos dobro razmislili, pa i da se ogranici na 8 u sekundi, ja mislim da je ok. Al ljudi, slati po 15 - 20 napada u sekundi je pretjerano.

Član foruma edo-1's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od floosh Vidi post
    Ubacio sam temu u ovaj podforum jer je ovo pitanje mene, Game Admina upućeno vama, igračima.

Mnogi od vas znaju kako se salje više napada u sekundi, mnogi ne, neko zna poslati 5, neko 4, neko 10, neko 15 a neko opet misli da moze koristiti scriptu koja sve sama radi i samo govoriti, ja znam switchat tabove u ff-u

Bilo kako bilo, radi ravnopravnosti u igri, i ometanja skriptaša i ostalih varalica vec duze razmisljam da na serverima dodam dodatno pravilo vezano za slanje napada iz jednog sela sa vojskom iste brzine na iste koordinate. Želim da po pravilima ogranicim te napade na max. 4 u sekundi, znaci svako ko posalje više od 4 napada u sekundi, iz istog sela, istom vojskom, na isto selo (znate svi sta mislim )biti će kažnjen, samim time, dosta varalica koji se kriju iza scripti bi bilo oštećeno i necete morati gledati kako vam dolazi 15,20 napada u sekundi.

Zanima me misljenje iskusnih igrača, igrača koji su od početka ovde i prosli mnoge servere, tako da komentare tipa "joooj super je" i " ma nije to ok" ne zelim vidjeti, a modovi sve koji budu spamali i takve komentare davali 24h ban i obrisite komentar da bi temu ostavili čistom i preglednom.
    Meni se osobno svida cinjenica da napadi nisu potpuno zabranjeni, vec do neke malo teze razine.
    Igraci s osrednjim igracim iskustvom mogu poslati barem dva napada u sekundi, dok bi oni malo vise pro nastrojeni mogli poslat 4, dok kako poslat vise napada je jednostavno nemoguce, nemoguce je tolko puta klinuti misem/tipkovnicom itd....

Član foruma makiyu's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Na Hr serverima nisam mnogo iskusna, medjutim od pocetka sam na RS i BA serverima...i znam sa posaljem mnogo napada u sekundi, to i nije neki problem, sve je vezba rada ruku i koordinacije misa i tastature
    Medjutim veliki broj igraca ne zna...Sa jedne strane moje misljenje je ko im je kriv, ipak iskustvo je nesto sto bi i trebalo da prevagne prilikom igre...
    Medjutim kao sto si rekao veliki broj igraca se krije iza skripti, a posle toga ubedjuju MH kako oni nikada i ne koriste skripte...
    Zbog toga mislim da bi trebalo ograniciti broj napada, ali mislim da je 4 malo...Zato sto takvi napadi se najcesce koriste prilikom osvajanja sela, a 4 napada je malo da se selo osvoji...A ako poslednji napad leze samo jednu sekundu nakon prvih postoji velika sansa da ce iskusni igrac da doceka vojsku i da ubije poglavicu...Zato mislim da bi ogranicenje trebalo da bude na 5 ili 6 koliko je dovoljno da se osvoji selo u jednoj sekundi...

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

dobro jeste vi normalni?!?!? zasto nebi banali one igrace u top 10? oni su isto sigurno varali, pa su dosli do te pozicije.... zasto nebi banali one koji imaju nadprosjecan broj vojske? ti su isto sigurno varali pa imaju tolko... ja sam poslao u zivotu tisuce napada, i zahvaljujuci toj praksi i nekim sitnicama koje sam SAM otkrio u mogucnosti sam slati dosta napada u sekundi... rijetko kad uspije iz prve, stvarno rijetko, vise puta sam slao i po 45 minuta jedan napad, sam da ga posaljem kak treba i sad bi vi to ukinuli zato sto 90% klinaca A) ne zna kako ( a nije da nepise nigdje) B) neda im se... i to ce ici na moju stetu, meni koji trgam zivce kada saljem sa lose veze da ne riskiram ono kata sto imam....
    dakle po tvom bi ja trebao kad posaljem vise od 4 napada u sekundu reci: aha, ima 125189 igraca koji su nesposobni poslat 5 ili vise napada u sekundu, pa cu povuci napad natrag, njima iz solidarnosti... sta sam ja, robin hood? ali tu ignorantnosti ne dolazi kraj... zamisli situaciju, ja saljem 8 napada, hocu poslat 4+4 (kao sto bi bilo po pravilima) i posaljem 5+3... necu vracat ona 3 vala sto idu u 2. sekundu jer zelim slati 8 valova (hocete mi i to zabranit) ali ja zbog tih klinaca MORAM... i eto opet agonije, prvo sam se mucio da stavim 8 valova u sekundu, sad moram vracat napade jer sam PREDOBRO poslao!??!?!?! i opet cu zavrsit saljuci napad 45 minuta zbog nekih lijevih igraca...
    to sto vi ne znate radit posao i kaznit stvarno one koji varaju je VAS problem ne NAS, pa ga lijepo vi rijesite bez da se uplicete u nas nacin igre (govorim o onima koji posteno igraju)
    btw, ja sam krenuo igrati server 2 pod jednim pravilima, ukoliko se ta pravila promijene za vrijeme trajanja servera 2 ja cu zahtijevati svoje zlato natrag, jer ja nisam mjesecima uplacivao zlato da bi netko promijenio pravilo i unistio mi igru...
    Uređeno od strane Cevapi (22.04.09 um 10:09 Uhr)

Član foruma strujar10's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od edo-1 Vidi post
    Meni se osobno svida cinjenica da napadi nisu potpuno zabranjeni, vec do neke malo teze razine.
    Igraci s osrednjim igracim iskustvom mogu poslati barem dva napada u sekundi, dok bi oni malo vise pro nastrojeni mogli poslat 4, dok kako poslat vise napada je jednostavno nemoguce, nemoguce je tolko puta klinuti misem/tipkovnicom itd....
    ne znam baš kako je nemoguće, samo moraš imat dobar način, ja sam ih maks.poslao jednom 9, zapravo 11 al su dva bila u krivoj sekndi, jedan prije a jedan je kasnio...

po meni je to malo glupo da se stavi u pravila, zašto da ne šalje igrači koji to znaju i kojima je to potrebno, a ujedno i čini igru zanimljivijom zbog onih koji koriste skrite, za to postoje MH koji se brinu za to!
    btw.prvi put na travianu, tako da nisam neki pro

Član foruma bela7's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Ideja nije tako loša,ali trebalo bi napade limitirati na nekih 6-8.Jer ipak kao što je Makiyu napisao za uzeti neko naselje treba ti 5-6 napada u sekundi Također isto tako postoje razne mogućnosti sa kojima se može poslati 15-20 napada u sekundi a da nisu scripte.Ali tko će slati na neko naselje 20 napada u jednoj sekudni??Ako se već i ide rušiti neki veliki grad slati će po 200 kata u valu,pa nemaju baš svi toliko kata :S
    Mislim da bi ovo bila dobra ideja,no neka se limit tih napada poveća na 6-8 najmanje.Uglavnom kako god se odluči uvjek će netko biti oštečen.

floosh
    Gost

Uobičajeno

6 - 8 je takodjer ok, ne radi se sada toliko o broju na koji se limitira nego opcenito o toj opciji.

A što se tiče igrača Ćevapi:

Citat iz trenutnih pravila:

# §13 Promjena pravila
    Travian Team zadržava pravo promjene pravila igre u bilo kojem trenutku bez prethodne najave.
    # §14 Klauzula o ispravnosti pravila
    Ako je jedan dio ovih pravila nevažeći, to ne to ne utječe na valjanost preostalih pravila. Administratori se obvezuju da će nevažeće dijelove pravila zamijeniti novim važećim pravilima. Zamijenjena pravila stupaju na snagu odmah po objavljivanju i bit će korištena u svakom tekućem slučaju. To vrijedi i za regulaciju mogućih nedorečenosti u danom skupu pravila.

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

6 - 8 je takodjer ok, ne radi se sada toliko o broju na koji se limitira nego opcenito o toj opciji.

A što se tiče igrača Ćevapi:

Citat iz trenutnih pravila:
    ako cmo se vec pravit pametni, ja nisam apsolutno nigdje, ponavljam apsolutno nigdje rekao da bi ta promjena pravila bila protiv pravila (pa boze moj, sami ste pisali pravila) vec sam iznosio svoje osobno stajaliste.... bas ce njemcima biti drago kad cuju da igraci koji koriste zlato brisu racune jer imamo nesposobne multihuntere....
    sto se tice zahtjevanja zlata natrag, neocekujem da cu ga dobiti, ali cu ustrojati u tome, to sto ste vi licemjeri kakvih nema ce ici na vasu stetu, jer u konacnici, ja cu lagano naci drugu zanimaciju a da vidim vas kako cte naci nove igrace, nove igrace koji ce doci igrati igru nekoliko godina staru
    Uređeno od strane Cevapi (22.04.09 um 10:19 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Floosh - po meni ovo je sramota. Jedan igrac (antytalent) banan je navodno radi slanja 16 napada u sekundi. Sve 5. ALI RADI SE O 16 NAPADA U MINUTI!!!!!

Ljudi prijavljuju vremena koja vide u napadima u savezu, pogledaju zadnju brojku i pomisle da je sekunda, a inteligentni MH-i prihvate taj uvjerljivi argument.

Ja sam poslao na adresu MH-a video snimljen s kamerom u kojem se vidi i laptop i radnje potrebne od pocetka do kraja da se posalje puno napada u sekundi *bez skripti, ekstenzija i cak work online/offline metode*.

Zasto stati na napadima u sekundi? Mozete uskoro pocet banat i radi previse vremena provedenog na igri. Svatko tko visi vise od 3 sata dnevno na travianu nije normalan i zasluzuje ban.

Ajmo i gold igrace unistit. Svakom tko trosi 200 kuna ili vise mjesecno na travian fale tri zice u glavi i bolje ga je banati.

Član foruma Norad III's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Ja nisam niš posebno iskusan igrač no veoma mi se sviđa ta ideja!
    Zbilja je više dosta da se probudiš ujutro i imaš 15-20 napada u sec.,na s2 je daleko poznato da pojedinci iz MiD-a to rade ali MH ima ništa ne radi unatoč prijavama!
    http://i36.tinypic.com/54u7g5.jpg

Slične teme

1. Slanje napada u sekundi
    By The_Last_Warior in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9
    Zadnji post: 31.07.10, 15:47
  2. Slanje više napada u sekundi
    By zomi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 02.10.09, 18:35
  3. Moze li netko poslati 8 napada u istoj sekundi?
    By BOB NUDD in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 24.03.09, 14:39
  4. Vise napada u isti sec
    By Perqan in forum Stara pitanja
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 04.07.08, 07:58
  5. Pregled napada-kako vidjeti više napada?
    By hzg in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 18.10.07, 00:55

Pravila postanja